Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:20:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185210 пъти)
 
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 28, 2011, 11:45:13 »

Момичета, сега от магазина ми се обадиха, че роклята ми е ушита. Чакам от април месец. Отивам да я пробвам за първи път, много съм стресирана сега, дали всичко ще е наред. Стискайте палци.

СТИСКАМ ПАЛЦИ И УСПЕХ. Пиши после!  give_rose
Активен
pe10ceto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #271 -: юни 28, 2011, 12:48:15 »

Здравейте паникьосани и щастливи булки lol) Понеже съм по-скоро от първия тип, бих искала да помоля тези от вас, които са си шили по свои модели рокли и са останали доволни от изпълнението, да споделят коррдинатите на шивачите си с мен. По принцип съм от Пловдив, но съм отворена да ходя и по-надалечко стига да съм в добри шивачески ръце...Въобще не ми се ще да прибягвам до пошлите кичозни услуги в Асеновград...Забавлявайте се докато планирате всичко е моето пожелание към вас!
Активен
Sunnyday
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #272 -: юни 28, 2011, 13:25:14 »

Едно въпросче, може би не много на място, но какво мислите за рокля под наем? В смисъл така или иначе, я обличаш само веднъж и после остава в гардероба.   Wink
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 28, 2011, 13:41:18 »

Sunnyday, има тема специално за роклите под наем и е в същия раздел "За нея", така че можеш да прочетеш там smile
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 28, 2011, 14:14:04 »

Здравейте паникьосани и щастливи булки lol) Понеже съм по-скоро от първия тип, бих искала да помоля тези от вас, които са си шили по свои модели рокли и са останали доволни от изпълнението, да споделят коррдинатите на шивачите си с мен. По принцип съм от Пловдив, но съм отворена да ходя и по-надалечко стига да съм в добри шивачески ръце...Въобще не ми се ще да прибягвам до пошлите кичозни услуги в Асеновград...Забавлявайте се докато планирате всичко е моето пожелание към вас!
danceg Здравей и от мен. Аз не съм си шила рокля, но си позволявам да ти отговоря. В началото и аз исках да ми ушият рокля по мой модел. След това се започна едно обикаляне по шивачи, и ми даваха срок за ушиване от 3 до 6 месеца crazy. А модела хич не е труден за ушиване. Но както и да е. След това, си говорих с много мои познати, които са били булки, и след много мислене реших, че е по-добре да не си поръчвам рокля за ушиване, защото:
1. Имаш проба 2-3- пъти.
2. Не знаеш дали крайният резултат ще бъде това, което си искала.
3. Излиза по-скъпо.

НО, аз само си споделих мнението. И в последствие си купих рокля, готова (не прилича въобще на този модел, който исках да ми се ушие) и си ми стои сууупер! Хубаво е да обиколиш малко из магазините, или ако нямаш време (както е при мен) - разглеждай в интернет! Успех  Girl_hide И ни информирай до къде си стигнала. Мен лично вече започна да ме тресе сватбената треска.  tease
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #275 -: юни 28, 2011, 14:44:52 »

Момичета вече имам рокля. danceg......... yahoo..... и съм много доволна защото е това което искам за парите които си бях предвидила и покриваща всичките ми критерии, вносна е и е просто моята рокля, седи ми идеално, просто исках да Ви се похваля и така....
А между другото точно се бях отчаяла, защото повече от месец не можех да я намеря, но вече съм на 100% мнение, че трябва да си по - търпелив, защото наистина тя е била там и е чакала мен, само ако ви разкажа как съдбата има пръст в цялата работа и няколко пъти се разминаваха действията ми и така ама ще е много дълго да ви разкажа и ще стана досадна... иначе още не съм се снимала с нея трябва само дължината да ми се оправи и малко да се стесни в долната част иначе ми лепна както се казва...


* 6221.jpg (74.42 KB, 335x604 - видяно 281 пъти.)
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 28, 2011, 14:46:53 »

Момичета вече имам рокля. danceg......... yahoo..... и съм много доволна защото е това което искам за парите които си бях предвидила и покриваща всичките ми критерии, вносна е и е просто моята рокля, седи ми идеално, просто исках да Ви се похваля и така....
А между другото точно се бях отчаяла, защото повече от месец не можех да я намеря, но вече съм на 100% мнение, че трябва да си по - търпелив, защото наистина тя е била там и е чакала мен, само ако ви разкажа как съдбата има пръст в цялата работа и няколко пъти се разминаваха действията ми и така ама ще е много дълго да ви разкажа и ще стана досадна... иначе още не съм се снимала с нея трябва само дължината да ми се оправи и малко да се стесни в долната част иначе ми лепна както се казва...
Bravo Bravo Bravo ЧЕСТИТО! Моделът е много хубав! Въпреки перипетиите, важното е добрия край! Хайде, чакаме снимки да те видим. 
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 28, 2011, 15:08:09 »

t2egr, честито за роклята! yahoo Bravo danceg Много се радвам за теб, защото си спомням как се беше отчаяла, че роклята на мечтите ти е много скъпа...... Хубаво е, че се споделя този опит, за да може и другите бъдещи булки да не избързват да дават безбожни пари за рокли.
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #278 -: юни 28, 2011, 15:10:45 »

t2egr честито и от мен за роклята,страхотна е  :bravo:и аз исках такова моделче ама не ми стои... sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #279 -: юни 28, 2011, 15:25:56 »

 Момичета, имам няколко въпроса - някой скоро (тази година) ходил ли е във "Феде"? В началото на миналата година цените на сватбените рокли почваха от към 1000 лв, а сега как е? Някой интересувал ли се е от несватбените модели как са като цени (някоя кума например  blush )? Дали все още отговарят на запитвания за цени по e-mail? Случайно някой да е попадал на по-необичаен и артистичен тип рокли като техните (не подобни или същите) на друго място?
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #280 -: юни 28, 2011, 15:29:01 »

Благодаря ви много момичета за съветите и за търпението и помощта която ми оказахте и за това, че споделяме тези емоции... роклята е невероятна... просто е точно това което исках... много се радвам... а бях на косъм да поръчвам от нета .... ухххх добре че съдбата ми е поднесла всичко едно след друго.... защото така сега е още по сладко....
Пожелавам ви всичко които още сте пред своя избор да сте търпеливи и не отказващи се, защото "тя ви кача"...  good
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 28, 2011, 15:43:40 »

Щастлива съм, имам си вече рокля и аз!  Bravo
Роклята е страхотно ушита, бродерията невероятна и най-важното, че ми залепна точно, въпреки че беше ушита по стандартен размер, само си поръчах по-дълъг шлейф, защото съм висока. Продавачките казаха, че няма нужда от поправки по роклята и че рядко имало случай като мен. Казаха 95% винаги има нужда от някаква дори и малка поправка. Явно съм със по-стандартна фигура.  smile Но наистина добре стана, че няма нужда от поправки, защото роклята не е много евтина, и ако трябваше да поправям, щеше много да ми дойде. Освен това нюанса на цвета си пасна с обувките, роклята и воала. Сега си отдъхнах, готова съм от глава до пети. Но трябва да внимавам с фигурата още 2 месеца, никакво отслабване или надебеляване. smile
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #282 -: юни 28, 2011, 16:14:00 »

Princess_of_the_Dawn  дай да видим снимки и честито ,аз моята още не съм видяла ,трябваше да ми се обадят или вчера или днес ,пък никой не ми е звъннал cray А искам да видя роклята за да знам каква чанта и бижута да си купя
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 28, 2011, 16:33:07 »

Момичета вече имам рокля. danceg......... yahoo..... и съм много доволна защото е това което искам за парите които си бях предвидила и покриваща всичките ми критерии, вносна е и е просто моята рокля, седи ми идеално, просто исках да Ви се похваля и така....
А между другото точно се бях отчаяла, защото повече от месец не можех да я намеря, но вече съм на 100% мнение, че трябва да си по - търпелив, защото наистина тя е била там и е чакала мен, само ако ви разкажа как съдбата има пръст в цялата работа и няколко пъти се разминаваха действията ми и така ама ще е много дълго да ви разкажа и ще стана досадна... иначе още не съм се снимала с нея трябва само дължината да ми се оправи и малко да се стесни в долната част иначе ми лепна както се казва...

Страхотна е тази рокля!  good И аз искам подобна, но  никъде не намирам. sad Кажи, моля те къде я намери!
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #284 -: юни 28, 2011, 16:46:20 »

Роклята е от Принцес Фешън Студио - http://www.princess-fashion.eu/   препоръчвам Ви ги горещо страхотни са, много отзивчиви, любезни, искрени и добри професионалисти, хем внасят хем шия и просто отидете и там....
 иначе относно въпроса за любезността и бизнес етиката мога само да кажа че ходих и до Мон Амур на Раковска срещу Операта и съм адски РАЗОЧАРОВАНА и ВТРЕЩЕНА от "професионализма" на дизайнера Поля Миланова... просто нямам думи за каква арогантна и самовлюбена е, няма значение твоето виждане важното е че тя е дизайнер от 20 години и вижда нещата както трябва да бъдат това ти какво мисли и искаш няма значение, се пак тя е дизайнера...е една дума "БЕЗ КОМЕНТАР"  съжалявам ако някой се почувства засегнат или не е на същото мнение, но не може дизайнер, при когото отивам за първи път не съм провокирала с нищо подобни реакции и да ги получа просто не е нормално няма никакъв нюх и ... както и да е да не се ядосвам че като се сетя и направо откачам, затова и горещо Ви препоръчвам Принцес Фешън Студио страхотни професионалисти са.... както и бутика на Скобелев 2 - Ем Тайлър там също госпожата е една професионалистка...
Успех на всички и пак казвам за да е ясно още от сега че това са си моите лични мнения и разсъждения които просто споделих с вас
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines