Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:09:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Тiama - 18.06.2011г.  (Прочетена 38976 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #75 -: юни 06, 2011, 20:50:29 »

Tiama малко къснично, но честита темичка и от мен.  Всичко е просто прекрасно особено книгата за пожелания и късметчетата. Наистина са страхотниии Bravo Bravo Bravo Остават броени дни до големият ден и се надявам всички тези притеснения, които са те обзели вече напълно да ги няма и да се насладиш изцяло на предстоящото събитие.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: юни 07, 2011, 08:48:10 »

Тиама, по отношение на "спешната чанта" си намерила чудесно решение да я носи майка ти /дори тя да я приготви/. По принцип в ресторантите има всичко, но "за из път", особено за тези, които тръгват преди теб /от страната на младоженеца и кумовете/ изненадите /сега им казват предизвикателства  smile/ са доста и е хубаво да се работи по списък, за да не се забрави нещо. На мен всички ми се смеят на написаното, но после го ползват и отмятат задачките с особено удоволствие. Преди десет години се жени брат ми и тогава бях направила и разпределила списъци кой какво трябва да носи. Някой ги беше дал на дисководещия и той ги чете с "подходящ" коментар, голям майтап падна. Сега бях по- предпазлива, защото не познавах толкова добре кумовете и сватовете и не бях сигурна дали няма някой да се засегне. Иначе ние имахме огромен списък с едри букви /да го четем със съпруга ми без очила/. Преди да се качим в рейса го разрязахме и разпределихме нещата за носене по роднини- всеки да отговаря за нещо  Bravo. То от мъжка страна ангажиментите са повече - като се почне от пряпореца и се стигне до пити и бутониери  Wink. Не е фатално ако нещо се забрави, винаги се намира изход. На сватбата на моя приятелка бяха забравили халките - намериха се гости, които им дадоха своите и пак ги ожениха....
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #77 -: юни 07, 2011, 11:00:51 »

Mishi, благодаря за пожеланията, мила give_rose Хич не си закъсняла, даже си тъкмо на време Wink Много се радвам, че са ти харесали нещицата, дано и гостите ги харесат!

Svekarva, много се забавлявах на поста ти, защото си представих себе си след известно време, когато моя брат се зажени, дай боже smile На мен ми дай списъци да правя и задачи да разпределям tease Може да ми се смеете, но даже съм започнала да правя списък на багажа за медената седмичка pardon Та на самия ден всеки ще е инструктиран със задачки и ще си има списъче с ангажименти. А това с халките дано не ни се случи laugh
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #78 -: юни 10, 2011, 19:02:43 »

Момичета, влизам да се похваля, че днес беше ДЕНЯТ, в който най-накрая си взех роклята heart Толкова се развълнувах yahoo Само дето ми стана много мъчно, че не мога да си я взема и да си я гледам и да й се любувам... Защо не може всеки ден да си носим роклите?

Освен това днес официално се дипломирах, гледам си дипломата и не мога да повярвам smile Имаше церемония, бяхме с тоги и много се вълнувах! Не ми се искаше денят да свършва...
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 10, 2011, 20:13:54 »

Тiama честито за роклята и за дипломирането!
Качи снимки на роклята да я видим и да и се порадавме и ние  Wink
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #80 -: юни 10, 2011, 23:44:23 »

Честито и за дипломата и за роклята give_rose
уф, и  на мен ми се иска всеки ден да мога да си ходя с роклята, но уви няма начин sad Моята, горката, в момента е скатана в калъфа и е забутана в дъното на гардероба cray
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 11, 2011, 02:21:49 »

Днес е бил страхотен ден за теб!  danceg Честито и за дипломата и за роклята!  Bravo
Иначе и ти като мен искаш всеки ден да си с роклята! Само за нея мисля! crazy sarcastic
А за списъците - много правилно! Аз също имам такива, а като кажа ме гледат странно! blush И "спешната чанта" също е супер идея! good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: юни 11, 2011, 17:02:14 »

Тiama, честито дипломиране! От сърце ти желая дипломата да ти помогне в търсенето и намирането на хубава работа! Нека получиш още дипломи от по- високо академично ниво  good. Тези моменти са много радостни за родителите - ние ви водим в първи клас, сега сме горди, като ви виждаме с тоги.....Моят син се дипломира с магистърска степен през май  и макар че не можах да присъствам на церемонията /още се възстановявам след операция/, много се вълнувах и радвах. А и той ме трогна до сълзи, като ми каза по телефона, че тази диплома е и моя заслуга, защото винаги съм държала на доброто образование.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #83 -: юни 12, 2011, 16:09:40 »

Тiama ЧЕСТИТО ДИПЛОМИРАНЕ  give_rose  и честито за роклята, било е много вълнуващо покрай теб онзи ден браво...това са все хубави емоции  blum чакам да видя снимки на роклята  smile иначе как е около теб, започнаха ли да бушуват емоциите още повече blum
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #84 -: юни 12, 2011, 19:45:14 »

Милички, благодаря ви много give_rose Наистина беше много хубаво. Аз преди няколко часа се върнах от едно селце до Етрополе, бяхме за 2 дни на една вила и имах моминско парти yahoo Беше много готино, само жени, пийване, хапване, чист въздух и природа heart Получих за подарък секси нощничка за първата брачна нощ, на която много се зарадвах, тъй като още не си бях взела нищо за този повод. С две думи си изкарахме страхотно.
Като се прибрах у нас, гледам милото един такъв мълчалив, а него милия го е затресла тази ми ти  предсватбена треск sarcastic Много ми е забавно и само го базикам.
На роклята нямам снимка, защото почти не я видях cray Премерих я, но трябваше отпред да се скъси с 1 см, съблякоха ме бързо и я занесоха да я поправят, за да я вземем на същия ден. Аз в бързината забравих да се снимам, а после като отидохме да я вземем не съм я мерила пак. Докато се осъзная, че вече си имам рокля кумата я взе у тях и не можах да й се порадвам. Ще я видя чак в събота, така че снимки след сватбата...
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #85 -: юни 15, 2011, 08:37:09 »

Тiama тези дни никаква те няма, как си, как е около теб...остават 3 дни и wedding оправихте ли всичко smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #86 -: юни 15, 2011, 08:53:21 »

Желая ви много усмивки през тези оставащи 3 дни!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #87 -: юни 15, 2011, 10:51:05 »

Ох, момичета, няма ме, защото сме във вихъра на подготовката и постоянно сме някъде и нещо правим. На всичкото отгоре лаптопа ми се повреди, замина ми всичката информация и добре, че съм пращала по е-мейла повечето от нещата за одобрение от половинката, та поне по-голямата част от файловете покрай сватбата си ги намерих. Страшно ме е яд, а и сега нямаме пари да го носим на поправка и ще чака милия да мине сватбата и тогава да видим дали може да се оправи.

Иначе сме готови дето се вика с всичко зависещо от нас - даже преди малко купихме оставащата част от алкохола. Остава да купим питка и пиле, храна за почерпката у нас, да платим в ресторанта и аз да ида на маникюр. Миналата седмица бях на козметик и също така уточнихме прическата с фризьорката. Младоженецът е облечен, аз също. Украсих кошницата с късметите, трябва да махна етикетите на бутилките и да сложа украсата. И най-важното - от днес започва великото чистене у дома, която трябва да приключи до утре smile Хубаво е, че вече съм в отпуск и мога да се съсредоточа върху ангажиментите си. Запазихме си стая и в хотел и сигурно има и други неща, ама не се сещам.

С наближаването на деня започва да ме обзема някаква еуфория и не мога да спя като хората. Събуждам се супер рано, заспивам много късно, не знам тази седмица дали имам повече от 5-6 часа сън. Нямам търпение да идва вече сватбата, че да се поуспокоим и двамата crazy
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #88 -: юни 15, 2011, 12:47:15 »

Само не се тревожи излишно, компютъра ти е най-малкия проблем в момента, всичко ще ОК smile спи спокойно, няма от какво да се притесняваш а пък и щом сте готови няма място за паника smile чистенето и при мен започна до преди час бях яхнала прахосмукачката и развъртях парцала smile Като мине сватбата и няма в какво да влагаш енергията и всичко и ще ти липсва да знаеш, сигурна съм че и при мен ще е така smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 15, 2011, 13:58:11 »

Tiama, честито дипломиране и от мен!!!  Не знам какво и къде работиш, но дано дипломата ти донесе много успехи в професионален план и естествено повече парички!!! girl_wink girl_wink girl_wink

Остават по-малко от 3 дни до Големият ден!!! yahoo yahoo Наслади им се максимално и релаксирай! Трябва да си отпочинала и спокойна за сватбата! Това е най-важно: спокойствие (е, емоции в деня на сватбата трябва да има, но само положителни girl_wink) и съм сигурна, че ще бъдеш прекрасна булка! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines