Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:23:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181943 пъти)
 
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #330 -: юни 17, 2010, 13:38:31 »

За сватба на открито - не става ли без наемането на толкова скъпа шатра? Преди 6-7 години на сестра ми сватбата беше в градина, напълно на открито, като уговорката беше, ако вали, да е в ресторанта. Ресторанта е вече реконструиран и не става за целта, но няма ли и други подходящи в града?
Бях през 2007 на сватба на открито, във Вила Аква. Те си имат шатри, които ако завали, не нзая до колко ще спасят сватбата..., но явно имат някакъв план. Имат и закрит ресторант.
Тъй де, исках да кажа, че сватби на открито се правят и без да се дава по 6 000лв за наем на шатра  huhhuh.gif
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юни 17, 2010, 13:40:20 »

Здравейте булки от Варна!  give_rose
Пиша ви, тъй като искам да ви попитам нещо.
Знаете ли дали от ателие Холидей Соната могат да ушият рокля за 1-2 седмици, като срок?
Много благодаря предварително за отговорите!  give_rose give_rose give_rose
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 17, 2010, 15:00:03 »

lunno momiche , мисля че холидей сона правят роклите извън българия, така че едва ли ще стане за толкова кратък срок, най-малкото доставката до тук ще отнеме няколко дни  sad
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 17, 2010, 15:15:33 »

Ателието на Сона холидей си е във Варна и мисля, че има ветроятност да успеят да ушият рокля за такъв срок, но е твърде възможно цената да е различна  pardon

zvezdaa , роклите, за които  говориш ти са на La Sposa. Именно Сона Холидей ги внася  girl_wink, но имат и собсвени колекции  smile
« Последна редакция: юни 17, 2010, 20:37:25 от Rossito » Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #334 -: юни 17, 2010, 19:04:30 »

Аз имам съмнения дали ще бъде възможно. На мен в Холидей Сона са ми казвали - месец и нещо за изработка. На практика една рокля може да се ушие за 3-4 дни, но като имат и други поръчки дават средно месец.

А по повод дискусията за шатрите, сигурно има и по-евтин вариант. Тези за по-скъпи защото са направени от винил и са си като навес, т.е абсолютно защитени от пропускане на вода, имат осветление/настилка и са с пердета, дори има възможност за охлаждане с климатик или отопление през зимата.  Сватбата ми е на 28.08 и всички около мен ми мрънкат, че трябва да е на закрито защото след 20.08 всеки ден времето се мени и има голяма вероятност да вали. Затова се разрових за такава информация и тип шатра. Ама цената веднага ме спря.
Но предвид факта, че сме се резервирали Орхидея имам избор за вън/вътре. Ако е около басейна и не вали (дай боже) ще сложим бели чадъри и малка шатра само за булчинската маса (като тези, които продават в Практикер/Бриколаж). 

tanives какво е финалното ти решение за ресторант? Мисля, че ще се справиш с намирането. Все пак 10.08 е вторник, зора е ако търсиш за дата, която се пада събота/неделя. Ако търсиш място за 50-60 човека ти предлагам да провериш в ресторанти Модера (спирка Акации) и Сезони (в Морската градина до Мимоза).
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 17, 2010, 20:26:28 »

Rossito, права си, обърках се с Ла споса  give_rose Може и да стане в такъв случай за кратък срок, сега не е сезона на абитуриентските все пак smile
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 18, 2010, 13:04:44 »

Окончателно е Бриз 2. Резервиран е няма как. Вчера поне си купих роклята. Успях да намеря подобна на тази, която исках на по приемлива цена. Тука размер 34 им е голям дефицит  blum - нямах кой знае какъв избор. Сега търся покани обаче е ужасно трудно по интернет да си харесам нещо. Някакви идеи??????
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #337 -: юни 18, 2010, 14:15:15 »

tanives честито за финалния избор. Където и да сте важното е да стане купона!   

За мен поканите по българските сайтове са доста грозни. Моята избрах от www.le-faire-part.com
т.е взаимствах идея (комбинация от 3 покани), направиха ми проект в печатница и сега чакам да ги напечатат до края на другата седмица.
В този сайт определено има доста интересни предложения, изглеждат стилни и красиви.
Надявам се да си харесаш нещо.  give_rose
« Последна редакция: юни 18, 2010, 14:19:05 от _Roxy_ » Активен
nyx4emo
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #338 -: юни 18, 2010, 19:03:41 »

 angry Здравейте! Имам проблем относно намирането на добър DJ за сватбата и бих искала малко помощ  blush Бяхме решили да наемем DJ Дидо, но се оказа ангажиран за нашата дата. Препоръчаха ни DJ Уили, но не бих искала да се доверявам на сляпо. Някой може ли да ми каже нещо за него или да ми препоръча някой, който наистина си струва  smile Благодаря ви предварително  blush
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 18, 2010, 21:28:21 »

nyx4emo, по-напред в темата има изписани мнооого неща за Уили и 99% от тях са положителни, така че не се замисляй, избора ще е удачен, дано да е свободен за твоята дата  good
Активен
nyx4emo
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #340 -: юни 19, 2010, 18:27:37 »

 Bravo благодаря ви много smile
Активен
nyx4emo
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #341 -: юни 21, 2010, 18:35:57 »

 cray cray cray Здравейте ! Много съм притеснена и искам да помоля за помощ  cray cray cray Обадих се на дисководещите, за които видях, че всички вие давате добри мнения ( DJ Уили, DJ Дидо, DJ Съни ), но се оказа, че всички са ангажирани за нашата дата  cray cray Единият ми препоръча DJ Бисо ( или нещо подобно), но не прочетох нищо хубаво за него  cray не съм се свързала само с DJ Алекс, но му нямам координатите  angry Моля ви за предложения или мнения за някой друг вариант за DJ. Благодаря ви предварително  cray
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 22, 2010, 09:14:16 »

Здравей nyx4emo,
ди джей Алекс (ако е този Алекс който аз знам) е част от Пертито, тел: 052/ 615 701, тел: 0898/ 559 036, тел: 0878/ 559 036. Тези телефони изрових от сайта им, но да ти кажа, имам инфо че не вземат много евтино. А между другото Ди Джей Дидо спомена че работи заедно с Ди Джей Иво , т.е. и двамата са от partydjs-bg може да попиташ дали той е свободен чувала съм че е добър.
А за Ди Джей Бисо не съм чувала, съжалявам

Активен
infis
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 22, 2010, 09:15:28 »

Здр,nyh4emo.Обади се в Пертито-Алекс работи чрез тях.Мн добър ди джей е.Гледала съм го на няколко сватби и исках да бъде и на нашата,но се оказа,че не може.Тогава ми пратиха ди джей Тоци,но не съм мн доволна от него.Ако искаш водещ-пак от Пертито вземи си Боби-мн мн мн добър и забавен.Всички гости бяха очаровани от него на нашата сватба.Успех  smile
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #344 -: юни 22, 2010, 11:23:41 »

Момичета, дайте идея за добра фризъорка, тази която щеше да ме прави се оказа че се налага да пътува извън страната и сега останах без фризьор.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines