Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:45:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59914 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 15, 2011, 11:18:50 »

Аз да ви кажа добро утро и да ви черпя по едно  Coffe и отново да завихрим някаква дискусия.
Рафче,не съм ти виждала халките,сигурно са по някоя тема,ама не съм се ровила smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 15, 2011, 13:31:23 »

Хайде, Рафи, душа, споделяй как е:))) Малко да се усмихна след цялата простотия, дето ме тресе от 2 дни насам lol)
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 15, 2011, 15:47:23 »

ох, днес така яко ме скофтиха при лекаря, че ми отиде всичкия предсватбен ентусиазъм, надявам се да се съвзема тука тия дни, че иначе най-много да проваля собствената си сватба
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #63 -: февруари 15, 2011, 16:10:35 »

Мила, не се ядосвай! Как така ще проваляш сватбата, не си мисли такива работи и не се сдухвай, а се радвай на бъдещото събитие smile 100% не е бил нещо на кеф лекаря и те е изнервил.
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #64 -: февруари 15, 2011, 17:12:44 »

Рафи, нищо няма да се провали, всичко ще е супер! smile
надявам се, че нищо сериозно не е станало че да се стигне до такива неща  girl_impossible
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 15, 2011, 17:43:46 »

той не е виновен горкия, аз съм кьопавата .. днес на прегледа се видя, че има 15-тина фоликула на двата яйчника с големина между 7 и 9мм и един по-голям, който е 11мм .. док не беше възхитен от видяното, даже сам подхвана разговора, за който се бях подготвила - че ни трябва план за действие - до сега се опитвал да изясни сам за себе си дали е възможна бременност на ЕЦ, но според него овулаторната дисфункция при мен се задълбочава, въпреки всичко .. в неделя съм отново на преглед и ако доминантния за сега фоликул или някой от по-малките са продължили да се развиват и са наедряли достатъчно ще правим инсе, ако не се получи сега ще направим още един опит пак със стимулация с фемара и ако има фоликули и въпреки това пак не се получи ..  док. спомена, че ми остава също вариант за стимулация и инсета с гонадотропни инжекции, но ние просто нямаме финансовата възможност да отделим по 1000-1200лв. месечно за стимулация и инсе .. направо не знам, той директно не го каза, ама на мен ми стана ясно, че с тоя проблем с образуването и по-скоро нарастването на фоликулите, лееека полееека си вървим към инвитро, а съответно и към голяяяяяяяяямото събиране на документи, чакане евентуално да ни одобрят и ако това стане евентуално някой хубав слънчев ден да си получим заповедта от фонда .. с мойто мъжле ще сме една щастлива двойка злобни и самотни старци, които гледат също така злобна и самотна котка .. ако разбира се той не вземе да се сапикяса и да вземе да избяга докато все още му е време ..
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 15, 2011, 18:28:58 »

Слушай сега,това за бягането на твоят мъж го забрави,човека да не му е толкова акъла.Няма да се жени за теб,само за да му родиш деца я. :\Извинявам се за неуместния въпрос ама,вие на колко год сте?Ако има време,може пък тия фоликули да се пукнат от само себе си,а за ин-витро процедурите нали казаха,че вече е по-опростено подаването на документи.То пак ще падне чакане,ама току виж не се и наложи. good Само няма да се вманиачаваш и да се притесняваш илизшно,не съм най-добрият съветник,имайки предвид нервността си,но да не вземеш да психясаш сега. nea Остави си време до сватбата и след това мисли за тия неща по-задълбочено.Избутай го малко назад в главата и дори да се сетиш и да ти е свито сърцето,набързо го прогонваш и готово. badgirl Тия инжекции защо са толкова скъпи?Нищо ли не покрива тая здравна каса?
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #67 -: февруари 15, 2011, 20:04:27 »

Мила, пожелавам ви всичко да се нареди във ваша полза, мислете позитивно, а пък каквото е писано ще става  Flower
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 15, 2011, 22:10:00 »

Карли аз съм на 24, той на 25, ама честно казано нямам много поводи за спокойствие, понеже с всеки изминал месец положението при мен зазлява все повече cray а иначе по въпросите свързани с репродуктивното здраве здравната каса не поема нищо - единствено фонда, който поема инвитро процедури, всичките другите неща се плащат от джоба, а вярвай ми докато се стигне инвитро - 5те хиляди колкото струва приблизително процедурата - ти се виждат като 5лв. на фона на всички останали харчове nea
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #69 -: февруари 15, 2011, 22:21:52 »

 kiss Oooo, недей така! Вие се жените, защото се обичате!Недей да се разстройваш, 21 век сме, начини има за всичко! Няма бягства, няма такива чудесии. Останаха 18 дни, толкова много сте направили досега.Аз съм убедена, че нещата ще се получат, но ви трябва пълно спокойствие, не подценявайте и това.  give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 15, 2011, 22:47:07 »

Миме опитвам се да остана оптимист, но на моменти е ужаааасно трудно cray
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 15, 2011, 23:39:36 »

Горе главата. Ти не си го скрила от него - той го знае. Затова като се жените се казва /тва от филмите съм го гледала/ "в здраве и болест; в добро и лошо и т.н. - заедно". Заедно ще прескочите това камъче, което е застанало на пътя ви и ще си спомняш с усмивка за тези дни, когато се вдледаш в очите на детето ви. Горе главата още 1 път и моля ти се не се давай. Уффф чак на мен ми стана  cray.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 15, 2011, 23:50:19 »

Горе главата. Ти не си го скрила от него - той го знае. Затова като се жените се казва /тва от филмите съм го гледала/ "в здраве и болест; в добро и лошо и т.н. - заедно". Заедно ще прескочите това камъче, което е застанало на пътя ви и ще си спомняш с усмивка за тези дни, когато се вдледаш в очите на детето ви. Горе главата още 1 път и моля ти се не се давай.
goodpost и аз съм на същото мнение и какво и Мария каза,все пак сме 21век,все ще се измисли нещо  good Плюс това ти си само на 24,а той на 25,толкова сте млади.Я не гледай толкова черногледо!От опит мога да ти кажа,че лекарите обичат да плашат и в много случаи положението не е толкова тежко,колкото го представят  Wink Мен ако питаш си ходи на лекар и си прилагай лечението му,но го карайте спокойно-1 година си правете опити и не се напъвайте излишно с ин-витро.Мисля,че още сте млади за тази процедура,тя е последна инстанция,а вие сте далеч от нея.Като ти е криво,можеш да си излееш тука мъката и знай,че винаги ще ти дадем обективен съвет .Силни  gu6 и хиляди  kiss и сега най-добре постни някакви снимки на халките,че аз не съм ги виждала  girl_wink give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #73 -: февруари 15, 2011, 23:55:26 »

А да не говорим, че преди каквото и да било е добре да посетиш поне още 2ма специалисти. Ако имаш нужда от лекар ми пиши, ще ти препоръчам добър! Млади сте, силни сте, ще постигнете каквото сте си поставили за цел! Много двойки преминават през период на лечение за известно време, не при всички става от 1 път! Горе главата!  give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 16, 2011, 00:11:06 »

Благодаря ви момичета, толкова сте мили, не знам какво щях да правя, ако ви нямаше blush heart LOVING

Миме да ти кажа започнах да се замислям дали да не направя пак една проверка на текущия лекар, защото се разрових и консултирах с момичета, които вече са минали през въпросната стимулация и се оказва, че не е задължително тя да се прави с дълъг протокол и големи дози стимуланти и всъщност в моя конкретен случай е възможно да ми излезе 2 пъти по-евтино, та ще се радвам да ми споделиш кои лекари имаш в предвид give_rose
Карли специално за теб, халките
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines