Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:40:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 173229 пъти)
 
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 06, 2011, 10:09:28 »

Привет Vasi, много неприятно, че се е получило така с твоята рокля. Дано да успееш да си намериш друга, още по-хубава от нея  smile
Относно сайта, не се поръчва от него, а от фирмен магазин или оторизиран представител на въпросната марка. В сайта само излагат колекциите си и дават контакти и връзки с представителите си. Аз в случая го дадох, като линк, за да покажа роклята, защото временно има ограничение за качване на снимки.
Успех от мен с търсенето и горе главата  give_rose
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 09, 2011, 19:13:19 »

Здравейте и аз скоро не съм писала. Нашата сватба ще е на 05.08 избрах си ресторанта.Имах рокля пръстени, фотограф и танцьори си намерих, тората и всичко се нареждаше (аз обичам да съм подготвена от рано) а детайлите ще ги правя в последният месец. smile Обаче каква изненада ми сервираха тази сутрин, че рокля няма нещо се е объркало с изпращането и ми върнаха парите. Много неприятно, но затова се подготвям от рано.  pleasantry Така, че маи ще обиколя магазините във Варна. Освен около ритуалната зала къде мога да открия още магазини и утре дали ще работят ?
Nikitka Как си поръчваш  от този сайт ?

Успя ли да обиколиш магазините вече?
Онлайн не ти препоръчвам да поръчваш, защото доставката в повечето случаи е до 3 месеца, и ако случайно не ти стане, ще се стресираш в последния момент. Аз много си бях харесала една рокля и я намерих на много по-евтина цена онлайн, но се отказах, точно поради времето, а и без да съм я пробвала, не исках да рискувам, ако случайно не се харесам, винаги ще ме е яд.  blush
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #137 -: май 09, 2011, 22:33:06 »

Еех, интересни неща се случват тук.
Не ми остава много време да пиша, но днес успях да попрочета за булките на 7 и 14 Май, както и за всички останали през този и следващите месеци.  Girl_hide
Момичета, това са наистина вълшебни моменти! Пеперудките все още са в стомаха ми и пожелавам на себе си и на всички вас да изживеете всеки един момент от своя ден пълноценно!
Усмихвайте се, бъдете чаровни и прелъстителни, бъдете мили и нежни, бъдете благодарни и щастливи!
 Girl_hide
Активен
Angie13
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #138 -: май 10, 2011, 03:35:40 »

tarsya DJ za svatba v Varna. molya prepora4aite. edno znaem 4e ne iskame da e Rumen 4erkezov ako pravilno proiznasyam familiyata.
predpo4itaniya ni sa bez 4alga, po alternativna muzika - rok, pop, blues...
molya prepora4aite smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 10, 2011, 08:50:25 »

Angie13 Съни, Уили, Алекс от Пертито, Дидо,Галин Алексиев,Венелин Мутафчиев,Пламен Трушев, Ники Дочев. Ние лично бяхме наели Уили, много доволни останахме... good
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #140 -: май 10, 2011, 11:09:49 »

И ние искахме Уили, но беше зает sad
Записахме се при Иво /Фолка/, но името му е подвеждащо - надявам се smile Доста негови булки знам, които са много доволни и ми хареса, че още от вратата ни посрещна с въпроса каква музика искаме, каква е забранена и понеже ние казахме подобна на тази, която ти искаш: рок, поп, старите денс парчета, той направо си каза "предполагам чалга не искате"...
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #141 -: май 10, 2011, 11:38:06 »

Някой да е виждал във Варна малки кошнички с дръжки - трябват ми три еднакви да си направя за шаферките и никъде не намирам. Те са на 1 и 3 годинки и кошничките трябва да са от най-малките - да им сложа листенцата от лалета, които да хвърлят в ресторанта по бялата пътека  .. .някой ако е видял някъде да сподели  - мерси много предварително  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 10, 2011, 19:04:59 »

Shanny, мнооого  кошнички има и продават в магазина преди централата на Експрес банк (кръглата банка) - на Владислав е точно преди банката има редица от магазини - Office 1,  малко след него има два магазина - зелени май за изкуствени цветя, сувенири, украси....много големи. В едния има страшно много кошнички и поне от 2-3 цвята и в 2-3 размера. Моите от там си ги бях купила, около 3-5 лева едната, не помня точно цена. Плетени са от нещо като дървесина - в по-светъл вариант има, почти бял и в по-близък до дървесния цвят. Скоро не съм влизала, но там са си постоянен асортимент. Бяхме ги украсили  с цветни лентички и станаха симпатично, май имам снимки в албума - как шаферчетата хвърлят листенца, да придобиеш представа за какво говоря.
За Dj - ние бяхме безкрайно доволни от Алекс - Пертито, много приятен като поведение, много мил и страхотен като професионалист.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #143 -: май 10, 2011, 21:07:39 »

shanny, в магазинчето, за което говори Milataaa, вече ги няма кошничките cray Аз там си бях набелязала да си купувам и ги гледах няколко месеца, но преди седмица вече реших, че е време да си купя и отидох, но нямаше pardon Попитах жената, която работи там и тя ми каза, че са свършили. Такъв магазин има в пресечката зад NewYorker, в посока гарата. Можеш да провериш там. Иначе до този на Владислав има магазин за левче, в който има кошници, но според мен са много груби. Миналата седмица, но не във Варна, гледах пак в магазини за левче, много малки кошнички, подходящи за малки шаферки. Провери по тези магазини, може да откриеш нешо smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #144 -: май 10, 2011, 22:30:35 »

Кошнички има и в Карфур - 3 размера. Аз си взех 2 средни, които ще обличам със сатен, дантела и панделки, но има и същите малки - светло и тъмно кафяв цвят. smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #145 -: май 11, 2011, 08:35:54 »

Благодаря, момичета! В Карфур ги гледах преди няколко дни, но имаше само тъмно кафяви и не знам като ги облека дали няма много да кафенее... Но ще погледна днес зад Ню Йоркъра...
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #146 -: май 11, 2011, 10:57:23 »

и аз търся кошнички  cray никъде ги няма
ако говорите за магазин  в уличката зад New Yorkera в посока ЖП гара където продаваха изкуствени цветя, вече е затворен а и нямаше кошници там  angry
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 11, 2011, 11:16:28 »

Аз и онлайн не намирам...
ето това единствено, но не мисля че ще ти свършат работа...
http://www.mebelibanko.com/index.php?p=5&m=320&prodid=&category=145&pc=144%E2%8C%A9&lang=1
Може да попитате в магазини за цветя, обикновено там имат онфо от къде може да се набавят...
« Последна редакция: май 11, 2011, 11:27:36 от anelcka80 » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #148 -: май 11, 2011, 12:30:19 »

Morning_Flower, за същия магазин ставаше дума sad Аз мисля, че и този на Владислав скоро ще го затворят. Доста е поизпразнен. В подлеза на Катедралата, този който е по-близо до синьото пазарче, в едно магазинче има кошници, но на мен ми се сториха доста големи и не взех. pardon Ако искате може и там да проверите.
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #149 -: май 11, 2011, 16:36:58 »

Аз си купих кошнички от Елитис на втория етаж. Но не този до ЖП, а другия. Аз като ходих преди месец имаше голям избор.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines