Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:23:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181806 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 25, 2010, 21:21:06 »

За фото се доверих на двама професионални фотографи, които не снимат сватби, но имат такива снимки, че да ви окапят очите  good

Моите определено окапаха  Oh my ... 
:bravo:Невероятни снимки. Ако не си ги вписала в "белия списък", би било хубаво да го направиш, защото не всеки ден се виждат такива красоти. Очарована съм.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 26, 2010, 20:55:45 »

Подкрепям мнението ти lionelsa, направо са страхотни!!!!!!!!!!!! Поздрави за прекрасният избор sn0wflake !!!! judges judges judges judges
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 27, 2010, 18:18:15 »

Здравейте момичета .Нашата сватна е на 06.08 и ще е на Барите на открито дпо басейна.Всичко вече е готово.Останаха само чашите за ритуала и църковният.Той също ще е на поляната на Барите.
Роклята ми е от "Грънчаров и син"и чакам вече да е готова.Тези дни трябва да ми се обадят.Ди Джеят се казва Венелин ,а попът е от Добрич-Отец Валери. :girl_wink:А тортата днес я поръчах от Ламор на Галата.
« Последна редакция: юни 27, 2010, 18:52:33 от liony2000 » Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #363 -: юни 27, 2010, 20:07:39 »

Здравей liony, исках да ти разгледам снимките в галерията, но май си я заключила. Стана ми интересно, защото и аз си поръчах роклята там и моята трябва да е готова до 30ти и сигурно ще пристигнат заедно:), та ми стана интересно коя си си поръчала. В моята имаше спънка- оказа се че дантелата която харесах и с която всъщност е роклята свърши, пратиха ми мостра на друга, която аз категорично отхвърлих и сега ми е ужасно напрегнато какво ще се получи като краен вариант. Ти си много напред с организацията - браво.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #364 -: юни 27, 2010, 20:15:45 »

И моята рокля беше от "Грънчаров и син" , гр. Варна. Момичето ми беше адски симпатично , Даниела мисля се казваше , всеки път ми беше супер приятно да ходим двете с майка ми в магазина. Имат хубавки модели , но аз моята като я видях и веднага я харесах. Просто си ме грабна от пръв поглед.
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #365 -: юни 27, 2010, 20:34:48 »

Да момичето наистина е много любезно и успява да тушира емоциите- аз много се ядосах за дантелата, защото там и е красотата на моята рокля и тя ми влезе в положението и предложи един вариант, който е малко рискован, но поех риска, ще видя резултата и ако е неуспешен, ще му мисля - още имам време.
Red_roses исках да те попитам за булото, от там ли си го поръча- изглежда много хубаво твоето - от тюл е нали, аз в суматохата забравих да пробвам вобще такова и вече следващия път ще пробвам.
Също роклята ти само сатен ли е или имаш кат органза, не можах да преценя по снимките?
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #366 -: юни 27, 2010, 21:03:34 »

Да , булото е от там . Аз я питах за було , тя ми изкара това, аз го пробвах и го поръчах . Иначе роклята е с органза отгоре, отдолу е със сатен. Твоята рокля да не би да е цялата от дантела? Имаше една такава когато аз ходех на проби , а не вярвам да се е сменила от тогава колекцията , смисъл такъв , че ги помня роклите.
Активен
pil4ata
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #367 -: юни 27, 2010, 21:32:05 »

red_roses роклята ти наистина е много красива  give_rose . Аз също съм си харесала едно моделче от шифон и питах в този магазин дали ще могат да ми го ушият, момичето каза че няма проблем. но аз естествено много се притеснявам когато ми обещават разни неща, но ще я видя само в готов вид и може да има разочарование. Сега обаче след като видях твоята рокля, мисля че ще се справят, изпълнението ми се струва много добро  Bravo
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #368 -: юни 27, 2010, 22:06:24 »

Не не е цялата от дантела, само на бюстието има, но аз много държах да е сребърна дантелата върху бял сатен си я поръчах, защото ще съм със сребърни сандали. А сребърна имат само една и тя е свършила. Бюстието е модел Ина- беше в цвят екрю с много странна пола, аз не харесах полата и си поръчах съвсем изчистена пола с един кат органза отгоре, но на пробата дойде само по сатен и без дантела и естествено не може да се получи пълна представа. Сатена им е невероятен, много мек и лъскав, чак се чудя дали да не остане само по сатен, без органза.Ще реша като я видя.
Активен
pil4ata
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #369 -: юни 28, 2010, 06:43:30 »

spzd, стискам палци да е станала както си я представяш. Надявам се да споделиш впечатления като си я видиш.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #370 -: юни 28, 2010, 07:54:51 »

Ами аз лично съм много доволна от този магазин. Момичето на първо място дава много адекватни съвети и е супер мила. Понеже аз имах проблеми с обръча , т.е. първоначално идеята беше да е без обръч , но след това реших със , та , майка ми не можеше да го сложи на пробите в къщи. Момичето съвсем приятелски ми предложи да отида ден преди сватбата да ми го сложи тя, щяла и роклята ми да изглади.Аз не се съгласих , за да не я занимавам и сестра ми се справи с обръча. Отношението е много много важно, но и качеството. Аз на първата проба също не успях да придобия представа за самата рокля дали ще се получи същата , но след, като я видях вече завършена беше по - хубава дори от тази на манекена. Даже дантелката под бюста , тя е низ от малки топченца, като мъниста и имитира само дантела, беше по - хубава от тази , която аз гледах на манекена. Накрая роклята ми заспа. Самият модел е без тази презрамка през врата , но моят бюст е голям и тежък и винаги увисваше и с нейна помощ измислихме тази презрамка.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 28, 2010, 08:15:41 »

red_roses много хубава булка си била. give_rose
spzd сега ще оправя галерията.Всъщност моите снимки са в албума в подалбум Потготовка.Галерия не можах да си направя.Дава ми грешка. :(Аз като поръчах рокля имаше едно семейство,което поръча същият ден.Беше неделя и те поръчаха рокля ,която булката съставила от две различни.Да не си ти. girl_wink girl_wink
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #372 -: юни 28, 2010, 08:48:07 »

 liony2000 , не съм била аз smile
Съгласна съм с мнението ви за отношението. Аз например ужасно много бях харесала една рокля в Холидей Соня- пробвах я, харесах се. Обаче продавачката я мързеше да гледа и само дето не ми каза, абе момиче не се виждаш че си дребна, ами си тръгнала в рокля да се обличаш. Сложи ми було и репликата и беше - Дай да те оскубя сега, че сега ми се е паднало. Еми да ви кажа честно, на такива хора заплатата не искам да плащам:)

Я да ви запитам, нали утре беше това изложение за сватбата- ще ходите ли?
Аз мисля да отида, ако искате да се видим там и да се запознаем smile
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 28, 2010, 09:13:06 »

И аз се чудя дали да ходя.Къде и кога беше. Bravo
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #374 -: юни 28, 2010, 09:52:14 »

Liony2000 тази събота правихме украсата за една сватба на Барите, пак в ресторанта до басейна - младоженците останаха много доволни от комплекса. Критиките им бяха само към обслужването - само две са били сервитьорките за 80 човека сватба, а също и са изкарали всичкия алкохол по масите, като в последствие естествено се е наложило да взимат бутилки от една маса, където има повече и да слагат на друга, където вече е свършил алкохола... Иначе докато аз бях там ми направи впечатление че сервитьорите имат собствено мнение по всички въпроси и действат според него, а не според това, какво им се казва, че трябва да се случи. Иначе като им тропнеш с крак, правят каквото трябва, а и са отзивчиви, но просто трябва да покажеш кой е шефа, иначе ще ти се качат на главата... Пак ти казвам, младоженците са много доволни, само тези неща ти отбелязвам, да си ги имаш предвид! Иначе всичко стана много красиво, мястото е разкошно и ритуалите стават много романтични насред зеленината под шатрата, страхотен избор! good
« Последна редакция: юни 28, 2010, 20:37:17 от Денито » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines