Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:25:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163901 пъти)
 
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #105 -: март 15, 2012, 23:29:59 »

За комплекс Вадис ми казаха предното лято , че не са пуснали климатика и е било много горещо. Иначе като атмосфера много ми харесва на мен. Ако изберете този комплекс, говорете предварително за климатизацията.

За музиканти и аз се интересувам.

Зоринка, благодаря за информацията. Колко време предварително се подава тази молба? Моят избранник е германец, ще трябва и ние да подаваме такава явно.

За момента няма да казвам коя е моята агенция, но нещо съм раздвоена в момента. Струва ми се, че не се ангажират достатъчно. ПРеди няколко седмици ми обещаха, че ще ми пратят предложение за украса. Още нямам отговор. А преди няколко дни пак писах имейл. Иначе е много мила жената...
Каква сума искат вашите агенции за сватбен координатор в деня на сватбата?
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 16, 2012, 10:06:29 »

NaTom, аз също подадох молба до кмета за изнесена церемония - 4 месеца по-рано, за да съм сигурна. Не знам дали има срок и ограничения, но е хубаво по-рано да я подадеш, може би имат ограничен брой служителки,които правят изнесените церемонии и ако някой преди теб запази датата и часът, ще стане проблем.
От коя агенция не си доволна? Аз съм с Дежа Ву и каквато информация ми е необходима, я получавам веднага smile Не съм мислила за сватбен координатор и сигурно няма да имам.
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 16, 2012, 16:49:05 »


 Молбата отнема 3 дни, в смисъл подаваш я и след три дни е готова, така че според мен можеш и един месец преди сватбата да си я извадиш, той обаче трябва малко по- рано, в смисъл такъв, да не те забавят от агенцията за легализация, иначе и на него не би трябвало да му отнеме дълго, между другото, от нша страна не държат да е точно декларация, важното е да пише, че всико е ок и че не е женен.
 Колкото до координатор на сватбата, аз не съм питала в моята агенция, защото не мисля, че ми е чак толкова нужен, но моята агенция ще ми вземе пари само за декорацията, услугите и консултациите не се заплащат.
Активен
Netty
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #108 -: март 21, 2012, 21:03:39 »

Здравейте всички! smile
На нас ни предстои сватба в началото на септември. В момента си избираме DJ. Прочетох добри неща за DJ Илиян, някой може ли да ми даде негови координати?
Много благодаря предварително!!!
Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 23, 2012, 14:52:30 »

Здравейте на всички  smile И на мен също ми предстои сватба и то на 25 август  Bravo Но сме много назад с организацията, общо взето в началото. Имаме само записани дата и час. за сега съм се спряла на ресторант Левента, но ще видим. Много исках оператор да ми бъде Цанев, но когато им се обадих през януари вече бяха заети  sad Но ще измислим нещо. Иначе за роклята смят да ми ушият по мой модел. Бихте ли препоръчали ателие където ще ми направят роклята
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 25, 2012, 23:49:37 »

Здравейте...Събираме се доста булки за 25.08 .Да си запазим една дискотека и да си направим импровизиран паръчвам скоро за да имам време да ги раздавам а не да наближи и после да ходя да се събирам със всички и да им ги давам като призовки(мое мнение)Мисля и да се поогледам за рокля.Я да ви питам казаха ми че тази седмица имало парад на центара на Букорещ.много сватбени рокли продавали някой знае ли нещо? А за нашета музика споменах че сме с Мариян Кивуцов от начало до края мога да дам тел.Ако някой има нужда от изнасяне на булка дори само това или за цяла вечер може да си направи консултация кое колко е като пари и да си прецени аз избрах него защото съм присъствала на сватба водена от него, и на сватба водена от дж разликата е голяма с живата музика е много по забавно и много по хубаво (.мое мнене.) тел му е.0893612112
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 28, 2012, 10:40:29 »

Ходихте ли да проверявате дали молбите за изнесени церемонии са одобрени?
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #112 -: март 28, 2012, 18:56:07 »

Здравейте момичета,чета ви отдавна,но тъй като тази година и аз ще съм булка реших да се включа. Виждам че 25.08 е доста претъпкана и се радвам че се записах за 18.08. Уредих фотограф и оркестър но имам проблем с ресторанта-а не искам да е в Рига-но май само там могат да съберат около 120 души.Ще съм ви благодарна ако ми препоръчате някои ресторант,които ще събере толкова народ.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 31, 2012, 09:02:59 »

mioopen, много хубава дата сте си избрали - моят рожден ден  Bravo
За ресторантите "Дунав" също събира над 100 човека, в кв. Здравец има едно заведение "Киното", което има огромна зала за 200 човека за сватби.
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #114 -: март 31, 2012, 17:42:57 »

Благодаря за инфото Manuella, но явно доста булки се оформихме за тази дата,защото където не съм питала там не са ми казали,че няма места shok.А моя иска да е навън в лятна градина - освен за Космополитън и Чарлино друго не се сещам, а там ценита са  Oh my ....Имам чувството че почвам малко да  tease
Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 31, 2012, 17:46:06 »

Благодаря за инфото Manuella, но явно доста булки се оформихме за тази дата,защото където не съм питала там не са ми казали,че няма места shok.А моя иска да е навън в лятна градина - освен за Космополитън и Чарлино друго не се сещам, а там ценита са  Oh my ....Имам чувството че почвам малко да  tease

В ресторант "Левента" също има лятна градина и е доста хубаво. Дори сега ремонтират градината и съм сигурна, че стане още по-хубаво  smile
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #116 -: март 31, 2012, 17:59:27 »

Нямааааа  cray-Левента,Рига,Ханчето,Рай, и Чифлика. Кои превари, той завари стана работата. Е така става като започвам от пред назад всичко.Sisionka благодаря за предложението,но за съжаление и то отпадна.
« Последна редакция: март 31, 2012, 18:03:32 от mioopen » Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 31, 2012, 18:12:42 »

http://www.admiralruse.com/
 Те имат лятна градина и мисля, че също правят празненства
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 31, 2012, 22:18:02 »

mioopen, много неприятно, че всички летни градини са заети, но погледни от хубавата страна, че е рисковано на вън, ако завали дъжд smile
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 01, 2012, 17:09:36 »

Моята сватба беше в ресторант Амфибия.Е не е лятна градина ,но пък и не съжалявам ,че не бяхме отвън.Щяха да ни изядат комарите. Голям плюс бяха климатиците  good Само незнам колко му е капацитета на заведението.Ние бяхме колко 70- 75 човека и се събрахме точно,без да се гъчкаме.Имаше достатъчно място на дансинга.Другия плюс, че не се спрях например на мотел "Рай"е ,че тези които бяха с малки деца не се притесняваха за тях и цяла вечер да ги вардят да не паднат в басейна.
Отделно когато аз избирах ресторант, Космополитан ни направиха 2 оферти и примерни менюта и цените им бяха по-ефтини от на "Левента".
А който разполага с транспорт гледам ,че хотела в Писанец не сте споменали.И там имат градина.
Ще се радвам ако съм била полезна. smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines