Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:30:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 180184 пъти)
 
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #225 -: май 11, 2011, 13:15:11 »

roumyana не съм приемала Дуфастон и немога да ти кажа,но мога да попитам лекар да ти кажа със сигурност good give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 11, 2011, 13:23:07 »

благодаря ти Боби, вече се консултирах с лекар.по принцип птрябва до 5 дена да дойде цикъл, 10 дена са много вече, както беше и моя случай
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #227 -: май 11, 2011, 13:31:59 »

Дано всичко е наред при теб,миличка give_rose Радвам се,че си получила отговор и си наясно с това което те интересува good Ако те интересува нещо друго питай,дано знаем и да си помагаме good danceg
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 11, 2011, 16:30:14 »

Сладурки,
хайде пак да се запиша тук, че нещо май не ми се напуска тази тема  angry
При мен в почти 5-та седмица пак ме сполетя старата песен на нов глас  cray  пак прокървих, пак в болницата, пак на същия стол за изследвания, и пак лошата новина че е започнал процес на аборт  angry
за сега единственото което знаем и което ми казаха е че при инплантазията инплантирането става нещо и не успява да се инплантира добре...така поне мислят, но за всеки случай трябва да се направят изследвания.
Миналата година не знам какви изследвания ми правиха точно, но ми се струва че някакви общи , понеже всичко беше на ред и идеално...да ама явно идва от някъде другаде дето трябва да се търси,  а тука какви са им начините на процедиране си нямам и идея.
дадоха ми съвет да си поискам изследвания на прогестерона, понеже ако е нисък може да е проблем, вчера ми казаха че може да има и от резусфактора на кръвната група и понеже за личния си имам час едва за 19-ти ще му кажа да ми поиска такива изследвания.
Искам да ви помоля за съвет, ако някой знае какво друго да си поискам като изследване, защото явно ако не си искам няма да ми обърнат внимание...а да не говорим за търсене на проблем...тука всичко става с такова чакане, а нямам възможност да се прибирам до БГ за да ходя по лекари там. Знам само че не искам да преживея отново целия кошмар, да видя как ми се променя тялото с всеки изминал ден и накрая всичко да свърши  nea
ще съм ви много благодарна за помощта  give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #229 -: май 11, 2011, 20:14:09 »

Bera,много съжелявам мила,че трябва пак да изпитваш тази болка,но наистина трябва да се види коя е причината не само да се гадае,понеже трябва да се предотврати за да е всичко на 6 следващият път give_rose Незнам какви изследвания трябва да си пускаш понеже и аз нищо не съм пускала,единственно за хламидията,така че.....немога тук да ти помогна мила sad ,но искам да ти кажа че всичко ще се нареди,миличка,сега е важното ти да си добре,бебета се правят рано или късно good
Гушкам те мноооооого силно give_rose Целувки слънце
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 11, 2011, 21:14:26 »

Момичета, имам въпрос към вас. При прием на Дуфастон, колко време след приключване приема на таблетки трябва да дойде цикълът?По специално, ако Дуфастонът е приеман така, че да потисне овулацията, след колко време трябв ада дойде цикъл? Ако някоя от вас има инфо моля да го сподели.
Аз съм имала и 12 дена забавяне но после си дойде.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 11, 2011, 21:16:28 »

Bera пусни си всички полови хормони и ако може тези на щитовидната жлеза.Сещам се че в Зачатие имаше тема за последователни аборти, но не мога да се сетя къде точно утре ще я потърся и ще ти я постна.Съжалявам за случилото се.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 11, 2011, 22:23:10 »

Bera съжалявам, мила, изследвала ли си НК-клетки?? мисля, че и щитовидната трябва да провериш .. щом проблема в имплантацията ..
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 11, 2011, 22:38:37 »

ами не са ми правени май никакви по такива специални изследвания...моя лекар ме беше пратил след първия аборт на кръвни изследвания ама до колкото знам са в най общи линии , дето ти пускат при най обикновени профилактични изследвания   angry това е че тука нещата са дъъъълги и широки с тия изследвания и специалисти. Казаха ми че едва след 3-ти аборт те вземали под внимание и те започвали с изследвания и да търсят проблем   Oh my ... супер глупаво ми се струва...за какво да минавам още веднъж през целия този панаир, нерви и разочарование...ама уви...системата е такава...аз съм с намерение като ида при личния да му кажа че ми е за трети път и да взема мерки че ми писна. Ама определено ще ида с цял списък изследвания които ще си поискам...ако ще да е нагло от моя страна.  pardon
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 11, 2011, 23:38:20 »

Bera в тая борба наглост няма, тъй че отивай смело!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 12, 2011, 07:22:25 »

Bera, изчакай да видиш какво ще те посъветва лекарят, може да ти назначи изслдвания, а и сигурно знае повече от момичетата във форума. Определено един аборт не се счита за проблем дори в тази седмица , в която си била ти лекарите даже не го водят аборт. Случва се много често и дори много момичета не разбират че са били бременни.Но това, че се повтаря със сигурност показва, че трябва вече да се търси дали има проблем. Не се отчайвай и мисли позитивно, проблемът може да се окаже решим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 12, 2011, 07:29:45 »

ПО-принцип и в БГ след 3-ти аборт назначават изследвания, но повечето момичета за да не губят нерви и време отиват при репродуктиен специалист, който им ги назначава и съответно разчита и провежда нужното лечение.Аз си мисля, че в Испания имонулогични няма да и пуснат толкова лесно, за да се видят NK клетките.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #237 -: май 12, 2011, 07:39:11 »

В днешно време 3 аборта се смятат в реда на нещата и май никъде не правят изследвания преди това. BeRa съжалявам за случилото се. Наистина си била съвсем в началото и е било "само" химическа бременносто, но не мисля, че това прави тъгата и разочарованието по-малки. Не забравяй, че спонтанните аборти се дължат в по-голямата си част на генетични аномалии, така че тествайте и таткото. Не знам вашата история, тъй като за първи път влизам в темата и прочетох само тази страничка, за това няма да давам акъл. Надявам се да успеете да се тествате преди да трябва да изживеете ужаса за трети път... Искам да ви кажа нещо което може би знаете но за което аз скоро научих и може някои от вас да не са го чували. След овулацията до като се отиде на гинеколог да потвърди бремеността е добре жената да не получава оргазъм, защото контракциите на матката пречат на имплантацията.
« Последна редакция: май 12, 2011, 07:41:39 от Sandri » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 12, 2011, 08:16:39 »

NK клетките не са единственият имунологичен фактор, който има значение, панелът вкл. и други, които се следят - антинуклеарни и пр. Придобита тромбофилия. Правят се и генетични - вродена тромбофилия - при жената.  Аз бях с имунологични показатели извън норми (нк клетки и едни анти тела), което беше от  зъб, а не от репродуктивен проблем. Но пък се оказах с вродена тромбофилия (генетичното изследване), наследство от майка ми и баща ми (хомозиготен носител). Просто си биех едни инжекции подкожно през цялата бременност, всеки ден.
Изследванията са безброй, затова е добре да се назначат от доктор, който разбира от репродуктивно здраве, стерилитет и порблемна бременност. Казвам добър, защото в днешно време стерилитетът е бизнес, много доходоносен, затова трябва докторът да е добър в областта си и да е човек, за да не лекува здрави хора!!!! Да не губи времето на хората, нервите и най-вече психическото им здраве, разигравайки ги с безброй изследвания, прегледи и т.н., без резултат!!!
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #239 -: май 12, 2011, 09:14:15 »

smile чета, чета... Първо се зарадвах, после ми стана тъжно... Bera, мила, съжалявам... Много тъжно е наистина. Когато ми се случи на мен, лекарката ми каза, че мога да отида да си направя изследвания, но няма смисъл в моя случай... Жалкото е, че не запомних къде ми каза... Май беше за Майчин дом, но не съм сигурна... smile Момичета, аз вече нямам търпение да ми дойде! Защото като ми свърши и може да започваме за бебенце, не че до сега не продължавахме, но докторката ми беше казала, че първия месец няма да стане smile Тъй, че надявам се днес да дойде и да си имаме едно хубаво юнско начало Wink
vilenceto, много се радвам, че ни напускаш ;-)
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines