Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:41:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 163949 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 13, 2012, 17:52:10 »

Аз съм нещо среднооо....хем си гледам брояча на профила...хем ми се вижда, че осатава все по-малко времеее ии все ми се вижда, че има още много и нищо не е готово  crazy
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 14, 2012, 11:34:35 »

Аз пък нямам търпение да дойде деня и само си гледам брояча на фотоалбума  danceg

Ох,и аз съм така :)Смешното при мен е,че много добре знам колко дни остават,но въпреки това всяка вечер след 12 часа си го проверявам,луда работа smile crazy
А пък от притеснение ,според зъболекарката ми,почна да ми расте поредния мъдрец,не мога да си отворя устата и съм с адските болки,даже е подуто,а другите не ги усетих кога пораснаха :(Дано мине до няколко дни ,че да не съм булка-бобър. sad
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #197 -: февруари 14, 2012, 11:54:26 »

И аз нямам търпение  weddingday да мине, че да се отдам на лятотооооооо (май него го чакам повече от сватбата) crazy  pardon Или просто знам, че имам време и когато видя пр. 1 месец ще ми стане лудница blush
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 14, 2012, 12:28:06 »

Аз също хем искам да идва по- бързо, хем знам, че след това ще ми липсва подготовката.

 Offtopic

gothic_queen, ето я твоята сватбена тема. give_rose http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31266.0.html
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #199 -: февруари 21, 2012, 13:10:04 »

Момичета не знам за вас ама мен почва да ме плаши вече, че ще взема да оплескам организацията. Вас мъчи ли ви това чувство? Списък имам с бюджет, разчет на времето и пак ми се струва, че е малко времето. Другият месец ще ходя за рокля и тогава ще изперкам тотално  tease tease tease
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 21, 2012, 20:43:05 »

Мен не ме притеснява. Аз си направих график с какво трябва да се свърши, кога точно и от кого. Сега само отмятам свършените задачи и се чувствам спокойна. Какво толкова може да се обърка. Няма непоправими грешки.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 22, 2012, 08:22:49 »

Tsutsi, не се притеснявай толкова. Наистина няма непоправими грешки, а и сигурно не си единствената, която се занимава с организацията. Аз например постоянно държа в течение и се съветвам с майка си, след това със свекървата, кумата и една-две приятелки, както и сватбената агентка. Така, че пропусна нещо, ще има кой да се подсети.
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #202 -: февруари 22, 2012, 09:16:46 »

Здравейте, дами!
Tsutsi, това е от хубавите притеснения! Дай Боже повече такива! Аз засега съм спокойна, но като наближи датата ще треперя сигурно и на сън. Като отидохме в ресторанта да го запазим и такива емоции ме връхлетяха, когато го видях... Лампите бяха угасени, беше притъмнено и сякаш той ни чакаше... Много плача... Почувствах се като малко момиче в Холивуд, колкото и смешно да звучи в името на един ресторант... Но за мен си е така.
Много се вълнувам, а като се притесня и треперя и плача....
Голяма гледка ще съм...  girl_impossible
Аз те съветвам да се поуспокоиш, разсейвай се с нещо, знай че от притеснение можеш да изпуснеш и забравиш нещо, а като си спокойна всичко ще е по вода. Стискам ти палци, предполагам си по - напред от мен, аз все още нищо не съм захванала и ето ни тук - отивам в ресторанта и ми казват, че има само 2 свободни дати... А мъжо като ме питаше казвах "Има време, има време... "
Е, да... ама няма!  pleasantry
Леко се самопрецаках, стискайте палци сега да нагодим всичко! Че май аз съм си за притеснение!
А на вас само приятни емоции!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 24, 2012, 14:45:42 »

Последните коментари не бяха по темата преместени са  тук
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 28, 2012, 23:06:20 »

Аз си мислех, че съм силно момиче и стресът няма да ми се отрази, но вече втора поредна седмица приятелят ми ми разправя как сядам в леглото в съня си и му разправям я за ресторантите, я за украсата  crazy

Ние също се притесняваме доста с бюджета, така че ще обмислим внимателно и спокойно всичко, най-вече списъка с гостите, и дано успеем да направим този ден много щастлив и красив smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #205 -: март 09, 2012, 14:36:51 »

Аз имам всички предпоставки да съм в луд стрес, тъй като сватбата ми е след по-малко от 2 месеца, а младоженецът ми е в чужбина до 3 седмици преди сватбата   tease Та, за 3 седмици (по-точно уикендите само или вечер) трябва да поръчаме халки, да вземем уроци по народни танци, да уточним всички с ресторанта, да му изберем тоалет, да раздадем поканите на неговите приятели и да уточним точната бройка, да разпределим местата по масите, да имаме ергенски партита и още доста неща, за които сега не се сещам smile

Обаче още не ме е хванала паниката. Мисля си, че всичко горепосочено може да се събере в 2-3 дни- един ден ще поръчаме халки и ще говорим с ресторанта, един ден за да измислим неговото облекло, няколко вечери уроци по танци, по телефона ще питаме несигурните дали ще идват...

Остава ми само да измисля украсата, докато съм сама, това ми се вижда много трудно. Агенциите ми се виждат нереално скъпи, а и често променям вижданията си (наскоро по препоръка на агентка добавих цвят бордо като основен цвят на сватбата). Остават и доста дреболии като торта (това също с младоженеца, забравих), бутониери, късметчета, подаръци за мъжете...абе, ще има стрес, но според мен ще е чак към края, когао видя колко далеч съм от сегашните си лежерни планове lol

Пък вие ме учудвате с този стрес 3-4 месеца преди сватбата...имате толкова време...Какво толкова има да се прави smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #206 -: март 13, 2012, 12:15:36 »

Мен тази нощ за пръв път започнаха да ме мъчат сънища - нямам прическа, ресторанта не работи, много съм дебела и не влизам в роклята, халките са ужасно грозни , като се събудих ми трябваха 5 мин да се опомня, че това е само сън  angry
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 13, 2012, 13:11:10 »

Tsutsi, ужасен кошмар  Oh my ... Аз напоследък съм спряла да сънувам, но пък преди да заспя много мисля за събититето  funnytooth
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #208 -: март 13, 2012, 14:43:44 »

То аз само за това мисля  bouncinggirl
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: март 13, 2012, 20:04:34 »

Мен тази нощ за пръв път започнаха да ме мъчат сънища - нямам прическа, ресторанта не работи, много съм дебела и не влизам в роклята, халките са ужасно грозни , като се събудих ми трябваха 5 мин да се опомня, че това е само сън  angry

Доколкото знам, по българските поверия да сънуваш, че си много дебела, е на много здраве и късмет, така че да не ти пука smile

Ние продължаваме да водим дискусии с родителите си за датата и за още един куп важни неща, още нищо не сме решили, а приятели и роднини вече ме натискат да кажем окончателната дата, че една част от най-близките ми хора живеят в чужбина. Ок, разбирам, че трябва да си купят билета по-рано, за да им е по-евтин, ама като кажем, че не сме решили още и че темата е много чувствителна, защо продължават да мрънкат bqsnasym bqsnasym bqsnasym Толкова ли много искам близките ни хора да проявят разбиране...

Ужасно е изнервящо, все едно ние сме решили да се правим на интересни и за това не им казваме.
Не знам дали и другите имат такива проблеми, ама аз имам усещането, че ще утрепя някого или ще се изпокарам с всички (в тази бройка и с бъдещия ми мъж)  GROAN .
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines