Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 06:35:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259888 пъти)
 
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 14, 2011, 09:10:59 »

Здравейте и от мен. Още 3 месеца остават до нашата сватба, но вече се оглеждам за роклята/е в нета де, но пак се брои/.
Спряла съм се на този тип, цвета ще е бял, но може да сложа кафяво коланче под бюста.
Ако някой е срещал подобен тип рокля, моля да ме ориентира къде да търся. А и също искам да имам воал,какъв тип би отивал на подобен модел.
Благодаря виии give_rose


* astellaatelier1214x300.jpg (28.51 KB, 214x300 - видяно 11941 пъти.)
« Последна редакция: април 14, 2011, 09:32:08 от malinka_a » Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 14, 2011, 09:36:08 »

Тази също ми харесва


* 520090602054424[1].jpg (10.29 KB, 236x320 - видяно 16625 пъти.)
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 14, 2011, 09:55:28 »

Малинка, почти във всеки сватбен салон има рокли тип гръцка богиня, просто трябва да пообиколиш и на живо smile.
Ако искаш нещо специално може и да си я ушиеш, лесна е за шиене и може да вкараш елементи, които ти харесваш.
Ето още една, която е много нежна:



Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #393 -: април 14, 2011, 10:11:16 »

malinka_a, точно това щях да казвам и аз, което и tweety bird е споделила, сега са доста на мода по ефирните рокли от този тип и във всеки булчински салон има поне по няколко модела такива. Да ти кажа честно на "Грънчаров и син" в сватбения мол /ако си в София/ най-много ми харесаха а и имат повече модели от този тип рокли. Но според мен си набележи салоните, които искаш да видиш и според бюджета, който си отделила за булчинска рокля и тръгвай на обиколки smile Там като обясниш на жените какво точно търсиш, те ще ти предложат различни модели от този тип, виж колко различни има, както tweety bird е показала, и всичките са много красиви и ефирни smile
Активен
mimoza11114
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #394 -: април 15, 2011, 20:11:10 »

Аз ходих в Асеновград като си занесох модел за рокля, много бързо я ушиха и ми излезе около 450лв.За подобна в София ми искаха 1000 лв.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #395 -: април 15, 2011, 22:45:54 »

 danceg и аз имам рокля вече lol най-накрая си я взех и вече спокойно мога да направя реклама и да ви препоръчам ателие Александра - асеновградска фирма с магазин в София. Шият перфектно и без никакви проблеми, скоро ще кача снимки, много съм доволна  yahoo
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #396 -: април 16, 2011, 00:52:51 »

Temi82 и lilkada, честито момичета. Тези рокли тип гръцка богиня наистина са много красиви, но за съжаление мен ме правеха като бухтичка тези модели с които разполагаха на Пиротска, защото бяха сатен, покрит с още единплат (не се сещам как се казваше той) и се отказах от тях. Вторият модел на tweety bird е много красив, а и вталява.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 17, 2011, 18:52:11 »

http://www.album.bg/alo_madona/albums/43025


Тези снимки съм ги събирала много отдавна , но може да ви хареса нещо
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 17, 2011, 22:44:38 »

Ето ме отново smile Вчера бях в Асеновград, и ... намерих своята рокля!  yahoo  danceg yahoo danceg yahoo Момичета, изглеждам много добре в нея smile Благодаря ви за подкрепата и хубавите думи, благодаря и на тези, които ми се караха  blush Ето линк с 1-2 снимки: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/plesure/Preparation/Rokliata1.png.html?action=gallery на живо е още по-хубава, цялата блести и е много богата ..
Активен
maxapche
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #399 -: април 19, 2011, 12:21:10 »

Здравейте момичета
Някой ще може ли да ми препоръча добър шивач на булчински рокли от района Варна или Бургас ?
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 19, 2011, 22:45:22 »

Здравейте момичета,
сватбата ми е в средата на Юли и тази седмица съм я кръстила на " лов " за рокля. Ходих в няколко бутика -Princess, Bridal fashion ( и в двата ,т.к има различни модели), но като че ли сеспрях на модел на Holiday Sona- на Atelie Diagonal. Има ли някоя от Вас ,която си е купила рокля от там и е ползвала услугите на тяхната шивачка за корекциите.
Надявам се на бърз отговор от Вас , защото нали знаете всяка рок;я е по една и по -един размер   sad 
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #401 -: април 20, 2011, 20:06:06 »

Момичета, отдавна не съм писала около цялата организация. Исках да ви споделя горчивия ми опит с NEVENA. Миналата седмица ходих за рокли - Princess, Atelier Voila, Fede - отлично обслужване, голям избор, интересни модели и възможност за промяна и въображение на моделите. Реших да видя и в Nevena....

Посрещнаха ме на вратата като пълен натрапник, хвърлиха ми списания да видя моделите, веднага ме попитаха за бюджета, но аз не отговорих. Попитах дали е възможно роклите да се пробват, те ми се изсмяха, че роклите могат да се видят единствено ако стана техен клиент, за проба даже не ми отговориха  crazy. Дадоха ми учтива информация че роклите започват от 8 хил. лв. и отново ме попитаха за бюджета. Казах имам 6 хил. (излъгах), а те: "Ми за 6 можем да измислим нещо по-семпло!"  Oh my ... Разбирам, че искат да селектират клиентите си, но такова отношение..... Като не искат всеки да докосва вълшебните им рокли, да сложат такса за проба, а не да се отнасят по този начин. Дори не ти позволяват да видиш въпросните рокли - едва след като гарантирано им станеш клиент и оставиш някоя и друга хилядарка. Ами какво правиш, ако не ги харесаш!?  girl_impossible

Съжалявам за дългия пост, но бях потресена! 
« Последна редакция: април 20, 2011, 21:47:16 от Mauve » Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #402 -: април 20, 2011, 20:28:09 »

Колкото и пари да съм отделила, абсурд да "стана клиент" на такова ателие. Какво значи да станеш клиент? Да им дадеш пари предварително? А ако нищо не ти седи добре? Аман от претенции.

Ако се притесняват от зацапване, да си направят абонамент в някоя пралня или химическо чистене.
Аз получавам роклята си изпрана специално за мен.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 21, 2011, 00:15:38 »

Mauve, така се ядосах като прочетох! bqsnasym Но това си е традиция: влизаш в скъп магазин и продавачката ти се държи все едно стоката вътре е нейна или си влязла най-нахално в нейния хол например. А уж е просто продавачка! (нямам нищо против продавачките, а против наглите такива!) Как ми е идвало battle! Да си осигуриш платежоспособна клиентела не се получава като се надуваш! А тук практиката е такава! gthouh
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #404 -: април 21, 2011, 10:05:22 »

не се ядосвайте, момичета, не си заслужава. Мен с подобно отношение ме посрещнаха и в магазин на Пиротска (малкия ЦУМ, 2 етаж с рокли за 200-400лева) - не ми дадоха да пипам роклите, а се пробвало само с "готовност за купуване или поръчка" не знам точно кой си купува от там. Явно не само в скъпите магазини се надуват, нека си продават роклите на когото решат, има достатъчно много магазини, че да се ядосваме за тези Wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines