Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 23:51:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Тiama - 18.06.2011г.  (Прочетена 38958 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #45 -: май 31, 2011, 08:04:15 »

  Bravo Ехеее, много сте напреднали с подготовката! Аз ти казах ресторанта да не го мислиш, видя ли как сте оправили нещата, браво!  *THUMBS*Ходи ли при жената за цветята? Реши ли какъв ще е букетът?  smile

Всичко, което сте избрали е супер!  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #46 -: май 31, 2011, 09:44:45 »

Panteryx, благодаря ти много, мила give_rose Щастлива съм, че предизвиквам такива хубави емоции Wink И вие сте напреднали доста, но качвай повече снимчици да се радваме и ние smile

Mariaid, напредваме и то доста добре, аз съм станала като ходещ органайзер, за сметка на милото, който си мързелува блажено и не се тревожи за нищо blum Вече направо ме побърква с това негово спокойствие! Чух се с флористката и тази неделя ще ходя да се видим. Аз исках да ида миналата събота, но не можах да се свържа с нея и се оказа, че вторник и събота я нямало, та остана за неделя. Още не съм измислила какъв точно ще е букета, но имам някакви идеи. Тя ми каза, че в неделя получавали стока и тъкмо ще мога да видя какво има и да си избера.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #47 -: май 31, 2011, 10:42:27 »

Разбирам те, те мъжете са така! Ама добре, че са те, че ако има и още един лудак покрай нас ще станем много! Иначе не се плаши от вида на "борсата" за цветя, всичко ще ти направят супер.  good. Аз също отидох без никаква идея за букета си, но бързо-бързо си избрах от наличните цветя.  smile И съвет от мен - разберете се да идете да вземете нещата по-рано сутринта, да кажем към 10, за да ти е спокойно и да не го мислиш. При нас тази работа я свършиха кумовете и шофьорът ни.  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #48 -: май 31, 2011, 11:13:52 »

Оказа се, че борсата е почти до апартамента на кумовете, така, че това ще е задача за кума, защото кумата ще е с мен на разкрасяване smile А те работят ли в събота след като нея я няма?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #49 -: май 31, 2011, 18:14:52 »

Подаръчетата са тук yahoo Невероятно сладки са, не мога да им се нарадвам heart Ето и снимчици:




Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 31, 2011, 19:24:52 »

Супер сладурски са! А за роклята - и мъжът ти ще каже така, като те види:) girl_wink girl_wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 31, 2011, 19:53:50 »

Страхотни са тези подаръчета искам да питам къде се намира тази борса ,че аз току що разбарх за нея blush
Иначе и моя мъж е абсолютен непукист седи си блаженно и само ме чака да му кажа хайде трябва да ходим там и там и тогава тръгва .. smoke
Аз се вълнувам ужасно много за всичко свързано ,около сватбата докато той го дава едно лежерно все едно ще се женим другата година а не след месец и малко  funnytooth
« Последна редакция: май 31, 2011, 20:14:38 от panteryx » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #52 -: май 31, 2011, 20:01:31 »

Много се радвам, че ви харесват smile

Panteryx, ти питаш за борсата за цветя, от която ще ми е букета, нали? Казва се Цветна борса Лотос. Ето фейсбук страницата им с адрес и телефони - http://www.facebook.com/pages/%D0%A6%D0%92%D0%95%D0%A2%D0%9D%D0%90-%D0%91%D0%9E%D0%A0%D0%A1%D0%90-%D0%9B%D0%9E%D0%A2%D0%9E%D0%A1/122886674395784?ref=ts . Флористката се казва Валя и ми я препоръча Mariaid, която си е правила там букета и другите цветни неща good
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 31, 2011, 20:15:04 »

Мерсииии  give_rose
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #54 -: юни 01, 2011, 09:10:51 »

Страхотни са подаръчетата!!! За колко време стават?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #55 -: юни 01, 2011, 10:01:04 »

Е, не, първо се оказа, че роклята, която харесвам е като на Soulless, а сега подаръчетата, които съм набелязала, са твоите  laugh Не знам форумът ли е виновен или гениите мислим еднакво  Bravo Ти от кой размер взе, Tiama, защото на нас ни ги предлагат в два варианта.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #56 -: юни 01, 2011, 10:29:41 »

Аахаххаха, определено гениите мислим еднакво smile Подаръчетата станаха мисля за около седмица с доставката. А за размера - мисля, че диаметърът им е 8 см. Аз даже не знаех, че са в 2 размера crazy
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #57 -: юни 01, 2011, 10:43:45 »

А вие на човек ли ще ги давате или на семейство? И ако е на семейство, тогава например семейство с две деца - само едно подаръче ли получава? Извинявам се за въпросите, но и аз умувам над тях  pardon
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #58 -: юни 01, 2011, 10:54:08 »

Ние ще ги даваме на семейство/двойка по 1. Имаме едно семейство с 2 големи деца, но още не знам ще им купуваме ли нещо или не. Те хем са големи, хем свещичките едва ли ще ги заинтересуват, та не съм решила как ще процедираме. Нашите дечица ще са общо 4 - едно момченце на годинка и половина, едно момченце на 6, едно момиченце на 10 и един батко на 14. Нито мога да им купя едно и също нещо за подарък, нито пък да им подаря свещи crazy
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #59 -: юни 03, 2011, 09:49:08 »

Момичета, малко замлъкнах тези дни, но ви пиша пак. Честно казано имам нужда от малко ободряващи думи, защото съм изпаднала в някаква ужасна депресия sad Не знам на какво се дължи, но от няколко дни ми е супер зле - на нищо не мога да се зарадвам, като в летаргия съм, чувствам се страшно изморена и 3 вечери подред заспивам супер рано, сънувам само простотии и като се събудя ми е още по-смотано... Вече като чуя сватба и ми става лошо, явно доста съм се пренаситила с емоции и не е това, че не се вълнувам за самия ден, а по-скоро ме побърква чакането и приготовленията за него crazy Има и още една мисъл, която не ми дава мира тези дни и тя е какво ще правя след като мине сватбата и медения месец... От година и половина всеки мой ден е запълнен с кроежи, планове и мисли за този единствен ден и ме е страх как ще протича ежедневието ми оттук нататък, когато няма да има какво да организирам cray Плановете за бебче за момента не могат да се осъществят (понеже знам, че ще ми дадете такова предложение  tease ) и единственото, което ми остава е да се мъча да вляза в нормалния, сив и скучен ден...

Извинете ме, че ви напълних главата с глупостите си, но имах нужда да си излея "мъката", та дано ми олекне малко и се обнадеждя!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines