Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:32:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 175784 пъти)
 
eliivanovaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Ленчи-Бенчи


« Отговор #120 -: ноември 20, 2011, 17:35:10 »

И по мое скромно мнение, ДЖ Миро и Дидо са малко по-прехвалени от колкото трябва.  nea Мисля, че начинът им на водене е като "по калъп". Малко им е височко самочувствието, за мен без покритие. Това, че се рекламират не ги прави непременно добри в работата им.  NO
Барборана, според мен,
Няма нищо лошо в това, да се рекламират. На тази реклама разчитат за да имат работа и сватби. Виждала съм много пъти рейсовете като ходя на лекции с техните имена и снимки и до техните снимки има още една снимка на друг ДЖ , не му помня името. За Миро и Дидо съм чувала както хубави така и лоши отзиви за тях и тяхната работа, но според мен са готини момчета и добри ДЖ! На нас ни препоръчаха ДЖ Венци и Дж Майли от няколко места и още не сме си избрали Дж. Както и ДЖ Емо и ДЖ Тони ще се срещнем с всички и ще изберем,.
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #121 -: ноември 21, 2011, 05:33:29 »

Третият до Дидо и Миро се казва Милко и изобщо не е лошо момчето,работи доста добре,а в това,че се рекламират не намирам нищо нередно.Още повече,че момчетата го правят по нормалния начин,а именно плащат си.Лично аз им казвам БРАВО и им желая успех.
Активен
ambient_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #122 -: ноември 22, 2011, 00:41:34 »

И по мое скромно мнение, ДЖ Миро и Дидо са малко по-прехвалени от колкото трябва.  nea Мисля, че начинът им на водене е като "по калъп". Малко им е височко самочувствието, за мен без покритие. Това, че се рекламират не ги прави непременно добри в работата им.  NO
Присъствах месец септември на сватбата на моята приятелка и ми се стори доста скучен този Дидо, ако става въпрос за същия. Но това си е до усещане на компанията, на нас ни беше доста скучно...
Активен
Detelina_85
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #123 -: ноември 22, 2011, 11:27:13 »

на мен ми препоръчаха ДЖ ЧОЧО и Дж Джерико...на първия съм гледала сватба от 2008 , а за втория не знам нищо..очаквам мнения ако знаете нещо...
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 22, 2011, 12:48:39 »

Здравейте момичета smile Ние вече може да се похвалим, защото снощи си получихме видеото от сватбата. Станало е страхотно!!! Не можахме да го изгледаме цялото, че късно го пуснахме, но тази вечер Гошето като се прибере от работа ще го догледаме smile Огромни благодарноси на видеооператора Димитър Димитров за това, което направи за нас и ни изтърпя в деня на сватбата. Видеото е станало супер, всичко е точно. Г-н Димитров е страхотен професионалист и много готин като човек. Препоръчваме го най-сърдечно на всички, които искат най-хубавото видео и човек като него, който те кара да се забавляваш и отпускаш до като те снимат smile
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 22, 2011, 12:58:55 »

Детелина, за DJ 4o4o съм чела много хубави отзиви в нета. А DJ Djeriko работи в един ресторант в Тракия много оборотен ресторант и сме ходили доста пъти там. Не съм виждала как прави сватби, кой ти го препоръча? DJ Aleksi ли? Най-добре се срещни с всеки, или гледай и негово видео. Успех smile
Активен
Natito
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #126 -: ноември 22, 2011, 14:05:36 »

Здравейте,преди няколко дена поисках съвет и конкретно мнение  от първа ръка за работата на определени фотографи и видео оператори.Не получих такова освен похвали за име  за което не съм питала. Моля ако има хора с конкретно мнение по моят въпрос дами пишат на лични.Колко до Димитър Яков и колегата му,виждала съм какво правят,нямам нищо против тях,но не искам да имам снимки като останалите им клиенти,пози и позиране и т.н.Искам индивидуални и реални снимки,за това моля учтиво за реално мнение  а не за  рекламирани достатъчно хора тука.  Благодаря предварително на булките които могат да ми отговорят. crazy
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #127 -: ноември 22, 2011, 14:40:15 »

Освен да се самоцитирам и да ти повторя още веднъж да прочетеш темата - тези имена са до болка дискутирани, не виждам защо всички, които сме ги коментирали, трябва да пишем едно и също. Аз, преди да задам първия си въпрос тук, прочетох всички налични теми (9 или 10 до онзи момент) за сватба в Плд, и след това и количеството на въпроси ми беше редуцирано до минимум.
Активен
Natito
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #128 -: ноември 22, 2011, 15:14:05 »

БЛАОГДАРЯ ONCE UPON.......
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 22, 2011, 18:21:40 »

Колко до Димитър Яков и колегата му,виждала съм какво правят,нямам нищо против тях,но не искам да имам снимки като останалите им клиенти,пози и позиране и т.н.Искам индивидуални и реални снимки
Няма как да нямаш снимки, които да не са снимани по даден сюжет никога преди това pardon. Дали ще е Яков, Николова, Чепишев, та ако щеш Влади Балевски и Бони, всички се повтарят, неизбежно е. pardon
Аз бях с Яков, исках да избегна от калъпа на Стария град, Г. градина или Ц. гара и сама уговарях мястото, на което ни беше фотосесията. Доколкото знам, др подобна фотосесия няма. Така че не лежи на тази кълка, че всичко приключва с избора и даването на капарото. Ако искаш нещо уникално, ще се постараеш и ТИ за него  nea.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 22, 2011, 22:33:23 »

Съгласна съм с posum! Мен ме снима Борислав Чепишев, виждам, че си питала за него... Погледни сватбения ми албум и ще добиеш представа донякъде (не са всички снимки, а и резолюцията е доста намалена). Доволна съм, защото получих нещо различно, снимахме на места, за които съм убедена, че никой преди това не е снимал- търговския център "Екселсиор", магазин за дрехи в него, ескалаторите, и разкопките, които са на приземния етаж в търговския център. За главната улица и подлеза на Гладстон, не съм виждала също снимки на булки, но може и да има единични бройки снимани там.
Всички тези места бяха изцяло по моя идея, начина, по който исках да изглежда фотосесията и всичко останало, просто имах идея в главата, исках нещо в стил "Сексът и града" lol и по-нестандартно!
Затова е добре да помислите за варианти и да не разчитате изцяло на фотографа smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 26, 2011, 10:14:22 »

Имам въпрос към тези, които са правили сватба в Санкт Петербург. Тъй като не ни разрешават да си внесем тортата отвън, се притеснявам дали ще я направят хубава на вкус и на вид. Вие доволни ли бяхте? Добри ли са сладкарите, с които работят?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 26, 2011, 11:27:04 »

Всички тези места бяха изцяло по моя идея, начина, по който исках да изглежда фотосесията и всичко останало, просто имах идея в главата, исках нещо в стил "Сексът и града" lol и по-нестандартно!
Димитър ми каза, че той ви е завел в Ексалсиор blush. Доста често се виждаме с него, понеже още не сме си взели окончателното видео от чирака му beating.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 26, 2011, 14:21:38 »

За Екселсиор стана в последния момент, защото аз исках търговски център или мол, на който да ползвам магазин за дрехи и ескалаторите. След като се разбрахме, че ще снимаме на главната, решихме, че ще ползваме точно този търговски център, защото беше най-близо smile Моята идея беше просто за някой от многото такива в града ни, а Димитър предложи точно този. За неговия колега Георги Ставрев не мога да коментирам, но ако Димитров ви беше снимал, като работа и качество нямаше да съжалявате!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 26, 2011, 17:48:17 »

За неговия колега Георги Ставрев не мога да коментирам, но ако Димитров ви беше снимал, като работа и качество нямаше да съжалявате!
Да ти кажа, вече не знам. Видях в профила му в ютюб клипчето от 25.06, започва също като нашето. Като се има предвид, че нашата фотосесия е на летище, (а клипът започва с информационно табло от летище, а др сватба нямат и намек от самолети), си вадя заключението, че Димитър е плагиатствал от Жоро. Песента също е еднаква.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines