Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:45:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fabolous - 24.09.2011  (Прочетена 23231 пъти)
 
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« -: август 25, 2011, 08:55:52 »

 yahoo Дойде и моят последен месец като госпожица.  Пожелавам си по-малко нерви и повече спокойствие до края ( biggrin )
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 25, 2011, 09:04:00 »

Миличка успех в подготовката и оставащите дни .Ще имаш много радости и вълнения и много напрежение покрай всичко но в самия ден ще уцениш че всички усилия и нерви са си стрували.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 25, 2011, 09:04:42 »

Ми, хайде честита ти темичка! И аз ти пожелавам много емоции ( хубави естествено), много спокойствие и много хубави въления завършващи с най-прекрасния ден!!  Bravo
Верно накрая ще си останем тука сами госпожички  blum
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #3 -: август 25, 2011, 09:14:15 »

Ах, че те изпуснах с темичката!  GROAN Много ме е яд, че ме изпревари!
И аз ти пожелавам много спокойствие в оставащите ти дни до сватбата! give_rose give_rose give_rose
До къде сте стигнали с подготовката?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 25, 2011, 09:20:04 »

fabolous, честита тема и от мен! yahoo danceg Безпроблемна подготовка и прекрасен сватбен ден ти желая!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 25, 2011, 09:42:04 »

Момичета много ви благодаря за подкрепата, златни сте  kiss2 kiss2 kiss2 .Бърборанче, не се ядосвай give_rose колкото до подготовката... да видим какво си имаме - имам си рокля, обувки (които са във фризера biggrin и като ги извадя ще ги снимам), воал, жартиер, направихме и подаръчетата за гостите и поканите, чаши, шампанско (но само 1, трябва да взема и още едно), бокал за църквата и специално вино от Йерусалим , късметчета за хвърляне, капарирали сме фото, видео, диджей, ресторанта и за още нещо готово не се сещам, аа забравих онзи ден обиколихме половин София за пусти сребърни халки и всичките бижутерии имаха само готови, които разбира се ако имаше моя размер, на милото го нямаше и обратното и накрая отидохме в еспер и там си харесахме модел и си ги поръчахме. Остава да облечем младоженеца, да купя още малко материали за украси тук-там, алкохол, да направя нови бутониери, че сегашните нещо не ми харесват, торта нямаме, медицински също ....... леле аз си мислех, че сме почти готови ,а  то...  shok shok shok като гледам има още доста неща и на лекар трябва да ида, че от 2-3 седмици ме боли лявото коляно и мислех, че ще мине, но уви... и така сладурки, ние сме до половината  pardon
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #6 -: август 25, 2011, 09:46:25 »

fabolous, не се притеснявай! Ще видиш как ще отметнете много задачи наведнъж. И аз като теб бех до никъде месец преди събитието, но човек като се активизира, успява да навакса забавеното!  danceg
Радвай се на всеки ден!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 25, 2011, 09:46:38 »

2 бутилки шампанско ли трябват? За къде са, аз си мислех, че само едно за подписването....  blush
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 25, 2011, 09:52:09 »

Обещавам да не се впрягам много  girl_wink
пинк, ами то една е напълно достатъчна за подписването и нали от нея после наливат в ресторанта, обаче аз като бях на сватба при същия диджей, който наехме и тогава в ресторанта отвориха нова бутилка ,а той вмъкна, че както се отвори шампанското такава ще е булката (шумна, тиха, пенлива  Wink) и на мен това ми хареса и затова ще взема 2 като второто няма да го украсявам
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 26, 2011, 19:02:48 »

Момичета да ви се похваля, tease че днес отметнах и тортата. Отидох при една  много добра сладкарка тук наблизо и уговорихме каква да е тортата и накрая я сглобихме така: бледолилава с тъмнолилави и светлорозови рози с брокат и бели листенца, на вкус шоколадова с крем брюле и микс от касис и ягоди, за да е по-лекичка. Не ми иска пари за стойката и фигурката младоженци, а само с уговорката да й ги върна .Излезе ми по 2лв на парче и ще я плащам като връщам стойката и фигурката. Много съм доволна  yahoo yahoo yahoo
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #10 -: август 27, 2011, 11:06:05 »

Честита темичка fabolous,пожелавам ти да я напълниш само с положителни емоции,за жалост не подготвям сватба ,но ви чета всеки ден и много ви се радвам .А тортата звучи толкова сладка и вкусна по описание ,успех мила smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 28, 2011, 08:02:24 »

 fabolous така като гледам напредваш много с подготовката .Описанието на тортата изглежда  супер дано и в действителност да е такава каквато си я представяш.Успех и чакаме снимчици на останалите нещица.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 29, 2011, 10:36:19 »

zvezdi4kata , mimi1809 благодаря за милите думи, вчера доста си поиграх, за да оправя бутониерите, качих снимки в галерията, а ето и какво стана със шампанското  yahoo..... и да ви се  оплача  cray глупавото коляно не ми минава и май ще трябва да ида на лекар


* P270811_13.09.jpg (70.77 KB, 336x448 - видяно 312 пъти.)
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #13 -: август 30, 2011, 11:20:54 »

fabolous  Bravo бутониерите са страхотни мила ,много са нежни.Бутилката и тя е прекрасна всичко е в тон yahoo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 30, 2011, 11:40:15 »

Нещицата ти се получават супер много нежно.Какво стана с коляното дано всичко отмине по бързо само бъди спокойна.Ще следя какво се случва с теб около организацията.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 31, 2011, 09:03:52 »

Здравейте  smile smile smile
 zvezdi4kata радвам се, че нещата ми ти харесват, честно да ти кажа много обичам да се занимавам с такива неща и съм решила като мине сватбата и си оправим етажа да си декорирам каквото мога от посудата  pardon
Мими, за коляното ще изчакам баща ми да се прибере от Германия и да идем при един негов близък ортопед в Пирогов, защото вече не ходя по болници, ако нямам някой познат, добре ме бяха подредили една година и така ще изчакам още една седмица какво да правя. С организацията сме в лек застой, днес трябва да оправя текста за в рамките (подаръчетата за гостите има 2 в галерията) пиша химн на любовта -послание от апостол Павел към коринтяните , от Библията , ще ви го постна да го видите, на мен много ми харесва smile Утре с кумата трябва да идем да купим кошница за късметчетата и да ми вземе някаква джувка за косата, че няма да ми остане време за пробна прическа  blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 31, 2011, 09:39:12 »

Ох, милата, дано да ти мине този крак и да не се спреш от танци на деня!  yahoo
И мен много ми харесват нещицата ти! Бутониерите са супер! Да те питам, ти за всички гости ли си подготвила бутониери? Защото аз се чудя за кой трябва да има...
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 31, 2011, 10:12:26 »

Мерси, мила kiss2 и аз бях в такова чудене,за бутониерите и накрая направих само за най-близките, при мен това са : майка ми, баща ми, брат ми, милото, свекърва ми, свекър ми, брата на милото, шаферката , кумата, кума , едното им детенце и понеже всички ги знаеме възрастните  Wink и за бабите и дядото, а и понеже много ми хареват и за мене  tease

леле какъв съм заплес забравих да ви покажа текста  blush ще ме извините, днес съм особено разсеяна, даже одеве като ви писах и нещо вкусно ми замириса та се сетих че готвя  badgirl ... ето го текста

Gлава 13
1.   Да говоря всички езици човешки и дори ангелски, щом любов нямам, ще бъда мед, що звънти, или кимвал, що звека.
2.   Да имам пророчески дар и да зная всички тайни, да имам пълно знание за всички неща и такава силна вяра, че да мога и планини да преместям, - щом любов нямам, нищо не съм.
3.   И да раздам всичкия си имот, да предам и тялото си на изгаряне, - щом любов нямам, нищо ме не ползва.
4.   Любовта е дълготърпелива, пълна с благост, любовта не завижда, любовта се не превъзнася, не се гордее,
5.   не безчинства, не дири своето, не се сърди, зло не мисли,
6.   на неправда се не радва, а се радва на истина;
7.   всичко извинява, на всичко вярва, на всичко се надява, всичко претърпява.
8.   Любовта никога не отпада…


дано ви хареса  smile
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #18 -: август 31, 2011, 11:28:38 »

fabolous браво мила много е хубав текста , а и самите рамки са супер и най-важното вложила си частица от  теб в тях,много се гордея с момичетата като теб ,който си майсторат самички всичко.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 31, 2011, 12:11:26 »

fabolous аз за нашата сватба също слагах бутонерите само на най близките както при теб излишно е и на другите гости след като имаш подаръчета.А за текста става супер ще се хареса и все пак както пише звездичка влагаш във всички неща много труд нежност и любов така че успех в оставащите неща.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2011, 18:02:10 »

Честита темичка ! Ние с теб сме на една дата, дано да имаме незабравими сватби.
П.С Много хубави неща имате
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 31, 2011, 19:01:42 »

много сте мили всички  kiss2 наистина влагам част от себе и в нещата, които правя и съм много удовлетворена, че ви харесват   Flower
Да ви се отчета от днешния ползотворен ден. Отидохме с кумата на пазар и купихме букет за хвърляне, кошничка за късметите, цвете за мойта прическа и най-важното  yahoo yahoo yahoo намерих същия костюм, който милото си хареса в нета на прилична цена и в неделя ще ходим с него да мери, снимки ще кача утре на новите покупки

сега имам едно запитване към вас, ако може да ме ориентирате откъде да си купя хубави балони за ресторанта и съм в голямо чудене дали да си взема шал за църквата или дантелени ръкави   Hmmm
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 01, 2011, 10:13:43 »

Браво миличка справяш се чудесно а относно шал или ръкавици според мен  по ефектно ще е с ръкавици а за балоните ти давам линкове аз за моята сватба вземах латексови че са трайни и не се пукат  http://www.za-party.com/lateksovi-baloni.php?startFrom=6&    http://www.kuku-bg.com/products.php?catid=97&pcatid=72       http://www.fanart-bg.com/bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8.html
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #23 -: септември 01, 2011, 11:26:25 »

fabolous подготовката върви и нямаме търпение искаме снимков материал
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 04, 2011, 11:01:29 »

Ето ме и мен след няколко дни на радост и нерви  biggrin качих обещаните снимки. В четвъртък бях на пробна прическа и се получи точно както я исках (  badgirl снимките обаче са на компютъра на милото ), на мен фризьорката ми каза да си отделя поне час и 40мин в деня и добре, че е на 3мин пеш от вкъщи .   yahoo А вчера облякохме и младоженеца с този костюм за , който ви споменах. Много съм доволна и не вярвах , че какъвто ми е капризен ще бъде готов за 20 мин. Мими, много ти благодаря за линковете, харесах си малките балони от НЕЩОТО и май ще отскоча до магазина им да си взема от тях   give_rose
остават ни само медицинските, да довърша тейбълките и текста за подаръчетата и като ни направят свещите, да отидем да си ги вземем  yahoo  yahoo yahoo напредваме и все повече усещам пеперудите в стомаха си
Сега да ви попитам къде да поръчам кумското пиле, че идея си нямам .... и освен пиле има и торта/баница и друго има ли?
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 04, 2011, 12:34:17 »

много се радвам за теб че напредвате .Ние на нашите кумове давахме пет неща-пиле торта баница пита и ракия може и 3 или 7 неща според вас вие избирате.Успех с останалите неща и ще се включвам отвреме на време да следя как върви подготовката ти.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 09, 2011, 09:07:40 »

Здравейте ,момичета , най-накрая и аз да намеря време да почета и попиша. Не можах да кача снимките на пробната прическа, затова ви давам линк ,където можете да ги видите http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2079306700552.2111336.1181558769  Извинявам ви се за закъснението, имахме разни невесели организации, но всичко мина. Онзи ден ми се обади мацката за халките, че са готови и май ще идем в понеделник след медицинските да ги вземем и тогава ще ви ги покажа. Чесно да ви кажа си мислех, че след 4 месеца организация последните седмици ще си почивам  pardon ама не познах ... ако се сещате нещо питайте, че аз вече забравям от толкова неща
  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 09, 2011, 09:25:41 »

прическата ти е страхотна браво.Ще чакаме снимчици на халките
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 09, 2011, 09:31:00 »

Мила, много е хубава прическата! Поздравления на фризьора Bravo good Аз да знаеш, че не съм те забравила с менюто за ресторанта, ама ще ходим в неделя вероятно да го уточним и тогава ще ти напиша подробно. Ако искаш нещо специално да питам - кажи give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 09, 2011, 09:39:18 »

Благодаря ви, много сте мили  kiss2 kiss2 kiss2 Веси, току-що се замислих, че си бях наумила на 17-ти да идем до ресторанта за нашето меню и от една страна ми се ще да ида , за да видя "тайничко" как са ви го украсили, но от друга страна не искам да притеснявам персонала в суматохата и ще отидем на 16-ти , отплеснах се biggrin за нещо конкретно да попиташ, интересува ме платното и менчето дали те ще ги дадат или аз трябва да си ги взема
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 09, 2011, 10:48:49 »

Ами то и ние ще ходим до там на 16-ти да занесем балоните и алкохола, така че може да се засечем danceg Иначе менчето и платното са от  тях, това съм ги питала още преди, но за всеки случай пак ще попитам girl_wink
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #31 -: септември 12, 2011, 11:55:18 »

Честита темичка ! Ние с теб сме на една дата, дано да имаме незабравими сватби.
П.С Много хубави неща имате

И ние сме на същата дата, успех с подготовката. Остават 2 седмици и по-малко вече. на вас какво ви остава да свършите?

Много е хубава прическата, Fabolous:)
« Последна редакция: септември 12, 2011, 12:02:08 от Sabrina84 » Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 12, 2011, 21:27:51 »

Веси, благодаря ти  give_rose  Сабрина , ставаме все повече  yahoo остават ни да довърша тейбълките, утре ще си вземем халките и ще си направим медицинските, украсата на  ресторанта, украсата на колата, да се видим за послени уточнения с диджея и управителката на ресторанта  и да занесем документите в ритуалната,и може да има още нещо, но не се сещам сега, че тука последните 2 седмици е много напрежение и тичане по задачки  girl_wink
хайде лека нощ от мен, ще пиша утре като се върна , целувки  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 13, 2011, 07:18:57 »

Добре де, само аз ли не мога да видя снимка на прическата?
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 14, 2011, 09:42:17 »

Лина, на предишната страница , сивия линк - не ти ли го отваря?  huhhuh.gif Давам ви отчет от вчера : отидохме до Санус за медицинските, дадохме кръв и докато чакаме резултатите отидохме да закусим (нали на гладно се дава кръв biggrin) , после си взехме резултатите и сме ГОДНИ да станем законно семейство   yahoo ,лед това отидохме за халките, на мен много ми харесват и на връщане минах да си принтирам текста за подаръчетата, но уви, в копирния център служителите не могат да боравят с офис пакета  angry и 3ти път ме връщат вкъщи, за да си оправям файла .......... и напрежението и вълнението са много големи, а и сега при нашите правим ремонт (трябвало да бъде хубаво, като дойдат да ме вземат) добре, че имат повод , че този ремонт го правим от 3 години  LAUGHTER и това засега


Ама , че съм разсеяна ,ето последните снимки


* P140911_09.00.jpg (64.46 KB, 558x341 - видяно 308 пъти.)
« Последна редакция: септември 14, 2011, 09:44:00 от fabolous » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 14, 2011, 10:11:10 »

Mила, халките са прекрасни. Сега видях и пробната прическа, много ми харесва. Аз си мислех за нещо подобно, но на мен веднага ми падат всички къдрици. Така ти завиждам, че може да си с такава прическа  badgirl
И на теб не ти остава много, не се притеснявай за нищо, няма смисъл, вълненията покрай сватбата си струва да са само положителни  girl_wink
 

Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 14, 2011, 13:26:17 »

Много са хубави халките! good Това за ремонта ми е познато - само дето в нас е едно чистене на прозорци,едно лъскане на цялата къща sarcastic Всички са се побъркали направо - ама какво да се прави  pardon Дъщеря им ще се омъжва pleasantry
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 19, 2011, 07:50:03 »

 fabolous халките са страхотни мила .Успех в оставащите дни като госпожица
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 19, 2011, 10:12:19 »

halkite sa super! Bravo
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 19, 2011, 13:33:42 »

Здравейте, мацки  give_rose Аз се позагубих малко и за щастие ремонта приключи  yahoo  yahoo  yahoo само дето тези последни дни са ми толкова наситени с най-различни емоции и напрежение, че от време на време не издържам  cray Иначе днес си занесохме документите в ритуалната зала, вчера ходихме до ресторанта за последни доуточнения, както и се видяхме с диджея и се боядисах (не мога да ви опиша какво блаженство изпитах, докато фризьорката ми миеше косата) . Дойде най-тежката част, разпределението на масите в ресторанта, все ми се ще да ги наредим така, че всеки да е доволен, но май това е непостижимо..... аз имам още малко работа по тейбълките и от сряда се отдавам на разкрасителни процедури и време само за мен . Направо не мога да повярвам колко бързо минаха 6 месеца и благодаря и на вас, за окуражителните думи и подкрепата която ми оказвате  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 20, 2011, 12:26:25 »

а какво стана с украсата и менюто,измисмихте ли го ?
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 21, 2011, 08:24:29 »

kartichka ,да, това го оправихме и менюто ще бъде : овчарка салата, топло плато със панирани сирена и пилешки филенца, студено плато със сирена и колбаси и основно (пилешка и свинска пържола и картофи соте) + 2безалкохолни, 50гр ракия и чаша бяло вино

а за украсата се уговорихме на столовете да има светлорозови и лилави панделки (редувани) , лилави тени покривки по средата на масите и балони в розово,лилаво и бяло
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 21, 2011, 08:50:02 »

Fabolous, остават ти броени дни като госпожица  danceg Пожелавам ти една незабравима сватба, на която много да се забавлявате! Между другото менюто ти е доста богато smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 21, 2011, 11:17:06 »

Миличка не остана време отдай се на почивка .Менюто ти е подбрано добре а за украсата ще стане перфектна с тази цветова гама.Успех и ще те чакаме да спазиш традицията за сутрешното кафенце в големия ден.Бъди най красивата булка.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 21, 2011, 11:40:16 »

Леле, момичета, по-рано като писах и се чудех къде са ми "пеперудите" , но сега като ви чета постовете и се появиха  girl_in_love както и това чувство ,(когато някои непознат е съпричастен на щастието ти) което и вие сте изпитали  give_rose give_rose give_rose
А, едно плато от менюто е за 4 човека ,забравих да го спомена, щом казвате че е добре, вярвам ви  smile
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 21, 2011, 14:27:03 »

менюто ти е много хубаво,а и с тази украса ще стане супер Bravo
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 21, 2011, 16:26:32 »

Няколко дни само ти остават като госпожица smile Желая ти на сватбения ден да си спокойна и усмихната и нищо да не те тревожи, това си е твоя ден  give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 21, 2011, 19:10:17 »

Олеее, мила, наистина малко време остана още! Дано да сте готови със всичко, че аз имам чувството, че до никъде не съм я докарала! Пожелавам ти най-вече спокойни оставащи дни и  най-прекрасната сватба!!!  weddingday
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 21, 2011, 23:28:23 »

последни дни  girl_impossible Успех, мила. Дано всичко да бъде по вода и да е деня който винаги си си представяля, че и по-хубаво дори.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 22, 2011, 14:38:23 »

Благодаря ви, момичета. Приключихме с почистването, направих една последна проба на роклята и започвам с разкрасителните процедури. Все още съм спокойна, но не знам докога biggrin
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 22, 2011, 17:00:14 »

Fabolous, и нашето меню беше подобно, да знаеш, че яденето е напълно достатъчно *THUMBS*може само да кажете евентуално да изкарат студеното плато малко по-рано, защото при нас го изкараха чак след вечерята и почти никой не яде, останаха си пълни чинийте pleasantry Да, принципно така си е реда, ама според мен, ако го  бяха дали малко по-рано, щеше поне да се изяде pardon

Иначе, за пеперудите...и аз така бях (като се изключи лудницата и нервите преди това), но като дойде денят......незабравимо е чувството, когато чуеш, че идват за теб с колите, клаксоните, тупаните (ако имате).....няма как да се опише просто! girl_in_love
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #51 -: септември 23, 2011, 10:30:21 »

Миличка бъди най-щастливата и прекрасна булка! Ще чакаме разказче!
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 23, 2011, 12:34:12 »

хайде прекрасен празник и от мен! много,много хубави емоции,и чакам с нетърпение да разказваш heart kiss2
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 23, 2011, 17:08:56 »

Утре е големият деееееен!  chee Eeager Мила, пожелавам ти всичко да бъде точно такова, каквото винаги си си мечтала да е! Успех и целувки!  kiss2
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 23, 2011, 21:30:33 »

Там там та даам...  Bravo Успех утре!!! и Г-О-Р-Ч-И-В-О danceg
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #55 -: септември 24, 2011, 06:33:04 »

Стискам палци за една прекрасна и незабравима сватба днес!!!
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 24, 2011, 07:26:30 »

Добро утро.  give_rose Прекрасна сватва ти желая 
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 24, 2011, 08:06:39 »

fabolous ето и твоят ден дойде.Пожелавам ви под звуците на менделсон да изживеете най голямото щастие да сте много усмихнати и купона да е на шест. weddingday Party time
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 24, 2011, 08:41:51 »

Добро утро, мацки   tease благодаря за милите пожелания. Влизам да спазя традицията  blum Настроението е на 6 и колкото повече гледам часовника, толкова повече се вълнувам.
Целувам ви и ще разказвам утре-други ден  kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 wedding
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 24, 2011, 12:42:04 »

Честита сватба!!!! yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 24, 2011, 14:29:24 »

Миличка, честито  Сватбаааа СЕга сигурно сте в разгара на купона и прекрасните емоции Party time Нека този ден е незабравим за вас и оттук нататък все повече да се обичате!!! twohearts nazdrave
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 24, 2011, 17:43:13 »

Честито и от мен, мила!!!  weddingday nazdrave Бъдете най-щастливите младоженци днес, а от тук нататък - още повече!!!  heart heart heart
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 25, 2011, 12:52:04 »

Честито на младото семейство! Пожелавам ви много здраве, щастие и да се обичате много!  twohearts

Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #63 -: септември 26, 2011, 07:17:46 »

Честито и от мен, дълъг и щастлив семеен живот!!! Бъдете винаги много влюбени и задружни.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 26, 2011, 10:37:49 »

Мила честито да сте живи и здрави и много да се обичате .Нека от тук насетне обичтави да става все по голяма и по истинска и пламъчето никога да не угасва в сърцата ви.
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 26, 2011, 12:02:22 »

честито и от мен,много щастие ви желая give_rose и чакаме да разказваш, и снимки разбирасе !
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #66 -: септември 26, 2011, 13:06:15 »

Честито и от мен, мила! Бъдете много влюбени и щастливи заедно!  friends weddingday
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 30, 2011, 13:05:10 »

Благодаря на всички ви за милите повелания! Беяе наистина един незабравим ден.  twohearts Сега ще ви разкажа как протече Големият ден....
Вечерта в петък заспах нормално, към 12 часа и така сладко спинках до .... 5 суринта. И като отворих очи в 5 и до 9 се опитвах да си доспя, но уви....тамън се унеса и след 10 мин сън пак будна (въление, какво да говорим). Станах , взех си един душ, мама направи по едно кафе и седнах да ви се отчета и така в сладки приказки и вълнение стана време да отида на прическа. Като седнах на стола и сърчицето ми щеше да изхвръкне... а фризьорката не ми помагаше , само ми разказваше за нейните вълнения и моето растеше още повече. В 1без 20 вече бях готова и дойдоха да ме приберат,  за да не се разхойдам с воал по улицата  smile Прибрах се, а у нас вече беше напрежение...дойде една прителка да ме гримира и докато свърши около мен вече имаше много хора. Тогава дойде момента, в който започнах да вдигам кръвно от вълнение и казах на баща ми да ми сипе една ракийка ,при което той ме гледаше  shok (знае, че такова нещо не пия, но това ми беше единственото спасение на момента) и след тая глътка не само кръвното ми се оправи,ами и бях най-спокойната булка вече..и докато си правехме снимкки вкъщи чух клаксоните - идваха да ме вземат- нямах търпение вратата на стаята да се отвори и да прегърна своя любим... малко се забави, ефтино ме бяха дали , дори и "охраната" на моята врата не го спря. Като го видях и очите ми грейнаха, в този момент бяхме само двамата, не виждах никой друг, беше страхотен момент....кумата ми даде букета, поздравихме се и с кума и за изненада на милото бях боса, не беше подготвен да търси обувка и обиколи половината етаж, та трябваше да подсказвам, обаче като я намери и ми я обу, беше забравил другата с парите у брат ми biggrin , дадоха му я и вече готова, отидохме в хола да закичвам родата....на излизане от къщата се смаях, цялата улица беше пълна с хора, всички гости и шсички съседи и познати,бяха дошли да ни гледат, поснимахме се малко и тръгнахме към ритуалната. Там имаше и друга сватба и ме криха за една врата с огледала (все едно не ме бяха скрили )и там падна голям смях, с кумовете говорим глупости, фотографа умира от смях и така дойде времето да си кажем ДА.. опитвах се да слушам внимателно какво говори дамата,която ни венча, но не успявах, мислех си само колко много обичам този човек....и такааа попита ме жената дали съм съгласна...казах силно и ясно да,пита обаче милото, той млъкна за 2 секунди (това бяха най-дългите 2 секунди в живота ми и цялата зала беше притайла дъх), а нашия с една ехидна усмивка каза едно силно ДА , после се подписвам аз и навръщане чувам кумата :"сега е момента" и загрях, милото се подписа ,обръща  се и кума: 'пази се"...е да, първия път не успях и той се успокои, но го издебнах и му го върнах за мълчанието ... ще командвам аз  pardon ,минаха поздравленията, изнесе ме на ръце от залата и тръгнахме към черквата,обче не беше свършила службата и докато чакаме, фотографа ни юрна за една бърза фотосесиика и стана време да влизаме в черквата.... беше толкова тържествено, на вратата ни чакаха двама свещеници, които ни побазикаха малко и ни предразположиха, извършиха обручението, а самото венчание извъряи чичото на милото,защото е по-главния свещеник в храма.....беше много хубаво, не усетих как минаха 40мин там....като излязохме гостите тръгнаха към ресторанта, а ние с кумовете останахме за фотосесията...беше много забавно.... и така неусетно стигнахме до ресторанта, там обичайния купон, чувствената реч на кума, луди танци и най-забашното беше ритането на менчето....егати голамото менче ми бяха сложили.... ритнах го веднъж- не се обърна, отидох до  нго ,ритнах го пак- пак нищо, на третия път кума ми помогна, обърнах го ,ама излезе смо вода и диджея заяви, че ще са близнаци biggrin и така...... ако съм пропуснала  нещо, ще се реванширам, а снимки още няма , но като ги получим обезатлно ще кача  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 30, 2011, 14:00:40 »

Хайде по-бързо да качваш снимчиците! И браво за настъпването!!! Радвам се, че е било както си мечтала да бъде!  danceg
Активен
kartichka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 02, 2011, 16:15:55 »

страхотен разказ,хАйде чакаме снимчици heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 02, 2011, 18:10:55 »

Fabolous, много се радвам, че сте имали хубава сватба! Пожелавам ви дните занапред да са изпълнени все така с радост и любов! любов заедно twohearts
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 05, 2011, 09:16:27 »

Страхотен разказ мила.Пожелавам ви да сте винаги така щастливи и влюбени. twohearts
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 08, 2011, 12:01:27 »

Здравейте, милички, в последно време нямам никакво време да влизам и много ми липсвате. Да ви се оплача, че още нямаме снимки и видео  sad sad sad, а единственото,което мога да ви покажа е съкратен клип,който диджея ни прати като линк http://vimeo.com/30000356
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 08, 2011, 20:16:51 »

 yahoo уникалнооо!!!Едно кратко видео,а носи толкова много емоции.Била си прекрасна булка.Букетът ти е невероятен  Wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 09, 2011, 05:59:39 »

Миличка страхотни сте браво и за подбора за украса стил и изисканост.Букета ти е невероятен а вие сте просто нямам думи толкова любов искри от вас бъдете винаги така влюбени и щастливи.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 09, 2011, 11:09:48 »

 :bravo:Страхотни сте!
Ресторантът ,украсата ,тортата всичко изглежда невероятно.
Бъдете много,много щастливи!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 10, 2011, 16:36:34 »

Страхотен клип, всичко е много хубаво и булката много нежна и красива. Наистина букетът ти е уникален. Браво!  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 13, 2011, 11:08:37 »

fabolous, много е хубаво видеото Bravo Ти си много хубава, роклята, букета, прическата, всичко!!! Песента е много добре избрана Bravo Просто както е казала Мариела - един малък клип, а носи толкова емоция.....настръхнах докато го гледах! give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 13, 2011, 11:32:09 »

Мерси, много за хубавите думи.  Ashamed много съм щастлива, че и на вас ви харесва, сега с мааалко закъснение ви показваммалко подбрани снимки http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.2200327325992.2115364.1181558769&type=3
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 13, 2011, 12:05:57 »

Страхотно е всичко мила .Бъдете все така влюбени и щастливи .
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 13, 2011, 14:46:17 »

Чудесни сте!!!Снимките много ми харесват!Всичко е било прекрасно!
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines