Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 11:32:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 190776 пъти)
 
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #360 -: април 13, 2010, 19:51:27 »

gurugeri - къса рокля, която ми хареса има в M.Tyler на един от манекените.

divanetata - Можеш да отидеш и без час през седмицата, особено ако не е в края на работния ден - ще те приемат, но както другите са ти казали е много по-удобно с час. Така знаеш, че няма да е нужно да чакаш друго момиче да пробва още десетина рокли. Аз останах 3 часа в M.Tyler shok например. Уикенда задължително с час. От изброените от теб не стигнах само до Astella и Романтика - последните ми съобщиха умопомрачителната си идея за 50лв на рокля, които се начисляват още от първата, за мен това е абсолютна наглост. В Принцес пък (ако става дума за София) нямат голямо изобилие от модели, добре е да провериш по телефона ако си набелязала някой - ако въобще го внасят ще ти го донесат от някой от другите им магазини из страната за следващия ден и ще си спестиш разкарването.
« Последна редакция: април 13, 2010, 19:57:07 от conflate » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 13, 2010, 20:09:47 »

Ох, аз в четвъртък за пръв път тръгвам по магазините за рокля. Смятам да разглеждам около обяд и следобяд, така че може би няма да има много хора  crazy Това с часовете ме притеснява малко, защото не знам как да си планирам деня. Имам предвид, че може в един момент да се окаже, че съм си запазила час в някой от магазините, а няма да успея да отида, защото съм се забавила в друг магазин, или пък може да съм си записала час, а да приключа в съответния магазин за 5-10 мин и да се чудя какво да правя сума ти време до следващия час  crazy Малко ми е ангажиращо това с часовете, но щом казвате, че е по - удобно, сигурно е така  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 13, 2010, 20:29:15 »

Ами така е, може да се наложи да се пошматкаш между два бутика, но ако си оставиш по час и половина между тях, мисля че ще си ок. Или пък в различни дни smile Но си струва. И имай предвид абитуриентките  angry Те още повече налагат да си имаш запазен час huhhuh.gif
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #363 -: април 13, 2010, 20:36:04 »

Запази си час там,където смяташ,че ще има най-добър избор на рокли в твоя стил.Провери какво има в сайтовете на дадените ателиета и прецени къде си заслужава да си запазиш час.В другите мини без да си запазваш.Успех ти желая!
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 13, 2010, 20:36:40 »

Аз ще гледам в четвъртък тези да ги мина, защото нямам възможност често да обикалям, а и съм помолила една приятелка да дойде с мен, за да си казва мнението, а не мога и нея през ден да я ангажирам  Wink Ще ви послушам за часовете, а ако се наложи, ще се помотам малко  blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 13, 2010, 20:47:55 »

Да, Merylu е права. Стесни кръга на бутиците като разгледаш сайтовете им. Аз се бях спряла, УЖ САМО ЗА ПРОБИ, на Гергана Симеонова, Проновиас и М. Тайлър. Стискам ти палци и да не забравите да правите снимки - гръб, профил, отпред. На следващия ден ще ти е по-избистрена главата като ги гледаш и ще прецениш по-трезво кое е за теб good
« Последна редакция: април 14, 2010, 06:51:29 от velvet » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 13, 2010, 20:56:07 »

Момичета, направо сте златни с вашите съвети  Bravo Спестявате ми толкова нерви и обикаляне. Благодаря ви много  give_rose
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #367 -: април 13, 2010, 21:03:25 »

Аз не успях да ходя на повече от 2 места в един ден. Още повече, че след 5-6 рокля вече започваш и да ги възприемаш по друг начин. Ако не бяха снимките щях да се чувствам тотално изгубена коя ми е харесала повече, защото мерих доста. Това е преди да се ориентираш точно към типа рокли, които са подходящи за теб и твоите изисквания.
За това време на деня, през което можеш да обикаляш мисля, че няма да ти се наложи да чакаш много дори да има някой по същото време, така че ако имаш свободно време може да го уплътниш и без да имаш час. Или просто се обади точно преди да отидеш за да си сигурна, че точно тогава няма запазен час - на мен това ми спестява време.
Активен
ilianka83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 13, 2010, 23:11:05 »

divanetata,

При добра организация на времето можеш да обиколиш всички салони, които си си набелязала за един ден. Повечето са на центъра, на Витошка, така че моят съвет е да си набележиш бутиците последователно на картата и да ги посетиш един по един, в зависимост от местоположението им. Моите часове например бяха така: Романтика в 11ч., Астела в 12ч., МТайлър в 14:30ч. и накрая в Принцес в 17:30ч. (там нямаха по-ранен час за този ден) Времето ми беше предостатъчно - седнахме с моите приятелки и на обяд, а по-късно и на кафе. Можеш спокойно да отидеш и до Брайдъл Фешън в същия ден, но или тръгни от там или го остави за последно, защото е най-отдалечен от останалите салони.

И не забравяй фотоапарата! Упсех и чакаме снимки ! :-)
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 14, 2010, 08:10:07 »

И аз така мисля според местоположението да ги наредя като часове  blum, защото не се придвижвам с кола и би било голямо разкарване, ако първо отида в един, после в друг, който се намира на другия край на центъра  angry Ще видим днес какъв график ще си сътворя  tease
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: април 14, 2010, 09:34:14 »

Момичета, аз сега разглеждах сайта на Астела и на мен ли ми се струва или е беден откъм булчински рокли  crazy Някой може ли да каже дали на място има по - голям избор?
Освен това преди малко се опитах да се ориентирам за местоположението на Романтика и бгмапс показа, че е някъде в Зона Б 18 (около К. Величков) - аз ли нещо бъркам или е така?
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #371 -: април 14, 2010, 10:10:01 »

На ул.цар Симеон е,отвориха доста голям магазин.Нов е и предполагам,че е добре зареден !
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #372 -: април 14, 2010, 14:09:40 »

Извинявам се предварително, че така нахлувам в темата  или ако на някой му прозвучи грубо или неуместно  blush но потърсих и не видях някъде да е коментирано. Май е за тази тема въпросът. А именно, как се ползва тоалетна, когато си облечена с рокля с обръчи. Има ли някаква тайна как да се вдигне, запретне, или не знам laugh Защото не си представям за 8 или 10 часа да пропусна тази процедура  tease
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: април 14, 2010, 14:14:20 »

ами няма проблем, моята не беше с обръчи, но в общи линии, каквато и да е ще имаш нужда от помощ, някоя приятелка или майка/сестра идва с теб до WC и ти помага като държи роклята нависоко.
 на мен първо ми се наложи у нас да го направя, защото забравих преди да се облеча и ми помогнаха.
после се сетих чак 4-5 часа след като беше почнала сватбата и вече не ми пукаше толкова, а и тоалетната на ресторанта беше много голяма и чиста, така че нямаше проблем
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #374 -: април 14, 2010, 14:15:05 »

divanetata, аз съм посещавала Астела на Хладилника. Наистина, там изборът не беше огромен, но ми казаха, че на Витоша има повече модели. Не  стигнах до Витоша, така, че нямам впечатления.

Мисля, че специално в Астела са повече ориентирани в шиене за конкретен клиент. Показаха ми много хубави платове, особено харесах шантунга.
Много съм доволна от обслужването и със сигурност ще го включа в белия списък, въпреки, че не си купих рокля от тях.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines