Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:32:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175599 пъти)
 
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #240 -: юни 08, 2010, 14:44:20 »

Аз пък си мисля, че ще е точно обратно - от вълнение ще ми става още по-топло  huhhuh.gif Ама то докато не минеш по този път ...
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 08, 2010, 14:46:24 »

Веси, повярвай ми от вълнение няма да чувстваш жегата, моята беше на 43-45 градуса и не чувстваш нищо
  funnytooth  ти ме успокои
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 09, 2010, 00:30:52 »

Офф, пак съм аз. Wink Да ви кажа днес мерих рокли, бях за рокля за кума, нали ще съм и кума, обаче нищо интересно, та мерих за първи път булченски. Трагедия.....не мога да си харесам нищо. Да, само в един магазин съм била, имам УЖ време, няма да я взимам оттук де. Но този магазин е с внос от европейски рокли и така цените скачат според мен двойно, защото плащат застраховки, такси и какво ли не. Та едната рокля я мерих тип принцеса, за да се видя, но само бюстието ми хареса цялото е в перли и сваровски и струва само ... $12000  Oh my ... , аз съм за ако ти хареса рокля да дадеш толкова пари ама чак пък толкова smile и то само бюстието я прави скъпа и вноса от европа І  Италия , иначе полата е тюл обикновенна, по-обикновенна и от роклите, които съм носила за стандартни танци...карай. Другата е по-семпла отгоре , но надолу е тип испанска и шлейф, продавачката ме снима, не много кадърно, тя още преди да натисне бутона и сваля апаратчето  pardon . Снимки мисля да не ви покажа, че нещо не се харесвам в тия рокли, въпреки че сте ми като семейство, ама... не я почувствах ... искам като я видя и да се разплача като повечето от вас. Явно от БГ ще е , въпроса, че за 6 месеца ми изтекоха очите в интернет и нищо не ми харесва, а не знам дали шивачка ще ми я ушие такава каквато искам, страх ме е ако не я направи добре. Вие капризни ли сте към роклите си или само аз съм така?? Добре, че не съм влизала в много магазини, така че все още не знам дали и аз съм капризна. НЕ са лоши роклите, даже на живо са по-добре, но все пак не ги чувствам. Даже тази скъпата понеже е прозрачна и се вижда пъпчето ми , каза, че се слагало допълнително парче, защото никой няма да иска да влезне в черквата с прозрачна рокля..и такива ми ти работи с моето излизане днес, Излезнах за кумска рокля, а пробвах булченски. Сега ще изчета за шивачките в Асеновград, да видим на кой ли може да се доверя. Надявам се, че сега заради летните булки и абитуриентки потока ще намалее, защото сватбата е есента и ще имам време. Аз вярвам, че в Асеновград има добри шивачки, защото те шият доста рокли за спортните танци, а по тях се слага много камъни и има доста засукана работа. Дълъг пост, ама трябваше да се изкажа.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 09, 2010, 07:44:44 »

  funnytooth  ти ме успокои
така е момичета smile наистина, по време на фотосесията към 5 следобед и аз и мъжа ми, който беше с костюм и с елек отдолу нищо не чувствахме, вече вечерта в ресторанта към 10 да кажем почва да се чувства, но преди това не, на гостите естествено им беше много топло, но за младоженците не е така, а имайте предвид, че не съм била притеснена
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 09, 2010, 12:18:31 »

Здравейте и от мен - Трубадура smile

Доста изчетох, тъй като съм много нова във форума, опитах се да обозря пълната информация за булчинските рокли, но уви - не успях да намеря отговор за това, което търся, затова питам;

знаете ли/виждали ли сте място, където се предлагат рокли с високи деколтета?

в магазините, които обиколих, тук - там има по един, най-много два модела, които са по-затворени отпред и по-различни от стандартните. доста е ограничено като избор, а аз нямам възможност да съм с толкова голямо деколте. бих искала да си купя готова, а не да я шия тепърва, затова и питам дали случайно не ви е направило някъде впечатление да се предлагат по-разнообразни модели (особено за деколтето)?

благодаря предварително! всяка идея за изход от ситуацията е добре дошла.
Активен
kapri
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 09, 2010, 13:02:39 »

Момичета извинявайте за  Offtopic но ми се  налага спешно да се свържа с дизайнерката Ели от Салон Милена в Асеновград. Когато си взимах роклята от вълнение забравих да й взема личния телефон / а искам дирекно с нея да разговарям /

Моля ви ако някой го има да ми го прати.
Благодаря ви
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 09, 2010, 13:10:33 »

Trubadura,  welcome-2

Десислава Банкова e  с такава рокля. Нейната е от Принцес - Пловдив
Това е албумът й: http://album.svatbata.bg/despa2008/bg/photos/222055.html
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 09, 2010, 13:37:23 »

Tweety bird,нормално е за една жена да търси и да избира много мечтаната рокля.Това не са капризи.Все пак роклята е едно от най-важните неща за сватбата,да не кажа най-важното  blush
Иначе аз като видях моята рокля не се разплаках,просто много ми хареса и това е.Направо ми залепна за тялото.Така и не открих по-добра.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 09, 2010, 13:47:07 »

Tweety, не се притеснявай, че нито една рокля не те умилява до сълзи. Има различни "срещи" с Роклята, така както всяка любовна история започва по нейн си различен начин и далеч не всички булки са се влюбили от пръв поглед в дългоочакваната бяла (или там какъвто цвят е) рокля.
Моята се появи след безкрайно разглеждане на модели в интернет, докато в главата ми не се оформи концепция за това, което искам. В ателието се видяха в чудо - мисля, че разпечатаха 5 или 6 различни рокли - от тази гърба, от другата деколтето, от третата - бродериите, от четвъртата шлейфа и т.н smile. Ако си решила, че искаш готова рокля (аз лично за всеки по-важен момент в живота си предпочитам да си ушия дреха специално за мен - въпреки сравнително стандартната ми фигура трудно намирам готови дрехи, които да седят като правени по моите извивки), въоръжи се с търпение и удобни обувки  Wink. Имайки предвид, че разполагаш с две държави, които да претършуваш  blum, твоята рокля ще се появи със сигурност. Може да не е това, което си си представяла, но, повярвай - в един момент толкова ще свикнеш да се гледаш в булченски рокли, че окото ти ще претръпне и ще избереш тази, в която си най-красива, очарователна и най... абе, булка smile. Ако и да не ти шепне романтично на ушенце "Аз съм, аз съм!"
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 09, 2010, 14:30:09 »

Trubadura,  welcome-2

Десислава Банкова e  с такава рокля. Нейната е от Принцес - Пловдив
Това е албумът й: http://album.svatbata.bg/despa2008/bg/photos/222055.html

да, нещо такова си представям, разбира се и много други вариации. Благодаря ще търся контакт за повече информация!
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #250 -: юни 09, 2010, 14:36:26 »

Ех, не мога да повярвам, че другата седмица ми предстои " shopping" за най-мечтаната рокля през целият ми живот  chee Подготвила съм един списък  и реших да го публикувам и тук, в случай че на някой му потрябва:

1.   Holiday Sona : Ул. Солунска 45
2.   Shu-Shi (Cymbeline and Modeca): бул. “Витоша” 63, ет.1, ап.1 (с/у детския Benneton)
3.   Princess (White One and San Patrick): бул. Витоша 192
4.   Holiday Wedding: бул. Стамболийски N:55a,
5.   M Tyler : Булевард "Скобелев" 2, ет.2
6.   Bridal Fashion (Pronovias): ул. Оборище 72
7.   Булчински салон Арети ( Demetrios): ул. „Крум Попов” 63, (срещу Хотел Хемус, кв, Лозенец) 
8.   Сватбен център София: Младост 4, срещу Бизнес Парка
9.   Mon Amour:  ул. Г.С. Раковски 86 А, срещу операта;
10.   Simon (Gergana Simeonova): Г.С. Раковски 147, ет.1 (до пл. Славейков)
11.   Модна къща Одета : бул. Патриарх Евтимий 3,
12.   Valentin’s Bridal House: бул Сливница 212, вх.В, ет.1, ап.1 ,
13.   FEDE Fashion studio: ул. „Юрий Венелин” 28


Това  са сватбени салони само за град София . Моля, ако съм пропуснала някой сватбен салон, който си заслужава да бъде посетен ми кажете да го добавя към графика ми за следващата седмица   Wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 09, 2010, 16:01:53 »

Почти същият беше и моят списък  sarcastic В крайна сметка не посетих няколко от местата, но важното е, че намерих МОЯТА рокля  girl_in_love
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #252 -: юни 09, 2010, 16:03:54 »

Lilium - това беше и моят списък, но не обиколих всички (само 3 съм изпуснала  blush)
Мисля, че с такъв изчерпателен списък ще се забавляваш страхотно и без съмнение ще откриеш рокляТА.  good
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 09, 2010, 22:06:57 »

tweety bird днес в Романтика на ул. Симеон видях подобна рокля на тези, които ти беше качила преди време - бюстие с доста пришити камъни и леко прозрачно и доста "богата" пола. Да имаш в предвид.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 10, 2010, 04:05:04 »

Благодаря ви момичета, BUBU_123, с романтика си писахме по и-мейлите само че трябва да ида на място естествено. Сега обаче за разлика от преди бюстиетоискам да ми е прозрачно и с камъни, но полата не искам да богата, защото ще наблегна на бюстието, сега искам повече тип mermaid , абе само си сменям мненията, роклята, която съм прикачила исках да е такава и моята, но с друг вид бюстие, че това не ми харесва, просто исках гоооооооооооооооляма пола smile след което щях за танците да я сменя с късичка само бюстието да остане, ама сега вече не искам голяяяяяяяяяяяма smile smile smile smile smile smile smile
STEFANEL балгодаря ти за отговора.
ROXANNE много хубаво си описала нещата (шЪ знаИш - така се изразяваха някъде ама не знам точно къде) , шивачката бая ще се измъчи,защото и аз искам тука така, ама там иначе .... smile и накрая може да се получи някоя карикатура smile Готова едва ли ще си харесам, щом за 6 м , не съм открила нищо. А оттук не мисля, че ще я взема. Защото на мен повече ми харесват европейските рокли от американските, те са ми скучни, повечето де. А щом е внос от еврота ще е мн по-скъпо да я купя оттак, не оттам. Както казах роклята, която мерих (едната) струваше $ 12 000 smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines