Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:57:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fabolous - 24.09.2011  (Прочетена 23306 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 24, 2011, 14:29:24 »

Миличка, честито  Сватбаааа СЕга сигурно сте в разгара на купона и прекрасните емоции Party time Нека този ден е незабравим за вас и оттук нататък все повече да се обичате!!! twohearts nazdrave
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 24, 2011, 17:43:13 »

Честито и от мен, мила!!!  weddingday nazdrave Бъдете най-щастливите младоженци днес, а от тук нататък - още повече!!!  heart heart heart
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 25, 2011, 12:52:04 »

Честито на младото семейство! Пожелавам ви много здраве, щастие и да се обичате много!  twohearts

Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #63 -: септември 26, 2011, 07:17:46 »

Честито и от мен, дълъг и щастлив семеен живот!!! Бъдете винаги много влюбени и задружни.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 26, 2011, 10:37:49 »

Мила честито да сте живи и здрави и много да се обичате .Нека от тук насетне обичтави да става все по голяма и по истинска и пламъчето никога да не угасва в сърцата ви.
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 26, 2011, 12:02:22 »

честито и от мен,много щастие ви желая give_rose и чакаме да разказваш, и снимки разбирасе !
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #66 -: септември 26, 2011, 13:06:15 »

Честито и от мен, мила! Бъдете много влюбени и щастливи заедно!  friends weddingday
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 30, 2011, 13:05:10 »

Благодаря на всички ви за милите повелания! Беяе наистина един незабравим ден.  twohearts Сега ще ви разкажа как протече Големият ден....
Вечерта в петък заспах нормално, към 12 часа и така сладко спинках до .... 5 суринта. И като отворих очи в 5 и до 9 се опитвах да си доспя, но уви....тамън се унеса и след 10 мин сън пак будна (въление, какво да говорим). Станах , взех си един душ, мама направи по едно кафе и седнах да ви се отчета и така в сладки приказки и вълнение стана време да отида на прическа. Като седнах на стола и сърчицето ми щеше да изхвръкне... а фризьорката не ми помагаше , само ми разказваше за нейните вълнения и моето растеше още повече. В 1без 20 вече бях готова и дойдоха да ме приберат,  за да не се разхойдам с воал по улицата  smile Прибрах се, а у нас вече беше напрежение...дойде една прителка да ме гримира и докато свърши около мен вече имаше много хора. Тогава дойде момента, в който започнах да вдигам кръвно от вълнение и казах на баща ми да ми сипе една ракийка ,при което той ме гледаше  shok (знае, че такова нещо не пия, но това ми беше единственото спасение на момента) и след тая глътка не само кръвното ми се оправи,ами и бях най-спокойната булка вече..и докато си правехме снимкки вкъщи чух клаксоните - идваха да ме вземат- нямах търпение вратата на стаята да се отвори и да прегърна своя любим... малко се забави, ефтино ме бяха дали , дори и "охраната" на моята врата не го спря. Като го видях и очите ми грейнаха, в този момент бяхме само двамата, не виждах никой друг, беше страхотен момент....кумата ми даде букета, поздравихме се и с кума и за изненада на милото бях боса, не беше подготвен да търси обувка и обиколи половината етаж, та трябваше да подсказвам, обаче като я намери и ми я обу, беше забравил другата с парите у брат ми biggrin , дадоха му я и вече готова, отидохме в хола да закичвам родата....на излизане от къщата се смаях, цялата улица беше пълна с хора, всички гости и шсички съседи и познати,бяха дошли да ни гледат, поснимахме се малко и тръгнахме към ритуалната. Там имаше и друга сватба и ме криха за една врата с огледала (все едно не ме бяха скрили )и там падна голям смях, с кумовете говорим глупости, фотографа умира от смях и така дойде времето да си кажем ДА.. опитвах се да слушам внимателно какво говори дамата,която ни венча, но не успявах, мислех си само колко много обичам този човек....и такааа попита ме жената дали съм съгласна...казах силно и ясно да,пита обаче милото, той млъкна за 2 секунди (това бяха най-дългите 2 секунди в живота ми и цялата зала беше притайла дъх), а нашия с една ехидна усмивка каза едно силно ДА , после се подписвам аз и навръщане чувам кумата :"сега е момента" и загрях, милото се подписа ,обръща  се и кума: 'пази се"...е да, първия път не успях и той се успокои, но го издебнах и му го върнах за мълчанието ... ще командвам аз  pardon ,минаха поздравленията, изнесе ме на ръце от залата и тръгнахме към черквата,обче не беше свършила службата и докато чакаме, фотографа ни юрна за една бърза фотосесиика и стана време да влизаме в черквата.... беше толкова тържествено, на вратата ни чакаха двама свещеници, които ни побазикаха малко и ни предразположиха, извършиха обручението, а самото венчание извъряи чичото на милото,защото е по-главния свещеник в храма.....беше много хубаво, не усетих как минаха 40мин там....като излязохме гостите тръгнаха към ресторанта, а ние с кумовете останахме за фотосесията...беше много забавно.... и така неусетно стигнахме до ресторанта, там обичайния купон, чувствената реч на кума, луди танци и най-забашното беше ритането на менчето....егати голамото менче ми бяха сложили.... ритнах го веднъж- не се обърна, отидох до  нго ,ритнах го пак- пак нищо, на третия път кума ми помогна, обърнах го ,ама излезе смо вода и диджея заяви, че ще са близнаци biggrin и така...... ако съм пропуснала  нещо, ще се реванширам, а снимки още няма , но като ги получим обезатлно ще кача  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 30, 2011, 14:00:40 »

Хайде по-бързо да качваш снимчиците! И браво за настъпването!!! Радвам се, че е било както си мечтала да бъде!  danceg
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 02, 2011, 16:15:55 »

страхотен разказ,хАйде чакаме снимчици heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 02, 2011, 18:10:55 »

Fabolous, много се радвам, че сте имали хубава сватба! Пожелавам ви дните занапред да са изпълнени все така с радост и любов! любов заедно twohearts
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 05, 2011, 09:16:27 »

Страхотен разказ мила.Пожелавам ви да сте винаги така щастливи и влюбени. twohearts
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 08, 2011, 12:01:27 »

Здравейте, милички, в последно време нямам никакво време да влизам и много ми липсвате. Да ви се оплача, че още нямаме снимки и видео  sad sad sad, а единственото,което мога да ви покажа е съкратен клип,който диджея ни прати като линк http://vimeo.com/30000356
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 08, 2011, 20:16:51 »

 yahoo уникалнооо!!!Едно кратко видео,а носи толкова много емоции.Била си прекрасна булка.Букетът ти е невероятен  Wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 09, 2011, 05:59:39 »

Миличка страхотни сте браво и за подбора за украса стил и изисканост.Букета ти е невероятен а вие сте просто нямам думи толкова любов искри от вас бъдете винаги така влюбени и щастливи.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines