Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:28:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172842 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 27, 2011, 21:16:13 »

Скоро не съм писала и реших да взема да се отчета и аз  blush
 На нас малко време ни остава до съдбожния ден  Wink така че вече сме на финалната права по отношение организацията. Последно взехме чаши и свещи, скоро ще сложа снимки (когато ги украся). Най-значимото май е това, че взехме халките  yahoo


Хубав избор. В кое ателие си ги правихте и за колко време станаха готови горе долу?
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 27, 2011, 21:43:50 »

На кой фотограф се спряхте? Също колко горе долу вървят цените в момента? А за видеоператор?
Ние лично избрахме Милен Леземан. Средните цени за фотограф към момента вървят около 500 лв, по мои наблюдения, за видео са също толкова. Леземан взима по-скъпо, но за нас си струваше  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 27, 2011, 22:23:37 »

Ние лично избрахме Милен Леземан. Средните цени за фотограф към момента вървят около 500 лв, по мои наблюдения, за видео са също толкова. Леземан взима по-скъпо, но за нас си струваше  smile

Страхотен му е блога, наистина си заслужава. Аз все още сондирам мнения, но трябва вече да се ориентирам, защото добрите фотографи ги резервират бързо.  smile
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 27, 2011, 23:25:05 »

Хубав избор. В кое ателие си ги правихте и за колко време станаха готови горе долу?

Мерси smile
Ателието се намира на ул. "Професор Николай Державин" 25 (това е до руското училище), казва се "Валери 91".
Нашите халки ги направи за 5 дена, но принципно, когато ходихме първоначално да питаме, ни беше казал 10 дена smile, а цената на бялото злато излезе 60 лв. на грам, като това  включва златото и изработката.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 27, 2011, 23:46:20 »

Ние лично избрахме Милен Леземан. Средните цени за фотограф към момента вървят около 500 лв, по мои наблюдения, за видео са също толкова. Леземан взима по-скъпо, но за нас си струваше  smile

Между другото и аз се свързах с него да видя дали е свободен за моята дата и да разбера каква цена ще ми предложи.

Други препоръчвани фотографи за Варна са също следните, но честно казано много малко от тях ми допаднаха, незнам защо  blush : Венцислав Фотев (Фотев Стил), Реджеб Шабанов (Реджи видео), Николай Тенев ( Видео Тент), Анна (Ани видео), Вержиния Колева (Вержи видео), Недко Александров(Александров видео),  фотографи- Николай Ганев,  Христо Христов, Илиян и Васил от Фотостудио Х, Красимир Стоянов
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 27, 2011, 23:49:57 »

Мерси smile
Ателието се намира на ул. "Професор Николай Державин" 25 (това е до руското училище), казва се "Валери 91".
Нашите халки ги направи за 5 дена, но принципно, когато ходихме първоначално да питаме, ни беше казал 10 дена smile, а цената на бялото злато излезе 60 лв. на грам, като това  включва златото и изработката.

Благодаря ти много. Аз май се сещам кое е това ателие.  smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #111 -: април 28, 2011, 08:07:57 »

Между другото и аз се свързах с него да видя дали е свободен за моята дата и да разбера каква цена ще ми предложи.

Други препоръчвани фотографи за Варна са също следните, но честно казано много малко от тях ми допаднаха, незнам защо  blush : Венцислав Фотев (Фотев Стил), Реджеб Шабанов (Реджи видео), Николай Тенев ( Видео Тент), Анна (Ани видео), Вержиния Колева (Вержи видео), Недко Александров(Александров видео),  фотографи- Николай Ганев,  Христо Христов, Илиян и Васил от Фотостудио Х, Красимир Стоянов

Към тези бих искала да добавя и не на последно място Катя и Стефан от Ка Студио - наистина невероятни!
Милен също снима уникално. Може би тук изборът вече е и въпрос и на финансова възможност.

Като човек, който донякъде се занимава с фотография, бих посъветвала всички младоженци да помислят какво би им харесало да има в техните снимки, да разгледат портфолиото на фотографите и да преценят къде магията ги е уловила. Още нещо: не се страхувайте да говорите с фотографите за идеите си, да предложите свой собствен елемент във фотосесията ви и изобщо бъдете смели без притеснения да излезете от стандарта.
Каквото и да си говорим, приклекналата булка в цветята на Дружба и Златни пясъци, с подредена в кръг рокля, вече е отживелица! Бъдете смели и не се страхувайте да го заявите! Вие плащате за услуга, а насреща ви стоят творци, които са готови да откликнат на желанията ви!
 heart
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #112 -: април 28, 2011, 08:20:13 »

Напълно подкрепям Destiny good И да добавя още едно име, което не видях сред изброените, това на Ангел Ненов, който заедно с Леземан са ми фаворити. heart
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #113 -: април 28, 2011, 08:53:26 »

Напълно подкрепям Destiny good И да добавя още едно име, което не видях сред изброените, това на Ангел Ненов, който заедно с Леземан са ми фаворити. heart

И аз подкрепям за Ангел Ненов!!!  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #114 -: април 28, 2011, 13:04:49 »

И аз подкрепям за Ангел Ненов!!!  give_rose

 В никакъв случай не трябва да се забравя да се спомене и Ангел Ненов  smile Все пак от него са се учили повечето добри фотографи от Варна(а и не само).
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #115 -: април 28, 2011, 15:08:21 »

момичета благодаря ви за магазините за платове, който ми дадохте.. посетих 2 от тях .. но не харесах нищо, след това влязох в един магазин срещу слънчоглед (не знам дали го имаше даден от вас) и там взех последния метър дантела smile  Ashamed
Активен
danetta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 28, 2011, 20:20:13 »

Здравейте момичета!
И аз съм бъдеща булка,но ние тепърва започваме организацията за сватбата.Засега знам датата-14 август и мястото Бриз 2(управителят таки ни омая,пък и с бюджета трябва да се съобразяваме).
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 28, 2011, 22:50:58 »

Емии да се похваля и аз, нааааай-накрая си избрахме и видео заснимането (че голям зор беше там). В крайна сметка ще бъдат момчетата от Фотостудио Х. Като, че ли техният стил най-много ми допадна, а и отношението им ми хареса, много лъчезарни и приятни. Надявам се да останем доволни от тях.
А утре пък ще ходим на дегустация на торатата, подготвили са ни мострички  Torte Дано лесно да я изберем, че като четох възможните комбинации, ами че те почти всичките ми допаднаха  girl_haha
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 29, 2011, 21:36:12 »

В никакъв случай не трябва да се забравя да се спомене и Ангел Ненов  smile Все пак от него са се учили повечето добри фотографи от Варна(а и не само).

Ангел Ненов много ми харесва, но за съжаление вече зает на нашата дата. sad
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 02, 2011, 13:15:08 »

Дайде предложения за видеоператор моля.  blush
Аз смятам да имаме видео само за ритуалите, в ресторанта мисля няма смисъл.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines