Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:34:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 134960 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 21, 2010, 13:46:46 »

Zori83 , щом до сега не си имала проблеми, дано след като родиш да ти влезе хормона в норма и да не пиеш повече тироксин. Важното е сега да се изследваш всеки месец, за да може хормона да си е в норма и бебо да е наред  good
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 21, 2010, 15:12:32 »

Лени, благодаря ти за подкрепата  give_rose
И на мен така ми каза ендокринолога, че най-вероятно ще ми влезе в норма след като родя, но за сега трябва всеки месец да си пускам изследвания, за да се следи.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 21, 2010, 15:47:54 »

Zori83 , не се притеснявай, те сега хормоните се побъркват и за това  Wink Важното е , че сте разбрали и взимаш мерки  good Дано после всичко си влезе в релси и да нямаш проблеми. За съжаление, аз няма да имам този късмет, ама то моето си е от преди, така че.....
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #93 -: май 21, 2010, 18:21:51 »

 grahovaprincesa, честит да ти е момъка  smile
Зори споко всичко ще се оправи

Моля не пиши постове един след друг,редактирай и добавай !
МОДЕРАТОР
« Последна редакция: май 21, 2010, 20:03:20 от Данитка » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 21, 2010, 20:21:20 »

Граховапринцеса - честито момченце!!! Ще има койда подава отверките на таткото!!!

Зори, спокойно, много жени изкарват бременността си при висок ТСХ, пий си лекарствата, назначени от док, изследвай се редовно. Щом е от бременността, почти е сигурно, че след като родиш нещата ще се нормализират. По-важното е, че не е нещо, свързано с генетични проблеми при бебчо!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 22, 2010, 18:16:02 »

 Привет на всички мамчета във  тази тема. Предполагам , че приемате още един нов член в отбора? blush . Някък си все още не мога да осъзная този факт , макар че вече почти изминаха 3 месеца. В началото имах един малък проблем , но всичко се размина, и слава богу.Сега пия някви хапчета ферофолгама, поради ниския хемоглобин в кръвта ми, но според доктора било нормално. По мое мнение за сега карам една лека бременност , без повращания , само една страшна сънливост следобед към 14 час. Ехографа показа едно бебче( че  шанса да са близнаци беше голям) и всичко било нормално около него: - дано! blush

П.П. Може да не пиша много редовно , но чета  често pardon
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 22, 2010, 18:41:08 »

nia, добре дошла в отбора!

Аз да ви се оплача - от три-четири дни съм с много силни болки в корема и кръста и днес лекарката ми каза да пия 3х1 Магнерич, Но-шпа, Папаверин и Спазмалгон в комбинация и във вторник на преглед. Точно си мислех, че нещата се нареждат много добре и  bad почти изчезна, сега ми се случи това. Някоя от вас имала ли е такива болки и за колко време минават, че аз нещо съм се паникьосала.  blush
Активен
mango
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #97 -: май 23, 2010, 09:19:33 »

Привет и от мен!  smile
Не съм ви чела назад, но бързам да успокоя Рени, че и аз имах болки в корема, наподобяващи менструални. Изписаха ми магнезий и на втория-третия ден имах чувствително подобрение -   с една дума, никакви болки! Рени, само спокойно и си почивай повече. А за Но-шпа, на мен не ми действаше, затова си пиех и си пия папаверин!
Пак ще пиша, ще седна да чета малко и назад!
Хубав ден на всички!  give_rose
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 23, 2010, 14:23:37 »

Искам да попитам: Оказа се , че двамата с мъжът ми сме с еднакви кръвни групи- "А+", -какво се прави в този случей- сменя се кръвта на бебето , като се роди ли? Дори и да прозвучи малко тъпо, опасно ли е това?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 23, 2010, 16:18:20 »

nia добре дошла и от мен. Лека бременност и едно здраво бебче на финала Baby
Относно питането ти за кръвната група до колкото знам е по-сложно, ако си отрицателна, а това, че и двамата сте А+ не мисля, че е проблем, но най-добре се консултирай с твоя лекар.
Рени аз не съм имала такива болки, но знам, че доста момичета имат. Мога да те посъветвам само да си почиваш максимално и да пиеш лекарствата, които са ти предписали smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 23, 2010, 17:50:43 »

Здравейте!
Първо да честитя на всички мами, които са научили вече пола на бебчовците си smile Да привветствам Ния, радвам се да те видя в нашите редици  Bravo .Рени не се тревожи за болките - не съм ги имала, но щом доктора ти е казал да си пиеш лекарствата и да почиваш няма какво друго да се прави   good .
Поздрави!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 23, 2010, 20:20:27 »

nia, знам че има проблем когато резусфакторите на двамата родители са различни, т.е. единия е с отрицателен, другия с положителен, но не съм чувала да има проблем когато са с една и съща кръвна група.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 23, 2010, 20:42:07 »

nia , леко бременеене и от мен  give_rose
Що се отнася до кръвната група, както са ти казали и другите момичета, проблем е ако ти си с отрицателен резус фактор, а бащата с положителен. Това , че сте с еднаква група и фактор , не е проблем - бебчето и то ще е с такава група  Wink
Тук можеш да прочетеш , за да се успокоиш  good - Резус фактор
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #103 -: май 23, 2010, 23:32:20 »

Привет ,от мен вече сме в Бг за ваканция.......................
« Последна редакция: май 23, 2010, 23:34:34 от juji » Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 24, 2010, 19:28:16 »

 Мерси много момичета! И аз чух такова нещо , но все пак оюе 5-10 мнения нямаше да са ми излишни , нали? Wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines