Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 11:36:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 190779 пъти)
 
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #345 -: април 08, 2010, 22:38:01 »

ами значи купих си плата бял сатен 3 метра стигна ми за роклята и за подплата отдолу реших да ползвам който остава и да не давам излишни пари за други материали за подплата взех си една дантела италианска метъра да не казвам на каква цена беше но на мен ми трябваха около 20-30 см и толкова си купих и ми излезе доста по евтино след това отидох при шивачката дето ходя винаги обясних й долу горе какво искам отидох с набялязани няколко моделчета но се спряхме на 1 и от там като се почна и стана съвсем друг модел  и така ходих на няколко проби и днес си я взех с плат и всичките истории излезе 80 лева и съм много доволна че ми излезе толкова евтино
тази дантела е бродирана и като я видях просто си представих роклята с нея и реших че тя ще е казах на шивачката да изреже мотивите и да ги зашие по роклята с това разположение и се получи много дожър резултат поне за мен вярно че не е кой знае какво но в крайна сметка аз така си я харесвам а и аз ще си я нося не се съобразих с това което ми говореха да си правя рокля за 500 лева което за мен е излишно а просто финансовото ми състояние не ми позволява кой знае какво и с тази скромна рокличка се чувствам принцеса smile колкото и странно да прозвучи на някого
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #346 -: април 08, 2010, 22:41:31 »

защото в крайна сметка мен не ме бърка толкова с каква рокля ще съм важното е да съм щастлива
а това дали ще съм щастлива се определя от много дурги и къде къде по важни фактори от една рокля поне аз така си мисля и все пак си мисля че уцелих в десятката с алко пари да направя нещо скромно но хубаво smile извинявам се за дългия пост
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: април 08, 2010, 23:03:45 »

LoveAndLove роклята ти си е много красива и нежна и ти го казах и в предния ми пост и щом тази рокля те прави щастлива и те кара да се чувстваш като принцеса,то не трябва да те инатересува на каква цена е излязла,а и цената пък си е супер. good
Мисълта ми беше само дали от теб е бил плата и как ти е ушила роклята....в смисълпо някаква схема ли,чертеж ли...и аз незнам как да го обясня,но щом е само от снимки е супер. good
Ама само едно не можах да разбера huhhuh.gif...защо е трябвало да си правиш рокля за 500лв? crazyЗащо са те съветвали така?
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 08, 2010, 23:11:26 »

LoveandLove, честито за роклята! Много е нежна  Bravo Аз харесвам такива изчистени модели на сватбени рокли, че нещо не ми допадат много пищните с много дантела и т.н. Твоят избор е много добър  good
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #349 -: април 09, 2010, 10:41:43 »

Честито loveandlove! Добре се получило,и доста евтино!Браво на теб!От къде точно си купи дантелата?Моята рокля ще я шие една моя приятелка, а аз ще й помагам.Купих си плат за основа от магазин за пердета!!Много якя тафта!Не съм решила още отгоре дали да бъде тюл или коприна(която имам в наличност)Купила съм 3 вида дантелки (аз също като теб ще изрязвам елементи)и не съм сигурна коя ще използвам.Модела съм си го измислила аз.Ще опитам да кача рисунката...
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #350 -: април 09, 2010, 10:46:42 »

Та исках да кажа,че досега и на мен ми излиза доста евтино!Плата за пердета хем е по-широк от обикновените платове,хем е по-евтин!!Качих снимки в галерията!
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #351 -: април 09, 2010, 10:52:49 »

ами мила защото искаха да направим типична сватба  с всичките истории около нея..и искаха някаква по такава рокля дето излиза около 400-500 лева ама ние с приятеля ми казахме не няма да има типична сватба...защото ще сме с ограничен бюджет.часа ни е 11 по обяд  през деня и ще е нещо като коктейл и ще сме в много тесен семеен кръг те като почнаха този трябвало да бъде поканен онзи не ...и на нас ни писна на шапката в края на крайщата това си е нашия ден и затова ние всичко ще си плащаме и затова се съобразяваме със всичко ще видим накрая какво ще излезе...много се извинявам за  Offtopic
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 09, 2010, 11:18:21 »

Merylu, моделът е невероятен  Bravo На мен точно такъв тип силуети ми харесват и искам и моята да е с такава линия. Страхотна е, поздравления за вкуса и въображението  give_rose
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #353 -: април 10, 2010, 09:33:34 »

 divanetata,благодаря ти много!Аз обичам да подчертавам ханша и въобще женствените извивки на тялото!Надявам се да се получи добре,както си го представям.
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #354 -: април 13, 2010, 12:54:19 »

Здравейте мацки:) Търся къса сватбена рокля. За момента не съм обикаляла много, но из интернет ми прави впечатление, че късите модели са доста малко:( Имате ли наблюдения къде по бутиците бих могла да попадна на по-голям избор? От София съм и ще ми е най-лесно да търся тук, но приемам идеи и за други градове.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #355 -: април 13, 2010, 15:06:53 »

Аз мерих къса рокля в Холидей Сона във Варна и не беше лоша ... С корсет, широк колан и надолу малко тип балеринска, подобна на тази, но бяла и с колан: http://www.bulinfo.info/uploads/imgcli/holidaysona/1197467942Holidaysona2.JPG
Иначе по тялото или разкроена, каква точно е идеята ?
Ето в този сайт има супер стилни бели рокли, идеални за целта, едно момиче беше пуснала линка преди няколко страници (май в тази тема беше), имали и доставка до БГ:
http://www.coast-stores.com/fcp/categorylist/dept/all-dresses?resetFilters=true&cm_re=2-_-Box_2-_-Perfect+Dress

Да попитам и аз нещо smile. Момичета, за средата на май месец, каква връхна дрешка или шал можете да ми препоръчате, да имате идеи  huhhuh.gif Не ми се иска да е дантелено болеро/сако, харесват ми тези пухените, но те са за зимни сватби, нямам идея колко ще е хладно, но съм много зиморничава ....
Роклята ми ще е нещо подобно: http://lh3.ggpht.com/_H7KQ3XmkKwY/SZ8uBGijJ3I/AAAAAAAAA1I/90SMjQxLjlQ/IMG_0163.JPG
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: април 13, 2010, 16:57:52 »

Момичета, да се похваля и аз - поръчах си сватбената рокля  yahoo
Мислех да ходим до Асеновград, но вчера пообиколих тук-там и в крайна сметка си харесах. Ще е от Лита, основата е един от техните модели, но доооста преправен от мен. Дотолкова преправен, че вчера 2 часа и днес още два го уточнявахме, кроихме и мислихме, но най-накрая стана точно това, което си бях наумила от безбройните часове ровичкане из нета и компилиране на модели. Надявам се резултатът да е точно толкова прекрасен, колкото си го представям, но мога само да стискам палци...
Първата проба ще е на 11 май, материите са тафта и органза, роклята е екрю  yahoo с няколко пришити рози в карамелен нюанс.
Ох, нямам търпение да видя какво ще ми сътворят!!!
Ако някой иска да погледне - моделът е Палома, но само в горната част ( удълженото бюстие), а полата ще е доста по-ралична - нещо подобно на Michaela. http://www.lita-wedding.com/Rossa.pdf  Нямам търпение да дойде момента да постна снимките на моята рокля!  give_rose
« Последна редакция: април 13, 2010, 17:24:22 от roxanne » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 13, 2010, 18:49:30 »

Някой може ли да ми каже дали в Bridal Fashion, Princess, M.Tyler, Romantika, Astella е необходимо да се ходи с предварително записан час?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 13, 2010, 18:55:29 »

За M. Tyler със сигурност трябва запазен час. Така ще ти обърнат нужното внимание и ще мериш повече рокли на спокойствие. Обикновено ти отделят поне час  good
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 13, 2010, 19:43:06 »

Някой може ли да ми каже дали в Bridal Fashion, Princess, M.Tyler, Romantika, Astella е необходимо да се ходи с предварително записан час?

Аз вчера бях в Princess. Там също е със запазване на час и то по съображение хората да са изцяло на твое разположение, да не чакаш да се освободи пробна и прочее. Просто си знаеш, че това е твоят час. Аз съм повече от очарована от отношението и внимание. А това със запазването на часа е много европейско. Харесва ми, а и си спестяваш лудницата, която цари в асеновградските магазини.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines