Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:22:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185214 пъти)
 
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 27, 2011, 10:37:08 »

Благодаря ти shenessa ;)Пожелавам същото и на теб  smile
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 27, 2011, 12:36:38 »

 yahoo Здравейте момичета и от мен. Да се похваля, в събота си купих булчинската рокля, заедно с обувките и съм мнооооооооооого щастлива. От Сватбен център София си взех нещата, много съм доволна от обслужването. Бях си харесала две рокли, обаче след като ги облякох, не ми хареса как ми стоят. Най-накрая мярнах една и казах "А може ли и тази?", и като я облякох - точно ми лепна! Нямаше нужда от поправки и т.н. и т.п. И за 2 часа всичко се уреди, та дори и украсата на ресторанта капарирах. Та така... кеф и половина. Цял ден после "летях по облаче" от удоволствие. Сложила съм снимки във фото-албума.  danceg
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #257 -: юни 27, 2011, 13:23:42 »

Браво ivatodorova роклята е страхотна  Bravo,,уредила си всичко за кратко време... Bravo smile
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 27, 2011, 13:32:24 »

Благодаря ти, silvaki  danceg Сега остана костюма на господина smile ама и на костюм сме се спряли. Мога да си почина малко... Че тия дни нещо  tease от мислене, организиране и обикаляне.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 27, 2011, 14:12:55 »

ivatodorova, чудесен избор, много хубава и стилна рокля, още веднъж доказателство, че в България има хубави рокли на нормални цени (защото съм гледала роклите в Сватбения център и знам, че не са скъпи), от хубави платове и добре ушити smile
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 27, 2011, 14:50:01 »

lawyer наистина в Сватбения център могат да се намерят много хубави рокли, ушити много добре и от хубав плат, на сравнително добри цени. Моята рокля струва 740 лв. (има и по-евтини, но от тях нищо не си харесах). Първоначално ми се стори малко скъпа, ама като се сетих какви цени ми предлагаха от други магазини, направо си е без пари. Изработена е в Испания (не е маде ин Чина  pardon) , защото и такива съм виждала, и плата е много хубав, не запарва, въобще - супер. Обувките ми излязоха 60 лв. от естествена кожа. А шалчето (което го сграбчих  blush от друга рокля и си го сложих) е 30 лв. Там тъй, доволна съм от Сватбен Център София.  yahoo
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 27, 2011, 16:16:16 »

Радвам се за теб smile аз също заложих на рокля от България и то на българска фирма - "Аз и ти", имат модели и в Сватбения център. Не съжалявам, защото плата е качествен и е добре ушита, е цената не е 300 лв., както тези по интернет, но не и 1000-2000 лв. Иначе, има доста и некачествени неща, но пък се намират и хубави, затова се радвам, че има и момичета като теб и мен, които споделят идеята, че е по-добре да си вложим парите тук, а не в китайската икономика. Първата рокля, например, която си мерила си позволих да я споделя в темата за купуването на рокля по интернет, защото една булка си я поръчала същата от китайски сайт. Ето, че и в България може да се намери и да се спестят всички нерви и съмнения, да не говорим, че цената накрая с всички видове доставки ще излезе, колкото да си я купиш оттук. Малко се отклоних, но споделям мнението си тук, защото точно роклята на ivatodorova е доказателство за тези твърдения и още веднъж честито  give_rose
Активен
MissMelly88
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #262 -: юни 27, 2011, 16:48:02 »

Здравей, ivatodorova!!!
Ч Е С Т И Т О за красивото рокле! Много ми хареса! Стои ти страхотно. Първата, която си мерила също не е лоша. Роклите изглеждат страхотно като цяло... би ли ми казала от кой магазин и от къде са, за да мога да отида на поход и до там. Благодаря!
Съгласна съм с вас за покупката на сватбен тоалет от България. Аз също не гледам с добро око на неща от ЧАЙНА... Направо ме навихте да паля моторетката към този Сватбен център... хихихи....

Незнам, ти си късметлийка, че си направила избора толкова бързо, че ти е станал модела от раз, защото повечето са или големи или малки...

Пу - пу да не уручасам хубавата булка и нейната рокля, да си я облечеш с много голям кеф и да изпиташ най - върховното щастие в твоят ден! smile
« Последна редакция: юни 27, 2011, 16:56:34 от shenessa » Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 27, 2011, 19:45:26 »

благодаря ти lawyer. Наистина, който търси - намира. В България имаме много хубави и сватбени магазини, и производители. А по повод купуването по интернет - не съм много съгласна, че е добър вариант. Защото мерките на една жена много често са различни от тези, по които правят дадена рокля. По-добре е да се пробва.
shenessa роклите са от Сватбен център София, и двете. Първата струваше май 600 лв. А имат също и мнооооого други модели. Виж им сайта също, там имат и цени. Не са обаче качени всички модели, моята например не я намерих на сайта им. А най-добре да отидеш на място, и цял ден можеш да си пробваш. Малките корекции ги правят на място. На мен само ми пришиха едни подплънки, че съм малко ала Туиги в тялото. И това беше. Много хубави рокли имат там, за всякакъв джоб. Има и чанти, и обувки, и мъжки облекла. Така че, пали мотеоретката и отивай.  danceg И успех!
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #264 -: юни 27, 2011, 22:00:17 »

lawyer, "Аз и Ти" имат ли магазин в Пловдив? smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 28, 2011, 07:11:26 »

Garfield
Аз и Ти имат в Смолян и в магазин Милениум в Асеновград!!!
ivatodorova
Роклята ти наистина е прелестна,честито!!!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 28, 2011, 09:16:05 »

ето модел на "Аз и ти", на който долната част от роклята е от дантела, а не тюл с апликации, много зависи в кой техен представителен магазин мерите рокли, но в този, в който бях имаше модел, като този на на nhristova и определено беше от дантела


* 1.jpg (42.84 KB, 357x537 - видяно 295 пъти.)
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 28, 2011, 09:28:20 »

ivatodorova, честита рокля, много е хубава Bravo good
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 28, 2011, 09:31:36 »

Благодаря ви момичета! smile  yahoo Сега да видим на Мистър Каприз какъв костюм да му вземем. tease Насочила съм се към 2-3 модела, дано да му харесат и на него, че не знам. хихи  Wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 28, 2011, 11:35:51 »

Момичета, сега от магазина ми се обадиха, че роклята ми е ушита. Чакам от април месец. Отивам да я пробвам за първи път, много съм стресирана сега, дали всичко ще е наред. Стискайте палци.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines