Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:35:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 160225 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #270 -: декември 12, 2011, 13:38:46 »

Здравейте на всички  give_rose

И аз ще съм булка живот и здраве на 26.05.2012г. Ресторанта който ангажирахме с нашето тържество е Горублянско ханче, то е и хотел. Бях на сватба там март месец и нямам никаква забележка всичко беше както трябва (поне, това което зависеше от ресторанта).  smile  good
« Последна редакция: декември 12, 2011, 13:47:31 от rady17 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: декември 12, 2011, 13:43:12 »

Би ли споделила какви са цените там? Интересуват ме кувертите и нощувките. Ние имаме вече ресторант, но моя позната се интересува.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #272 -: декември 12, 2011, 14:03:00 »

Горублянско ханче:

куверт: 32лв. до 38).  smile

стаи: двойна стая беше 60 лв. - с отсъпка става 52 (нещо подобно, тъй като ние няма да настаняваме гости, след всичкото инфо. което получих, това като цяло го пропуснах), но ще попитам и ще отговоря възможно най скоро с точност.  smile
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #273 -: декември 12, 2011, 16:17:59 »

Ихууу имаме си ресторант,капарирахме Акорд,куверта ще е 32 лева:))Променихме и датата вече офицялно датата е 28  април:))Много съм щастлива:)
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 12, 2011, 16:20:41 »

Здравей и аз съм там smile На мен ми казаха малко по-висок куверт, може ли да ми пишеш какво включва Вашия на лични?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 12, 2011, 16:23:19 »

И аз като ходих да питам ми казаха 35 лв. куверта.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #276 -: декември 12, 2011, 16:25:07 »

Явно дойде време за първите терзания...
Ние уж избрахме "Глория Палас" като най-голям ресторант без чупки, изискан и с име и с градина и прилични условия. Да, ама онзи ден минахме оттам да видим в какъв цвят е (че спорихме с кумата разни глупости за украсата) и останах много разочарована. Целият комплекс е потънал ц бурени, стари счупени столове из двора нагоре, някакви чували, абе като стара изоставена сграда...Само най-отпред има някакъв вид и то не нещо особено. И най-лошото: в ресторанта беше същото, мръсни покривки, вехти килими, грозни стари пердета, цялостно някакво потиснато излъчване...

Аз не искам най-снобското и лъскаво място, но все пак не искам и най-мизерното! Искам съвет дали според вас до пролетта (май месец) ще са го стегнали? Изобщо лятото и по сватби изглежда ли по-добре, как беше тази година, някой бил ли е? Питахме ги за ремонт, казаха, че уж напролет, ама не изглеждаха убедителни, а ние искаме да капарираме другата седмица! Нормално ли е през декемвру да изглежда така, дали през май ще е различно? Или цялостно комплексът е западнал? Кувертите им не са от най-евтините- гонят 50 лв, дори не дават да се внася алкохол без такса, ако изглежда така, направо не знам...

Също дали като се украси ресторантът ще изглежда различно? Тъпи въпроси задавам, но искам да съм сигурна, толкова хубави ресторанти има и все им намирах кусур, тъй като първият, който видяхме, беше Глория и някак си бях навита за него, да не се окаже грешка...?

И дали според вас дансингът е достатъчно голям за 80 души?? Имам някаква мания за голям дансинг и всеки ресторант ми изглежда малък! Въпреки че бихме могли да настаним част от гостите в чупката отстрани в името на по-широк дансинг, но е кофти някак си...

Други ресторанти, които ни харесаха, бяха "Чепишев", "Лебед" и "Аякс", но все нещо не им беше наред...Сега и на Глория не й е и вече ще се побъркам sad

Знам, че е тъпо, но хем искам да си имам вече ресторант, хем ме е страх да не направя грешния избор...И като не съм била никога на сватба в "Глория" наистина искам помощ от вас! Да се разубеждавам, или не...?

Инак тази седмица имахме уговорка да ходим за евентуално капаро и дегустация...
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #277 -: декември 12, 2011, 17:26:29 »

Ето на тук има доста снимки със сватбена дакорация в Глория Палас и Аякс.
http://sviatzadvama.com/gallery/
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #278 -: декември 12, 2011, 22:27:18 »

anna_karenina не мога да ти дам съвет за Глория Палас, защото никога не съм ходила. Но се замисли попринцип струва ли си да наемаш място, за което ще хвърлиш сума пари не защото искаш конкретна украса, а защото трябва да се скрие колко вехт и ужасен изглежда. Аз бих заложила на ресторант, който попринцип изглежда добре и се нуждае от възможно най-малко украса - само някое цвете на масата. Така можеш да си позволиш и малко по-висок куверт като не оставаш хиляди, за да скриеш стария мукет и пожълтелите стени. Това е лично мое мнение, разбира се, и не искам да те разубеждавам конкретно за Глория Палас, защото както казах, не съм го виждала.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #279 -: декември 13, 2011, 00:53:01 »

За тези дето не харесват Глория Палас, пробвайте в Банкя Палас - гр. Банкя. Там може да ви хареса. Между другото там има ритуална зала която е основно ремонтирана. Наплива не е голям, ще има избор на часове. има и църква, която също е основно ремонтирана. Всичко е много близо едно до друго, има и парк за фотосесия. Направо може да изнесете цялата сватба натам.Единственото неудобство е цената на таксито до София, може да излезе солено ако дестинацията е Младост.Но има и евтини хотели, може гостите да спят в някой от тях.
Активен
rosaura
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #280 -: декември 13, 2011, 12:07:37 »

 blum И ние вече си имаме ресторант lol) Ехаа, как ми падна камък от сърцето! Решихме да е Централ Форума, доста просторна е залата, а и съм била на сватба там и храната беше чудесна. Има градина отзад до ресторанта, където ще бъде и изнесения ритуал. Куверта излиза около 35-37 лв., а даже може и да падне още ако си внесем и безалкохолните, наред с алкохола. Имаме и безплатна нощувка в апартамент, а цените на стаите за наши гости са 70 лв за двойна стая, така че и гостите ще настаним без проблеми...
Въпрос: За изнесен ритуал, какво трябва да правим? Смисъл знам, че трябва да подпишем преди самата дата, но това къде става - в обредния на Пиротска ли? Другото е, че мой приятел със сватбена агенция ми предложи да викне за самия ден негов познат от общината в Перник, като ми каза, че тези в София взимат 270 лв ако дойдат на място? Някой запознат ли е и кога да проверим за това подписване изобщо, при положение че има 5 месеца до сватбата?
...Сега започвам с роклите smile Успех, момичета!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #281 -: декември 15, 2011, 17:00:48 »

blum И ние вече си имаме ресторант lol) Ехаа, как ми падна камък от сърцето! Решихме да е Централ Форума, доста просторна е залата, а и съм била на сватба там и храната беше чудесна. Има градина отзад до ресторанта, където ще бъде и изнесения ритуал. Куверта излиза около 35-37 лв., а даже може и да падне още ако си внесем и безалкохолните, наред с алкохола. Имаме и безплатна нощувка в апартамент, а цените на стаите за наши гости са 70 лв за двойна стая, така че и гостите ще настаним без проблеми...
Въпрос: За изнесен ритуал, какво трябва да правим? Смисъл знам, че трябва да подпишем преди самата дата, но това къде става - в обредния на Пиротска ли? Другото е, че мой приятел със сватбена агенция ми предложи да викне за самия ден негов познат от общината в Перник, като ми каза, че тези в София взимат 270 лв ако дойдат на място? Някой запознат ли е и кога да проверим за това подписване изобщо, при положение че има 5 месеца до сватбата?
...Сега започвам с роклите smile Успех, момичета!
Може ли да уточниш за кой от всичките "ресторант централ" става дума, че аз знам поне 3-4 с подобно име но кой точно беше "Централ Форум" Този дето е до "Била"-та в кв. Лагера ли? 
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #282 -: декември 15, 2011, 23:13:55 »

rosaura, подписа става в зала по твой избор в ден по твои избор. Ако ще викаш твои познат за изнесената церемония, не е нужно да упоменаваш това на Пиротска 10. В София таксата е 331лв. Подписа в събота и неделя струва от 60 до 160лв в зависимост от залата и екстрите. Подписа в делничен ден струва 0лв. ако е неофициален , без гости и без екстри.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #283 -: декември 16, 2011, 08:44:29 »

Здравейте. Може ли да ми кажете ресторант близо до ритуалната зала на Витошка. Изключвам Шератон и ГХ София. smile Плановете ни са за около 55 човека и не ни трябва нещо огромно.
Активен
rosaura
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #284 -: декември 16, 2011, 09:52:52 »

Може ли да уточниш за кой от всичките "ресторант централ" става дума, че аз знам поне 3-4 с подобно име но кой точно беше "Централ Форум" Този дето е до "Била"-та в кв. Лагера ли? 

Да, точно за този става въпрос. smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines