Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:18:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163876 пъти)
 
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #120 -: април 02, 2012, 10:04:05 »

Ооох най-накрай намерих   yahoo Чарлино плаза ще ни събере всичките.Много бях резервирана,но след като разговарях с Управителката камък ми падна от сърцето.Почти всички услуги предлагат и няма нужда да обикалям по агенциите,а и менюто е в границите на нормалното. Момичета благодаря за предложенията  give_rose.Честно казано не очаквах че организацията ще се окаже толкова трудна.
Активен
gery_z3
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #121 -: април 02, 2012, 16:30:03 »

Една приятелка и беше в Чарлино плаза сватбата и лично на мен ми допадна мястото.Успех с оставащата организация   Wink
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #122 -: април 02, 2012, 18:32:17 »

Благодаря. Някой има ли информация за фотографа Неделчев-дали се справя добре защото ми го препоръчаха горещо.А също и за DJ Паци или Пламен.Чух че Неделчев вземал мн скъпо,а за този DJ нямам никакви отзиви.
Активен
svetla_ruse
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #123 -: април 02, 2012, 18:58:31 »

Здравей mioopen . Относно въпросният Неделчев горещо те съветвам да не се занимаваш с него, понеже му се носи славата че е голям самодеец и абсолютен бездарник, а и с очите си съм виждала негови снимки от ритуалният дом и въобще не ми хареса качеството им. А на сватбата на една моя братовчедка бяхме с DJ Паци и да ти кажа ,не е нещо запомнящо се, но все пак се справя с работата си поне 1000 пъти по добре от "фотографа"
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #124 -: април 03, 2012, 08:35:02 »

Благодаря Svetla  give_rose, явно ще се преориентирам към друг фотограф. Няма да си правя експерименти точно с фотото  nea. А останалите булки докъде стигнахте с подготовката за  Сватбаааа 
Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 03, 2012, 08:42:48 »

За фотограф мога да препоръчам Гого Кехайов
http://kehayov.com/   Това е сайта му може да видиш негови снимки
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #126 -: април 04, 2012, 23:17:29 »

Здравейте,

   ние в петък си идваме до Русе за 9 дни и ще пада голямо тичане... Организацията се оказа наистина много трудоемка, особено от разстояние. Всеки иска да се видите, никой не дава цени по имейл. Не знам какво толкова ги е страх да си кажат цените? Или искат да те преценят като те видят дали имаш пари или не??

   Поне от хотелите имаше три свестни, с които може да се комуницира по имейл. Питах поне 7 хотела колко и какви стаи имат и на каква цена за групови заявки. Тези от чарлино ми отговориха само с едно изречение- само брой стаи, без цени, без вид. Явно им е все тази дали ще имат 40-50 госта повече за 4 дни.  nea

   Но за щастие имало и в Русе хотели с професионален персонал, та се наредиха нещата.

   Ангажирахме и музика за вземане на булката. 160лв за трима човека, добре ли е?

   Сега големите дискусии са покрай кейтъринга и масите. Ние няма да празнуваме в ресторант, а в зала и трябва да се донесе всичко от кейтъринга. Сватбената агентка иска да посредничи за кейтъринга, но аз не виждам с какво тя може да ми помогне в това. Ние знаем доста добре какво искаме. Но като се нареди и това, можем да отдъхнем малко и да се наслаждаваме на приготовленията.  danceg

   Във вторник сутринта ще ми правят пробна прическа и мисля след това да отида да пробвам рокли при Грънчаров и син. Някоя от вас ходила ли е там вече?
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 05, 2012, 02:48:45 »

На моята сватба беше DJ Паци. Направи голям купон.  good
Активен
mioopen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #128 -: април 05, 2012, 08:05:52 »

Здравей NaTom,за Грънчаров мога само да кажа че наистина си изпипват работата,но ще те държат в напрежение до края.Ако все пак си се спряла на тях по-добре им кажи по-ранна дата за сватбата,за да не чакаш последния момент да те извикат да си я вземеш/както стана с моя приятелка /.Лично аз ще се разходя до Асеновград,тъй като скоро като им гледах цените на Грънчаров-под 500-600лв. рокли няма, а и на мен не ми допаднаха мн като модел.Това е лично мое мнение,нека и други,които са им ползвали услугите да изкажат мнение. Успех с приготовленията.
Активен
pol4o
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #129 -: април 06, 2012, 09:32:16 »

здравейте, отдавна не съм писала, но ви чета и като гледам каквито и проблеми да има по организацията винаги се намирамира решение, така че трябва по-спокойно да гледаме на нещата  smile good
manuella, искам да те попитам как уреди нещата в църквата (нали и вашия църковен брак ще е преди изнесената церемония и съответно подписването?). С кого разговаря там и трудно ли беше? Аз се притеснявам за тази част, тъй като няма да имаме възможност за подписи предварително и ако от църквата не се съгласят, ще трябва невъзможни усилия да правим smile
Успех на всички дами в решаването на трудностите  good
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 06, 2012, 09:42:51 »

pol4o, първо попитах една служителка в малкия параклис на църквата св. Троица. Тя каза да отидем при секретаря на църквата - в сградата до църквата. Той пък ни каза да говорим с поп Илиян и да му обясним, че сме с изнесена церемония. Една неделя изчакахме да свърши литургията и говорихме с попа, обяснихме му причините, поради които искаме първо църковен брак и отидохме в малкия параклис и той ни записа в книгата с часовете. Нямаше никакъв проблем. Но ако не сте с изнесена церемония мисля, че няма да се съгласят. Чувала съм, че се подавало молба до митрополита, но нас не са ни карали. Успех!
NaTom, преди да си купя готова рокля от агенция Дежа Ву, ходих до Грънчаров и син със снимка на модел. видях с очите си мостри на дантели и платове ( от скъпи до по-обикновени) и знам и от други места, че те шият и работят с много качествени материали и по твой модел. Готовите им рокли наистина са около 500 - 600 лв. и според мен не са толкова скъпи, в Асеновград може и да са малко по-евтини, но като сметнеш разходката до там и други разходи - няма смисъл според мен. Има тема за Асеновград във форума. Аз съм много скептична към този град. Има само няколко ателиета, които работят качествено и по-скъпо, но и в Русе си имаме такива smile
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 10, 2012, 18:08:03 »

 От "Грънчаров и син" съм просто отвратена, помрачиха първия ден, в който излязох да си търся сватбена рокля, беше ми весело и пролетно на душата до момента, в който не влязох в техния магазин. Възрастният господин( вероятно самият Грънчаров), ми говореше с маниер на Бог, на някакво невероятно величие, нищо добро не ми предложи, нищо не препоръча, когато помолих да ми предложат модел, който би ми стоял добре, нищо не успяха да ми предложат, нямаха нито нужните обноски, нищо не ме посъветваха, просто съм безумно отвратена от тях, кракът ми няма да стъпи там. За контраст след това отидох в магазина на Парушев и отново ми стана приятно и се почувствах добре, жената е с много набито око, пробвах 3 тоалета там и трите ми стояха чудесно, даде ми всякаква информация, беше страхотно вежлива, просто на фона на това, което ми се случи при Грънчаров беше цветя и рози...
« Последна редакция: април 10, 2012, 18:14:52 от Zorinka » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 10, 2012, 18:37:27 »

Когато аз ходих в Грънчаров и син имаше две стилистки, които се занимаваха само с мен и с това кое ми стои добре и т.н.
А пък за магазина в Евас - с надпис Парушев моето мнение е точно обратното  smile Когато го посетих продавачката обядваше и когато имахме въпроси, тя "вежливо" ни каза, че работното и време било към своя край и през това време дъвчеше храната с отворена уста. Въпреки това след месец пак я посетихме, за да разгледаме сватбените аксесоари. След дългооо чакане да ни се обърне внимание отново се сблъскахме с нелюбезния и нрав.
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 11, 2012, 18:29:34 »

 Oh my ... Ами, явно нещата са по симпатии, аз като отидох, нито имаше стилисти, нито дяволи. Една възрастна жена, която беше някаква стресната, само ми подаваше роклите, които исках да пробвам, тъй като те нищо не ми предложиха, само ми разясняваха, че са велики и този възрастния човек беше тм, който мисля, че е Грънчаров. Ами вероятно по симпатии така обслужват...
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #134 -: април 16, 2012, 23:29:27 »

След няколкодневно тичане из Русе най-сетне се завърнах вкъщи и успях да си почина на работа  girl_wink

Беше голям маратон и не сме имали и час почивка, но свършихме мноооого неща и сме доволни. Попаднахме на много свестни хора и професионалисти, очаровани сме и двамата.

В Грънчаров и син ходихме общо три пъти и май бяхме обслужени от всички, които работят там: самия Грънчаров, син, съпругата и една консултантка. Не знам защо има толкова негативни мнения, но ние и трите пъти получихме първокласно европейско обслужване. Нито са се правели на велики, нито са ни натискали да купуваме нещо. Напротив- дадоха ми време и спокойствие, за да реша какво точно искам. Не са ми натрапвали мнение, за което съм много благодарна. А качеството на платовете и на изработката е на нивото на роклите, които се предлагат в Германия за по 1400 Евро.  good Те всъщност доставят стока за един магазин в Мюнхен и дори ми предложиха там да направя пробата, ако ще ми е по-удобно. Приятно смаяна съм от този магазин. Томас и той остана доволен и си поръча смокинга там. На третия ден пък исках един воал за приятелка от Германия. Напълно обикновен, не струва и 20лв, а се обадиха по телефона и накараха да го донесат отнякъде си след половин час. Може да прозвучи като реклама, но просто тези хора ми оправиха настроението тогава. Имах ядове със службите и хич нямах настроение да пробвам рокли, но нямах време и трябваше да пробвам точно тогава. След 2 часа излязох радостна и въодушевена с поръчана рокля.  danceg

Пръстените ги поръчахме при Роберто Армани, те предлагат пръстени на Сара Трейд. Но днес поразгледах по-подробно сайта на Сара Трейд и имам малко съмнения дали сме избрали правилните пръстени. ..  blush

За кейтъринга уж измъдрихме меню, но чакам две оферти тази седмица и след това ще пиша.

На Томас му хареса ритуалната зала, а и аз я намирам за тържествена. Затова ще направим ритуала там, а не изнесен.

Получих оферта за украсата от агенцията. 70лв за един аранжимент на маса с ефектна висока ваза и рози вътре ми се струва много. Моля помогнете ми да си сверя часовника, колко ви искат на вас за украса на масите на гостите?

Срещнахме се и с А. Карчински и с ДЖ Данчо, Много са готини, ще е удоволствие да работим с тях, мисля.

Това е накратко. Започвам да вярвам, че сватба може и за две седмици да се организира smile. Дано позитивните ми впечатления да останат и до края.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines