Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:29:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 184846 пъти)
 
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 15, 2011, 11:20:05 »

Момичета и аз сам горда притежателка на булченска рокля yahoo
Много мислих дали да я взема толкова рано, но просто нищо друго не ми харесва как ми стои , както моята си рокля....Почуствах , че е тя със първото обличане и не спирах да мисля за нея
За това мислих, мислих и се върнах във Асеновград и я купих...
Е имах малко неприятности със персонала на Сияна и малко нерви , но в крайна сметка си я взех
Ще ви кажа само няколко неща за роклята , защото милото може да ги прочете
Та , рокля тип принцеса-екрю със златно и мъниста(бродирана) , презрамки и 2 обрача Bravo

Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #31 -: май 16, 2011, 08:41:42 »

Всичко ще бъде ок дори и да си намерим рокли каквито искаме (всяка една от нас) обаче има още нещо което трябва да имаме в предвид, че няколко приятелки вече ми казаха, че техните рокли, като са решили, че ще са те, и са питали каква ще бъде цената за съответната рокля, но под наем и ако например роклята е струвала 1200 лева за под наем са искали 900-950 лева например което като цяло обезсмисля всичко, се пак тя затова е под наем.... уж за да не се харчат толкова пари... вярно, че от цял ден на сватбата рокля се цапа и не е като нова, ама за тези пари дето ги искат са си направо за да се ушие нова... незнам Вие имате ли наблюдения за цените сега как са....
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 16, 2011, 08:50:58 »

alo_madona,честитоооо
Похвал и от мен.В събота ходих на Асеновград и си купих рокля yahoo danceg
Не я взех веднага,защото имаше само в екрю,а аз държа да е бяла.Другата сряда ще ми я изпратят по куриер.Много изчистен модел от типа "гръцка богиня", взех си и воал, а чантичката ще ми бъде подарък от ателието.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 16, 2011, 08:59:14 »

Честито от мен за роклите,радвам се че сте намерили вашите рокли
  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #34 -: май 16, 2011, 09:35:53 »

Супер Честито надявам се всички така успешно да намерим своите рокли и то на добри цени....като Браво за избора за тип "гръцка богиня" много ми харесват тези рокли може и аз към такъм модел да се насоча.... girl_wink
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #35 -: май 16, 2011, 09:55:58 »

Браво момичета! На мен камък ми падна от сърцето като си купих роклята, защото много се бях уплашила, че няма да намеря такава каквато искам  biggrin .
t2egr аз като ходих да търся рокля още преди да съм погледнала каквото и да било , казвах на продавачките колко пари искам да дам и да ми показват само това което ми е по джоба. Така е най-добре, защото поне няма риск човек да се влюби в нещо за което може само да мечтае. Е мойта рокля се оказа по-скъпа от колкото предполагах, защото продавачката си мислеше, че щом е къса ще е под 500 евро а тя се оказа 690  Oh my ... . НО бяха готини и ми свалиха цената на 490, защото аз почти се разревах а и беше от миналия сезон  girl_wink . Тук в Германия ми казаха, че цените на роклите под наем започват от към 200-300 евро в зависимост от роклята. Мисля че ми показаха една за 800 евро която под наем щеше да е 450-60 значи малко повече от половината...
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #36 -: май 16, 2011, 11:16:55 »

Здравейте момичета:)
Искам да изкажа възмущението си от най-големия сватбен салон в София с идентичното име...След като си купих рокля и ми взеха мерки за корекции (скъсяване/стесняване), когато отидох 3 дни след датата, когато трябваше да е готова, самите момичета от салона с учудване забелязаха, че роклята си стои с топлийките, въобще не беше пипана! Ами ако бях отишла 3 дни преди сватбата да си я взема, кога щяха да имат време да я поправят?
Не искам да се бъркам в работата им, но се ядосах, хем плащаш не малко пари, хем се оказва, че не са дотам коректни и внимателни, защото аз откъдето и да го гледам, това си е гаф... huhhuh.gif
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #37 -: май 16, 2011, 11:19:00 »

abi_dabi ужас  Oh my ... ! Много несериозно отношение наистина.  nea
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 16, 2011, 11:29:32 »

Гаф и то доста голям,много несериозно от тяхна страна  shok
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #39 -: май 16, 2011, 11:35:23 »

Страхотен ужас.... направо са за процентно намеление в случай... искай си нещо в замяна на това недоразумение...
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 16, 2011, 13:18:13 »

Момичета искам да Ви попитам нещо - като ходя за рокля и ако например модела, който пробвам ми седи добре и се харесам или пък се налагат минимални корекции, как се практикува обикновено: дават ти същата рокля коригирана или  ти шият нова по взетите точни размери crazy crazy crazy
Може би навсякъде е различно, но например, ако си я вземете веднага - трябва ли да се носи на химическо чистене? Може ли изобщо да се носи на химическо чистене? crazy
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #41 -: май 16, 2011, 13:24:45 »

Моята я носиха на химическо чистене от сватбения салон. Дадоха ми я в голям бял калъф - като тези за костюмите.
Когато я пренасях се понамачка малко. Надявам се да се изпъне за да не се налага да се глади, че изтръпвам.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #42 -: май 16, 2011, 13:30:11 »

V_e_S_i моята рокля ми е малко голяма и трябва да се стесни но ми казаха че мога да я купя и да си я взема. Дадоха ми я и на мен в калъф. В началото на август ще отида на проба и след това ще им я оставя за да направят корекциите и готово. Не са ми казвали нищо за химическо чистене... Но аз съм в Германия така че не знам в БГ каква е процедурата...
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #43 -: май 16, 2011, 13:32:20 »

И аз доколкото знам ги носят на химическо и също така ги гладят преди да ги предадат финално.
Относно другия въпрос - зависи от салона, но в повечето коригират мерената, освен, ако не искаш да е в друг цвят и ателието предлага ушиване. Най- добре да питаш на място  smile
Както е писала и sandri , аз също ще питам дали мога да си я взема, защото тук в БГ пък ги дават за проби на други бъдещи булки, което не е редно,след като вече реално роклята е продадена.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 16, 2011, 18:40:52 »

V_e_S_i
Ако не ти се чака може да е същата рокля и примерно за 2-3 часа да ти  направят корекции-ако трябва да се скъсява или стеснява.
Или може да кажеш че неискаш мострата и роклята да си е пак същия модел но специално шита за теб,въпрос е на личен избор
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines