Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:21:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181767 пъти)
 
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 28, 2010, 11:15:31 »

Liony2000 тази събота правихме украсата за една сватба на Барите, пак в ресторанта до басейна - младоженците останаха доволни, критиките им бяха само към обслужването, само две са били сервитьорките за 80 човека сватба, а също и са изкарали всичкия алкохол по масите, като в последствие естествено се е наложило да взимат от една маса, където има повече и да слагат на друга, където вече е свършил... Иначе докато аз бях там ми направи впечатление че сервитьорите имат собствено мнение по всички въпроси и действат според него, а не според това, какво им се казва, че трябва да се случи. Иначе като им тропнеш с крак, правят каквото трябва, а и са отзивчиви, но просто трябва да покажеш кой е шефа, иначе ще ти се качат на главата... Пак ти казвам, младоженците са много доволни, само тези неща ти отбелязвам, да си ги имаш предвид! Иначе всичко стана много красиво, мястото е разкошно и ритуалите стават много красиво насред зеленината под шатрата!
Благодаря ти.Ще го имам в предвид.Собствениците са ни клиенти ,така че силно се надявам да няма проблем.А ако има аз не съм от най спокойните жени.Ще си тропна и готово.
А колко струва една такава украса и има ли къде да видя примерна. good
« Последна редакция: юни 28, 2010, 11:42:30 от liony2000 » Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 28, 2010, 15:48:54 »

Здравейте, момичета!
Одавна не съм се включвала с мнения тук, но сега ми зададоха един въпрос и реших, че може да ми помогнете.
Някоя от вас да е чувала за някакво сватбено изложение, което ще се организира във Варна тази година? Едната ми колежка събира инфо и е дочула нещо за Голдър Тюлип, но дори не е сигурна, а аз за пръв път чувам, така че... ако някой има инфармация, ще се радвам да ме уведомите.
Предварително благодаря, а на всички, които се готвят за радостното събитие - успех и приятна подготовка!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 28, 2010, 16:19:06 »

Информация за изложението http://www.zasvatbite.com/
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 28, 2010, 17:20:06 »

Момичета туку що ми звъннаха за РОКЛЯТА.Готова е .Утре ще отивам да я взема. Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo :bravo:Ох нямам търпение. Girl_hide
Аз утре ще отида на изложението ,но към 6-30 ,че мъжа ми трябва да гледа децата.
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #379 -: юни 28, 2010, 19:46:52 »

И да се снимаш и да покажеш снимки после,че и ние сме нетърпеливи:)
Аз днес минах от там, за да си купя разни дребни работи, мойта още не е готова.
И аз ще ходя на изложението от 6 часа със сестра си.
А преди това съм на грим пробен.
Само дето съм в съмнения, какъв цвят да искам:)
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #380 -: юни 28, 2010, 20:30:08 »

Аз като ходих на пробен грим исках самата гримьорка да прецени какво би ми отивало , защото бях сигурна , че тя по - добре ще знае какво би ми стояло на чертите. Аз поянкога съм се правила в лилаво , синьо , а имам сини очи. Гримьорката ми каза , че моите очи понеже са сини издават студенина и трябва да се "стоплят" с кафяво - прасковени тонове.
spzd , колко на брой дечица си имате smile?
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #381 -: юни 28, 2010, 21:08:44 »

Още нито едно smile, но се надявам живот и здраве  да си имаме.Макар че за тези 12 години дето сме заедно можеше доста да си отгледаме smile
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 28, 2010, 22:10:16 »

Къде ходите на пробен грим момичета.И колко ще ви вземат??
Ще се снимам утре и ще видите.И в "Десислава" съм поръчала кошничка за пръстените и едни цветя за ръцете на децата ,но вече 3 седмици не ми звънят.Ще мина утре да видя кво толкова ги правят. }:->Другите украси също са ми от там.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 28, 2010, 22:14:05 »

Аз като ходих на пробен грим исках самата гримьорка да прецени какво би ми отивало , защото бях сигурна , че тя по - добре ще знае какво би ми стояло на чертите. Аз поянкога съм се правила в лилаво , синьо , а имам сини очи. Гримьорката ми каза , че моите очи понеже са сини издават студенина и трябва да се "стоплят" с кафяво - прасковени тонове.
spzd , колко на брой дечица си имате smile?
Не тя аз имам две деца.Момиче на 6 и момче на 1,7 г girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 28, 2010, 22:16:21 »

liony2000, аз минах без пробен грим. Показах две снимки на Максим от Escape и без да има нужда от допълнителни обяснения разбра какво искам и направи нещо подобно на показаното, но подходящо за мен. До края на седмицата ще имам снимки и ще ти покажа. Не ми се искаше да си измивам грима вечерта. Постоянно се оглеждах blush А аз съм човек, който се гримира много семплео.

Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #385 -: юни 28, 2010, 22:21:29 »

Аз мисля да се насоча към Кристина Славова. Преди време тя ми беше правила грим и останах доволна.
Миналата седмица й се обадих за актуална информация. Каза ми, че пробата е безплатна. В деня на сватбата - за булката 50 лв, за други жени (питах за мама и сестра ми) - 20 лв. Ако искаш мога да ти дам телефонен номер да й се обадиш за среща.
« Последна редакция: юни 28, 2010, 23:46:59 от _Roxy_ » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #386 -: юни 29, 2010, 08:54:36 »

Хихи , объркала съм се кой да питам за децата blush.
liony2000 , да са ви живи и здрави smile.
Да, и моят грим го прави Кристина Славова. Много е добра , а цените са точно така , както е казала на _Roxy_, понеже прави и моята мама.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #387 -: юни 29, 2010, 09:20:19 »

И моят грим беше направен от Крис...много доволна останах...ходих на 3 пробни при нея и все не можех да се възприема (не ходя с грим в ежедневието си). Винаги много търпеливо и спокойно ме гримираше, слушаше какво искам и се съобразяваше с това...изключително много съм доволна  smile
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 29, 2010, 09:37:53 »

Дайте телефон на Кристина ,моля.А идва ли у дома или вие ходите?
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #389 -: юни 29, 2010, 09:42:01 »

За пробен ходих аз. В деня на сватбата тя дойде вкъщи.
тел: 0889886876
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines