Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:49:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 160262 пъти)
 
rosaura
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #285 -: декември 16, 2011, 09:56:52 »

rosaura, подписа става в зала по твой избор в ден по твои избор. Ако ще викаш твои познат за изнесената церемония, не е нужно да упоменаваш това на Пиротска 10. В София таксата е 331лв. Подписа в събота и неделя струва от 60 до 160лв в зависимост от залата и екстрите. Подписа в делничен ден струва 0лв. ако е неофициален , без гости и без екстри.

Трябва да има двама свидетели, нали? Т.е до Пиротска не е нужно да се ходи, направо с ритуалната зала ли се уточняваме?  Мерси за инфото lol)
Активен
rosaura
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #286 -: декември 16, 2011, 09:59:13 »

Здравейте. Може ли да ми кажете ресторант близо до ритуалната зала на Витошка. Изключвам Шератон и ГХ София. smile Плановете ни са за около 55 човека и не ни трябва нещо огромно.

Близо до Витошка са ресторант Панорама, (на Дондуков), ресторант "При Орлите" (на 18 етаж в сградата на Министерство на транспорта", Гранд Хотел България на жълтите павета... Ако искаш повече инфо, понеже ги обиколих тези, пиши ми на лични. smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #287 -: декември 16, 2011, 11:43:45 »

Здравейте. Може ли да ми кажете ресторант близо до ритуалната зала на Витошка. Изключвам Шератон и ГХ София. smile Плановете ни са за около 55 човека и не ни трябва нещо огромно.
много зависи какво искате.. като цена, интериор.. pardon най-близо е хотел Les Fleurs, ресторант Le Bouquet, Arena Di Serdica La tribuna, хотел Ренесанс, Рила, Ресторант Враня... good
rosaura записването за ритуал става на Пиротска. Там плащате и избирате зала, записвате ден и час. След като подпишете в ритуалната зала (ден или година преди сватбата вие решавате  Wink ), може да правите изнесен ритуал  good с ваш приятел или да си наемете професионалист, който да води - вие си избирате. Няма никакво значение, защото това е само театър за пред гостите Wink
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #288 -: декември 16, 2011, 12:00:28 »

Ами, първоначално бях харесала ГХ София. Най-вече какво включва сватбеният им пакет. 75лв ми е максимумът за цена на куверт. В ГХС за 72лв има торта и безплатна нощувка, и е на подходящо място. НО! Нещо самият ресторант не ми е много на сърцето. sad Много ми е мрачен.
От друга страна много ми харесва ресторантът на хотел Рила, но ще е доста голям, а и не знам какви са условията.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #289 -: декември 16, 2011, 12:56:13 »

alla аз лично те съветвам да си набележиш няколко ресторанта и да ги видите на живо.  Wink Доста често реалността е различна от снимките - може снимките да не ти харесват, но като отидеш да го видиш на живо да те грабне и обратно.  pardon Освен това, на живо се запознаваш и с управителя, персонала и можеш да придобиеш преки впечатления и да решиш.  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #290 -: декември 16, 2011, 13:17:05 »

 Offtopic
Трябва да има двама свидетели, нали? Т.е до Пиротска не е нужно да се ходи, направо с ритуалната зала ли се уточняваме?  Мерси за инфото lol)

Розария, на Пиротска 10 има централно управление.Направи си труда да отидеш до там един ден или да звъннеш един тел. Телефона го има в интернет, имам го и аз - 981- 26-28.
Инфо има и тук -

www.sofia-svatbi.info

Много бързичко ще ти се проясни обстановката. С този въпрос направо уби рибата. Ами много ясно , че трябва да има свидетели, как ще сключиш брак иначе?А и темата нали е за ресторантите? По тия въпроси има друга тема.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: декември 17, 2011, 18:27:16 »

Кажете, моля, мнения за "Вега" - днес ходихме да го видим и на първи поглед ми харесва. Нашата дата е заета, но и датата ни не е 'закована' и можем да я сменим.
Куверта е 50лв, като има и % сервиз, но като го смятах ни устройва. Обстановката е супер и единственото (на първо четене) което ми е минус е че няма градина или тераса.
Другият ми избор беше "Бижу", бях влюбена в него по снимки, но днес като го видях... има една много гадна колона точно на дансинга sad някой бил ли е на сватба там? Пречи ли много тази колона? Пък и едните маси са някак изолирани sad но пък има супер тераса за излизане за освежаване!
Ако имате и други предложения ще съм благодарна! Трябва ни нещо за 100 човека, да е семпло и изчистено - без тежки драперии и килими.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #292 -: декември 18, 2011, 17:43:53 »

Бижу за 100 човека със сигурност не става, много ще е натъпкано. Колони има във всеки ресторат, там просто е особена формата на ресторанта, но  на нас точно това ни хареса. ПО отношение на изолирани маси, не ви ли казаха, че няма да са подредени, както сте ги видели, а както вие кажете?
Защо държиш на градина/тераса - за да се излиза или за да е навън сватбата?
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: декември 18, 2011, 18:07:00 »

Ясно, че няма да са така масите, но ни казаха, че за 100 човека ще трябва да се използва и мястото там ( до входа и под телевизора). Мен повече ме притеснява само колоната до дансинга - много е голяма, а е на такова място към което е хубаво да има видимост, а и да се минава и танцува.
Първоначално исках градина за да е навън сватбата (но не си намерих  cray ) и затова сега просто искам да може да се излиза - я за снимки, я за да се поистрезнее, я за по цигара на въздух...
Днес гледах в нета някакъв хотел Берлин (в Бояна), но не намерих никаква информация - някой да знае нещо? То е ясно, че ще се ходи да се види, но да знам има ли смисъл да се разкарваме - за колко човека е, колко пари...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #294 -: декември 19, 2011, 11:31:23 »

Ясно, че няма да са така масите, но ни казаха, че за 100 човека ще трябва да се използва и мястото там ( до входа и под телевизора). Мен повече ме притеснява само колоната до дансинга - много е голяма, а е на такова място към което е хубаво да има видимост, а и да се минава и танцува.
Първоначално исках градина за да е навън сватбата (но не си намерих  cray ) и затова сега просто искам да може да се излиза - я за снимки, я за да се поистрезнее, я за по цигара на въздух...
Днес гледах в нета някакъв хотел Берлин (в Бояна), но не намерих никаква информация - някой да знае нещо? То е ясно, че ще се ходи да се види, но да знам има ли смисъл да се разкарваме - за колко човека е, колко пари...
Здравей, Ylith за хотел/ресторант Берлин, мога да ти кажа, че е за 80човека (бях там на сватба юни 2011г. с толкова гости беше добре, ако сте повече не си заслужава). Има и тераса, там беше изнесен уелкъм дринка, куверта беше 40лв или 45лв не помня с точност, но не под или над тези суми. Успех  good
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #295 -: декември 19, 2011, 13:27:47 »

Кажете, моля, мнения за "Вега" - днес ходихме да го видим и на първи поглед ми харесва. Нашата дата е заета, но и датата ни не е 'закована' и можем да я сменим.
Куверта е 50лв, като има и % сервиз, но като го смятах ни устройва. Обстановката е супер и единственото (на първо четене) което ми е минус е че няма градина или тераса.
Другият ми избор беше "Бижу", бях влюбена в него по снимки, но днес като го видях... има една много гадна колона точно на дансинга sad някой бил ли е на сватба там? Пречи ли много тази колона? Пък и едните маси са някак изолирани sad но пък има супер тераса за излизане за освежаване!
Ако имате и други предложения ще съм благодарна! Трябва ни нещо за 100 човека, да е семпло и изчистено - без тежки драперии и килими.
Вега до колкото знам, в куверта от 50 лв, няма % сервиз, а дори е включен welcome drink.  smile 100 човека малко ще е сложно там...
в Бижу е вярно-ресторанта е със специфична форма. въпрос на вкус  pardon
но Alleksia е права-масите ще ги подредят какти ви харесва  good а младоженската маса се слага така, че да вижда цялого помещение  good (това предполагам са ви го показали на място).
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #296 -: декември 20, 2011, 17:03:35 »

Видях, че пишете за ресторант Берлин в Бояна. Моята сватба беше там с 90 човека и мога да твърдя, че всичко беше на ниво. Много сме доволни от цялостното отношение, обслужването и храната.
Най-важно е как да разпределите гостите, така че да може максимално да използвате помещението. Най-добре ходете на място, за да се запознаете с обстановката. Успех  smile
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #297 -: декември 21, 2011, 00:11:59 »

Берлин в Бояна е страхотен за сватби, нашата мина много добре. Управителите са много точни хора. Има условия за коктейл, както и да продължи сватбата до много късно в бара. Много сме доволни от храната, организацията и декорацията.

Активен
ninka87
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #298 -: декември 28, 2011, 12:30:10 »

Здравейте момичета. И аз се включвам в голямото търсене на ресторант pardon
За сега сме се спрели на хотел ресторант Аякс- червеният ресторант.
По телефона получих доста малко информация, тъй като в момента се сменяли собствениците и не можели да дадат точни цени на куверти. Това, което ми казаха е че цените на кувертите почват от 50лв на човек, безплатно внасяне на алкохол, двойна стая-60лв, апартамент-110лв, но ще са по-ниски ако ангажираме целия хотел/те и без това са 10ина стаи:)..и това е май. Капацитета на хотела е 70-110 души, което си е доста разтегливо понятие според мен. Ние ще сме 50ина души, но все си мисля че пак ще е хубаво. След Нова Година ни поканиха на оглед  :bravo:На снимките поне много ми допадна, имат и градина за изнесен ритуал...ако някой има други впечатления или спомени, нека ми пише smile
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #299 -: декември 28, 2011, 12:35:39 »

Добър ден,
 Предстои ни сватба през 2012 и се колебаем между два ресторанта,ако може някои да даде отзиви за тях-ресторант Хасково в хотел Хасково или Даймонд Плаза.Благодаря предварително
« Последна редакция: декември 28, 2011, 12:37:13 от slance11 » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines