Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:09:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 6  (Прочетена 151577 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: ноември 18, 2011, 08:09:06 »

Страхотни са ибувките ти!  Bravo Bravo Bravo Притеснява ме само, че са доста високи. smile А в този сайт как се плаща и какъв е принципът?
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #256 -: ноември 18, 2011, 08:17:19 »

както казах високи са, но изключително удобни - а за сайта аз платих през пейпал - до 3 дена след плащане, мисля че изпращаха и стоката - дойде за 10 дни (но през лятото има повече полети), сега може и да се забави до към 20 дена.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 18, 2011, 08:20:27 »

Има страхотни модели, харесах си поне 10.  blum
Ето това май не е лош вариант за платформа: http://www.wholesale-dress.net/Flowers-Embellished-Wedges-Sandals-White-picture-p1256284-i485091.html
« Последна редакция: ноември 18, 2011, 10:08:56 от veseto_87 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #258 -: ноември 18, 2011, 15:51:53 »

Има страхотни модели, потвърждавам, но доставката с нормален куриер е 3 пъти повече от обувките. А китайската поща ги превозва с кораб за около 60 - 80 работни дни за около 5 долара.

Хубаво е, че имаме време и си струва да се опита. Надяваме се че няма да ги потопят някъде из океаните.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 18, 2011, 16:27:41 »

И аз мисля да рискувам да пробвам да поръчам нещо. Ако не дойде за сватбата пак ще има кой да го носи. smile Аз уж четох разни неща, ама само чрез пейпал ли може да се плаща?
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #260 -: ноември 19, 2011, 00:19:16 »

аз поръчах с china registered mail - дойдоха на 10тия ден, както вече казах - но съм забелязала, че зимата отнема около 2 пъти повече.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: ноември 19, 2011, 08:39:19 »

Поръчката идва като колет в пощата или до вас с куриер?
Ето тези също ми харесват, ама още се чудя дали ще са ми удобни: http://www.wholesale-dress.net/Fish-Mouth-High-Heels-PU-Sandals-White-picture-p1240563-i446166.html Освен да поръчам платформите и още едни за официални.
« Последна редакция: ноември 19, 2011, 09:17:31 от veseto_87 » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #262 -: ноември 20, 2011, 14:36:53 »

до пощата като колет smile иначе тези на мен лично няма да са ми много удобни, ама то като имаш време : ) може винаги да си потърсиш други
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: ноември 24, 2011, 10:18:33 »

Платформите са много удобни, но да си призная колкото и да ми си искаше да си взема такива просто не отиват на роклята ми  sad Така че мили дами представете си как ще стой на роклята, а не само дали е удобна. Аз си мислех "да бе не си отива ама няма да се виждат - роклята е дълга" и след като гледах един сватбен филм се убедих, че се мяркат тук таме и е по-хубаво да са съчетани!
Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #264 -: ноември 27, 2011, 16:19:21 »

Не знам дали тук трябва да попитам, но ако сте предвидили 2 чифта обувки- за танци и по-специални за церемониите- къде държите резервния чифт, за да можете да ги смените, когато им дойде времето?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: ноември 27, 2011, 22:00:59 »

Не знам дали тук трябва да попитам, но ако сте предвидили 2 чифта обувки- за танци и по-специални за церемониите- къде държите резервния чифт, за да можете да ги смените, когато им дойде времето?
Някои булки дават на майка си или друг роднина/приятелка да държат в себе си малка специална чанта с разни необходимости tease . Ако са тип пантофки за танците- те заемат страшно малко място в една дори дамска чанта- налагало ми се е и се получава  girl_wink
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #266 -: ноември 29, 2011, 02:18:17 »

След като изчетох темичката за обувките си дадох сметка че найстина е много трудно човек да си намери точния модел обувки. Аз съм много обичам обувките и за мен са много важна част от облеклото няма значение че на сватбата ми може и да не се видят много от роклята.
И момичета честно да ви кажа все още нямам предложение, нито дата за сватба нито рокля НО ИМАМ ОБУВКИ хахахаха просто нямаше как да не си ги взема.  heart

Много дълго се сдържах да не  ги купя, видях ги в магазина, след месеци ги видях пак и си  мислех че точно такива искам за сватбата си, но как да взимам обувки толкова рано и един ден по случайност минах през същия магазин имаше намаления и какво да видя, мойте обувки стоят си там и то на полвин цена и на всичкото отгоре имаше и моят номер, станаха ми и ми бяха удобни, емии как да не си ги купи човек и като знам че после много ще съжалявам че не съм си ги купила и ще търся подобни и няма да има или ще са ужасно скъпи. Та какво, купих си ги и съм много щастлива.

Сега обувките си стоят в гардероба в кутията и от време на време си ги обувам и се кефя.  Много си ги харесвам и едвам се сдържам да не ги нося. Само да уточня че обувките ми са цикламено розови любим цвят и съм за с двете ръце за цветните обувки, не обичам хич класиката а като се замисля за сватбените обувки който съм виждала по сватбените магазини и.... bad  с извинение.

като направя снимка ще ви я покажа с удоволствие.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: ноември 29, 2011, 09:10:48 »

Trapchinki, хайде снимай обучките, да ми дадеш някоя идея, че и аз съм в търсене в момента. smile
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #268 -: ноември 29, 2011, 14:57:43 »

Здравей veseto_86 ето и снимки  smile Aз мисля освен обувките и цветовете ми да са такива на украса и други детайли.
А ти падаш ли си по цветни обувки? В галерията ще кача и други снимки и имам едни който си взех от тенденз, миналата година за една друга сватба в бежав цвят мисля че става и за сватбени ще ги кача и тях.  да гледаш идей.  Wink

 Според мен най удобни са обувките с платформа, за тези който искат да са на ток ги препоръчвам, моите обувки са 11 см ток и имат и 1 см подметка вътрешна  но пък са много удобни заради платформата отпред и мисля че бих изкарала цял ден без проблем с тях.


* PB290131.JPG (75.98 KB, 600x535 - видяно 153 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: ноември 29, 2011, 15:19:02 »

Страхотни са! Много обичам цветни обувки. Аз бих избрала дори зелени или жълти. Ти откъде ги купи тези?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines