Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 18:20:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 6  (Прочетена 157145 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: ноември 29, 2011, 15:25:07 »

Trapchinki , адски готини обувкии  girl_wink
Аз съм се спряла за танците на тези, ако ги намеря в този цвят, ако не- в бяло съм ги виждала със сигурност:


А за официалната част на тези :
« Последна редакция: ноември 29, 2011, 15:27:29 от emmmmmy » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 29, 2011, 16:03:34 »

А вие мислили ли сте тези цветове как ще се съчетаят с роклята с младоженеца и др. И аз харесвам цветни обувки, но точно за сватба според мен по-убитите цветове са по-подходящи./мое мнение/ Все пак цикламено и лилаво трудно се връзват с бяло и шампанско/освен ако не сте решили и роклята да е по-нетрадиционна!/
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 29, 2011, 16:11:46 »

По моята рокля със сигурност ще има някакъв зелен (или жълт) мотив - колан, цвете или нещо друго. Милото също ще е със зелена риза, а и украсата ще ми е в тези цветове.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: ноември 29, 2011, 16:49:34 »

За жълто или залено съм съгласна - това са свежи цветове особено ако са в по светли нюанси. Даже оранжаво или праскова, бледо розово и др. Но цикламено, лилаво дори и синьо или пък тъмно червено са прекалено контрасни за стандартна рокля!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 29, 2011, 17:18:22 »

Когато сватбата е  решена в определена цветова тема- циклама, лилаво, червено и т.н, значи младоженецът също е решил тоалета си с акцент в същия свят, както и букетът на булката, тоалетите на шаферките, украсата в ресторанта. Да, определено не е традиционно, по-модернистично виждане е. Въпрос на вкус . smile
В световен мащаб се забелязва тази тенденция за по-ярки цветове сватбени обувки, съчетани с традиционната бяла (екрю) рокля. На фотографиите след това също изглеждат интересни подобни цветови интерпретации. girl_wink
Няколко снимчици за всички, които са заложили на цветните обувчици :  Wink


Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: ноември 29, 2011, 19:26:25 »

Моите обувки бяха цикламени smile Както и бутониерите, букета, роклите на шаферките, украсата в ресторанта.... Абе навсякъде го имаше  yahoo
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #276 -: ноември 29, 2011, 19:55:55 »

 Все повече се замислям.... blum




Убийствени, комбинирани с жълт букет от нарциси.....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 29, 2011, 21:12:46 »

Josephine, страхотна идея, направо се замечтах с теб  tease
Виииж  blum
[/img]

Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #278 -: ноември 30, 2011, 19:37:28 »

Момичета страхотни идеи, тва с черното и жълтото е страхотно направо стои мн шик и елегантно.
да това с цветните обувки е тенденция напоследък и от там ми хареса идеята, защото аз обичам малко по екстравагантните неща. Вярно е че после трябва да се съчетае с букета, и например колан на роклята, проблема при мен е че незнам как ще накарам младоженеца да сложи такава вратовръзка, или поне бутониера. Но цикламеното с черно стои мн добре така че поне в черно ще го облеча.

Всеки си има стил и е хубаво това да се отрази и на сватбата, защо трябва да сме традиционална булка след като в живота обичаме нетрадиционалните  неща. Насърчавам ви да бъдете смели и да правите каквото ви харесва на сватбата си. Вярно е че в България все още сме много традиционални но пък малко по малко има хора които залагат на по модернистични и не традиционални сватби и това ме радва.  Bravo
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #279 -: ноември 30, 2011, 22:00:57 »

emmmmmy белите обувки с камъните са уникални и аз ги бях гледала и много ги харесвам.

veseto_87 мойте обувки си ги купих от една верига магазини в Испания, казва се Mary Paz може да разгледаш онлаин,има подобни на моите и в различни цветове, тук такива са модерни сега за официални поводи,  струваха 30 евро и на намаленията бяха 15 евро просто нямаше как да не си ги купя.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 30, 2011, 23:12:14 »

Емммммммммми, високите обувки са супер, само внимавай ако са точно за роклята, да не я настъпваш с ниските . smile ....може да си решила да си с къса роклята де smile
Аз обожавам високи точките, когато бях булка, тук (миналата година де) всички почти си падаха по ниските  , а аз по високите smile .
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 01, 2011, 10:08:39 »

tweety bird , роклите ще са две, затова и обувките така  tease yahoo give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 01, 2011, 10:21:12 »

И на мен, много ми харесват високите обувки. Винаги съм била "за" good Моята рокля беше къса отпред и нямаше хич да изглежда добре с ниски обувки, за това реших да съм само с един чифт pleasantry Искам да кажа,че въпреки 15-те лв, които струват, обувките ми бяха изключително удобни, не ми направиха ранички на краката и цял ден и цяла вечер си бях с тях good Много е важно да намериш точната извивка, която да пасва на крака ти и също така да ги поразтъпчеш малко предварително вкъщи :girl_wink:Освен това - силно препоръчвам отпред на пръстите платформата да е малко по-дебела, защото, ако е съвсем тъничка,не ви завиждам - усещаш всяка неравност и после така те болят краката NO
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 02, 2011, 11:02:18 »

Моля, който е поръчвал от тзои сайт обувки да каже дали си отговарят на номерата. http://www.wholesale-dress.net
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: декември 02, 2011, 11:56:13 »

и аз да се похваля вчера бян проба на обуквите- точно за такива съм си мечтала!!! Като са готови ще кача снимки. Само да поясня, че мойте са по поръчка само за мен.  good
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines