Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:25:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 134207 пъти)
 
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #270 -: декември 12, 2009, 19:12:14 »

Vilence, ето нещо такова ползвам
http://www.candlebay.com/details.cfm?id=48&name=Aromatherapy%20Essential%20Oils&subcategoryid=2&categoryid=1

KlaraFina е права че с етеричните масла трябва да се внимава но лавандулата ми я разрешиха /лекарката и аптекарката/ Ароматизира се цялата стая става като спа и по-леко се спи....
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #271 -: декември 13, 2009, 11:11:37 »

ellie_bellie, честита девойка!  baby_girl Имам един въпрос, ти пишеш, че твоята плацента е отляво, а има ли значение от коя страна трябва да е? Ровя из интернет, но не мога да разбера...

vilence, поздравления за първите усещания, много е хубаво.. Аз съм много доволна от олиото против стрии на Eucerin, по-евтино е от мостелата по принцип, ако искаш го пробвай след като изхабиш нея  good
« Последна редакция: декември 13, 2009, 12:45:28 от flower84 » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: декември 13, 2009, 15:12:26 »

каква е цаната на олиото ..
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #273 -: декември 13, 2009, 16:25:19 »

23,40 лв. от аптека Марешки го купувам, а в другите аптеки фигурира около 25 лв.
http://www.eucerin.bg/sensitive_skin_body_care/natural-caring-oil.asp
Активен
Nikosmammy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #274 -: декември 13, 2009, 16:34:59 »

Nikosmammy, мерси, мила smile
Я кажи за гестационния диабет - теста с глюкозата ли ще ти правят? На мен тази вечер една приятелка ми каза за него, но не бях чувала до този момент. Ние сме на лекар на 23 дек и предполагам докторът тогава ще ми каже, че трябва да го правим.

Тук теста го правят между 24 и 28 седмица. Ами доколкото помня от миналия път, не трябва да ям или пия нищо след 12 часа полунощ. На следващата сутрин отивам до лабораторията, дават ми да пия някакъв сироп и после чакам да мине един час. После ми взимат кръв и изследват. Когато ми го правят ще бъда в около 26-та седмица. 


Момичета, защо не ползвате козметика? Аз си ползвам всичко, както и преди да забременя, с изключение на антицелулитни кремове. Боядисвам си и косата с безамонячна боя. Единственото различно,което ползвам е маслото на Палмър'с срещу стрии.

Хубвав ден на всички  smile!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #275 -: декември 13, 2009, 17:24:45 »

>> Момичета, защо не ползвате козметика?

Аз лично - от престараване  smile. В куп други отношения също се престаравам, ама поне си се знам от 33 години  Wink

Правилно ли съм те разбрала, че тестват първата урина за последните 6+ часа? Че аз напоследък ставам посред нощ да пишкам, да не взема да си саботирам резултатите
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: декември 13, 2009, 17:31:32 »

Здравейте и от мен, много ме радва това че сте активни но ме натъжава факта че не мога да съм в час.ellie_bellie   Честита ти мома  yahoo
Аз съм си добре, през новата седмица ще се зпозная с лекаря ми и отново ще видя бебка  yahoo
Няма да се включвам повече тъй като от компа в леля ми е страшно гадно = бавен и тромав и не мога нищо да правя, така че Весели празници ви желая  smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 14, 2009, 02:55:05 »

Аз спрях козметиките, които съдържат салицилиева киселина и други против акне неща, въпреки че имам проблем с пъпки, но четох, че има риск. Докторът ми каза, че мога да ползвам benzoyd peroxide продукти с нисък процент. Изключих всякакви продукти с Ретинол А, които ползвах, разни маски за избелване и дермабразио и т.н. Мажа се много, кожата ми е станала суха като на гущер и то навсякъде, крака, корем, ръце, лице. Няма и помен от предишното ми омазняване на лицето.
Иначе гримове си ползвам, както и не съм спряла боядисването, защото правя само кичури и боята не попада на скалпа.
Не бих казала, че съм се вманиачила. Даже съм по-малко предпазлива, отколкото трябва ми се струва.
Вяра, весели празници и на теб, пазете си и ще чакаме включване като можеш.
А от мен много слънчеви прегръдки на всички ви от Мексико - тук е 30 градуса и е повече от перфектно!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #278 -: декември 14, 2009, 10:38:59 »

И аз ползвам Eucerin!И за сега съм доволна!Даже ми свърши и трябва да си взема още едно!
Момичета аз да ви  попитам вие как спите?И вярно ли е,че не е хубаво да се спи по гръб?
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: декември 14, 2009, 10:52:43 »

ellie_bellie честито за хубавата новина!!! yahoo Ще има да си връзвате опашки и да купувате рокли ... много сладичко ми звучи!!! yahoo
Рубинче, да се пазиш и да почиваш!!! give_rose
Аз също нямам търпение вече да разбера пола на бебо!Нямам никакви претенции за това какво ще е, но все пак искам да разбера, защото има толкова сладички неща по магазините и така ми се иска да купя нещо вече  chee heart Нашият татко е решил, че ще бъде момиченце и това е .... Wink Но съвсем скоро ще разберем така че ще видим, кой ще излезе прав, дали той или всички бабини деветини, които ми приложиха!!! blum
« Последна редакция: декември 14, 2009, 10:55:31 от desislavka » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: декември 14, 2009, 11:12:34 »

Ели бели, честити розови гащета!!!!
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 14, 2009, 11:46:00 »

Ели, честито ти момиченце smile Много се радвам за хубавата новина smile Нямам търпение и аз да разбера вече, на 17-ти съм на 3Д.
Иначе и аз си ползвам всичката стара козметика. Единственото ново са кремчетата за стрии - аз си взех Mamma Donna на Chicco и съм много доволна, супер бързо попива и няма никаква миризма. Ползвам и силно хидратиращи кремове за лице, защото целият ми врат и лице са ужасно сухи- много странно, понеже навсякъде другаде кожата ми е станала по еластична и мека (без каквато и да е козметика). Само вратът ми е като на някоия бабичка и почти нищо не помага  sad
Рубин , според моята АГ трябва да спя само на лявата страна - по-добре е за кръвообръщението на бебчето. Аз се опитвам да го спазвам това правило, но понякога не се издържа. Иначе за спането по гръб и аз знам, че не е полезно - притискат се важни кръвоносни съдове. Аз най-много обичах да спя по корем преди да забременея и сега се усещам понякога, че неволно се обръщам по тумбак.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #282 -: декември 14, 2009, 11:50:54 »

И аз знам за лявата страна,че е най-подходяща,ама не е ли кофти за сърцето ?Това ме накара да се замисля!Аз пък обожавам да лежа по гръб,ама се мъча да не го правя! sad
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 14, 2009, 12:14:44 »

Честито на всички които знаят вече пола, Ели браво за момиченцето, аз също нямам предпочитания за пола, но пък нямам търпение да го разбера! В четвъртък съм на лекар, дано успеем този път да го видим, миналия път ужасно се въртеше и нищо не успяхме да видим а и май беше и раничко още. Ще пиша след прегледа.

Аз да ви питам вашите коремчета личат ли ви? Моето е все едно съм преяла, пък чета в другата темичка а и имам една колежка бременна ми на нея и пролича доста по-рано....някъде края и началото на четвърти....

За козметиката аз също си ползвам всичко така както и преди, добавих крема против стрии и крема за гърди на Чико. Иначе и моята кожа е ужасно суха, даже се налага да ползвам малко по мазни кремчета за лице. Аз също си боядисвам косата с безамонячна боя, гримирам се, сега като сме бременни няма да спрем да бъдем хубави, я! Girl_hide
Шегувам се, разбира се, всеки си преценява сам за себе си, какво да използва и какво не..... crazy

За спането, аз от известно време наблягам на лявата страна, по-удобно се чуствам така, разбира се че цяла нощ не мога да изкарам само на тази и се въртя, но тази страна ми е удобно да спя. Аз четах че трябва да се спи на ляво, за сега доки нищо не ми е казвала.... pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: декември 14, 2009, 18:03:54 »

Момичета, можете да спите и на двете си страни. На лявата е по-добре, но нищо лошо не става ако спите на дясната. Само на гръб не е добре. Аз започнах да чувствам дискомфорт понякога на гръб.
А иначе по корем много спях преди и сега така ми се иска да се пльосна, ама няма. Не се бях замислила за това, но вчера на плажа се усетих, че няма как да легна по корем  blush и сега се въртя по шезлонга ту наляво ту надясно smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines