Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 120923 пъти)
 
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 13, 2009, 12:46:41 »

хахахах Мойра аз ги доразгледах в сайта на Йонко.... velvet, фото-кз беше направил някакво листче с добрите фотографи в Казанлък в първа част някъде е. Мисля че цената му е 450лв, но все пак Мойра ще знае по-добре.
Ей Бубка, еххххх страдам за хубавото лято! Ти как си, няма ли да ни изненадаш с нещо хубаво или сте си дали почивка след сватбата?!  blush  give_rose
Грация надявам се скоро всичко да е ок при теб...аз като съм тъжна шоколад ме оправя(поне за малко де но все пак е нещо), с хубава книжка и музика живота е малко по-добър...Целувки  give_rose give_rose give_rose
Активен
kadrie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #91 -: октомври 13, 2009, 12:58:56 »

Благодаря на всички за топлото посрещане!  give_rose

Сватбата ще е на 7.11.2009 г. в ресторант "Казанлък" - дневна сватба. Почти всичко вече е организирано - музиката, видео оператор. Избрахме да работим с агенция "Ралица" и мисля, че сме направили добър избор. Светла ще подготви доста от нещата - украсата за колата и ресторанта, масата за подписването, бутониерите, петела за кумовете, тортата, украсата на чашите и шампанското.
Сега трябва да си намерим и фотограф. Като разглеждах вашите снимки останах много очарована - страхотни са!  good
Това, което най-много ме притеснява сега е времето в деня на сватбата - моля се да имаме късмет и времето да е слънчево и спокойно.  Sunshine


Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 14, 2009, 10:05:02 »

kadrie  Bravo вие сте почти готови, а колкото до Светла май повечето сватби тук тя ги е организирала и винаги се е представяла на ниво. Фотограф съм сигурна че лесно ще си намерите предвид, че повечето сватби са лятото и сега май не са толкова заети. Така че спокойно...Колкото до времето имаш стиснати палци от мен за един слънчев ден...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 14, 2009, 14:21:43 »

Ей Бубка, еххххх страдам за хубавото лято! Ти как си, няма ли да ни изненадаш с нещо хубаво или сте си дали почивка след сватбата?!  blush  give_rose

Амиии.... хич не сме си дали почивка, просто силите ни са насочени към оправяне на апартамента в момента. Като влезем живот и здраве ......
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 15, 2009, 12:24:49 »

Бубка хихиихих нали съм си любопитка все да си навра нослето.... girl_wink  give_rose

Малка част от сватбата, ама както казах и преди много ме кефи началото(просто настръхвам всеки път като го гледам) и исках до го споделя и с вас.

http://www.youtube.com/watch?v=FZyTcPRGjvk
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 15, 2009, 15:51:18 »

Ле-ле,Pavla,много лудо изглежда,а моторите просто са уникални,браво на вас,пожелажам ви попътен вятър  twohearts
Активен
melina_may
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #96 -: октомври 15, 2009, 17:21:17 »

Бубка хихиихих нали съм си любопитка все да си навра нослето.... girl_wink  give_rose

Малка част от сватбата, ама както казах и преди много ме кефи началото(просто настръхвам всеки път като го гледам) и исках до го споделя и с вас.

http://www.youtube.com/watch?v=FZyTcPRGjvk

хееей, Pavla! Страхотни сте!!  good  Невероятно уникална идейка!  tease
Честито! Да сте щастливи и все така диви и уникални!   give_rose  give_rose
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 15, 2009, 18:00:47 »

 :bravo:Павле.Всички сте много хубави.Изглеждате щастливи и влюбени...Останете си такива!
И аз отдавна искам да ви покажа едно клипче от сватбата ни,но тъй като е от диска,който ни дадоха от Веком,съм помолила един приятел да ми го отреже.Та,чакам,когато е по-свободен да го направи...
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 16, 2009, 08:58:26 »

 smile Павла супер е!!!!!!
Да ви питам имахте ли музиканти за извеждане на булката и ако да от агенцията ли бяха?
Търся музиканти , но да не са от агенцията, че те не пеят! Може само акордеон и задължително тъпан!
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 16, 2009, 11:22:03 »

Ей момичета благодаря ви много  give_rose give_rose give_rose , началото е просто уникално и много исках и вие да го видите...Вярвам че всеки един добър оператор може да сътвори нещо, което може да те накара да настръхнеш, разплачеш и т.н и не се съмнявам че и във вашите двд-та има такива моменти и много бих се радвала ако и вие ги споделите.
Яци супер лесно става, аз използвах Роксио-то(но мисля че с всяка една записвачка на двд-та става)- мяташ филма там, то си ги цепи на чаптарси-избираш които си искаш-даваш импорт-качваш в ю-тюб и готово ние гледаме...айде нямам търпение...
anellly нашите музиканти, сестра ми си ги бяха харесали от сватба на приятели. Аз като чух че са само тъпънджий си викам nea , но като ги чух бях изумена. Като цяло бях изключително доволна, но има няколко неща които им дават допълнителни бонус точки:
1. бяха облечени подобаващо -нямаше къси гащи, потници и т.н. знам че може малко претенциозно да звучи ама всички ние облечени, гримирани и т.н. и изведнъж нещо потно с тъпан насреща ти....Тези си бяха в тон един с друг и просто ми изпълниха душицата.
2. Пееха- като дойдоха да ни взимат ни пяха "Яж куме пий, тебе ти е ред...." много забавно стана, на клипчето не се чува. После като взимахме сестра ми пак някаква песен за извеждането имаше...
Явно Светла работи с няколко оркестъра, защото ние ѝ казахме че искаме тези и тя каза няма проблем. Цената им беше 100 лв плюс пътните, защото ние цирколирахме Овощник, Казанлък, Копринка за което платихме още 20лв.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 16, 2009, 13:11:21 »

Клипчето наистина е страхотно и много въздействащо  good

За музикантите - и ние бяхме със същите, като на Павла, и на мен ми се струва, че пяха (ужас, някой моменти наистина ми се губят  blush ). Но милото каза, че този който е с акордеона е директор на фолклорния състав/ансамбъл или както там се казва в Казанлък, та не ми се вярва да няма пев(и)ци там.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 16, 2009, 13:50:37 »

 nea Нашите бяха от агенцията , но не пяха. Някакви координати имате ли на вашите ако може да ми пратите. smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 16, 2009, 22:16:22 »

Anelly,Bubka е права за това,че човекът с тъпана е директор на ансамбъл "Искра",на нашата сватба също беше той,но като личен гост,а по принцип работят със Светла.Той се беше постарал и програмата им беше страхотна,имаше си и певица заедно с музикантите,после в ресторанта ни направиха посрещане с бялото платно,имаше и две танцови изпълнения,нямам думи,това донесе особен заряд на сватбата.Мога ако искаш да ти пратя на лични неговия номер и да говориш за всичко,което те интересува.Казва се Цветан Цочев  pardon
Активен
anito_83
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #103 -: октомври 17, 2009, 11:44:29 »

Здравейте, момичета! smile
Не съм писала отдавна, но следя темата с интерес. Честито на всички млади госпожи!  give_rose
Нашата сватба със сигурност ще остане за догодина, най-вероятно през лятото. give_rose
Moyra, може ли да ми изпратиш и на мен координатите на Цветан Цачев. Исках да те питам и кой ви беше водещ в ресторанта?(Това не е ли Ели от Стара Загора?) Разгледах снимките от сватбата ви и в сайта на Йонко Русев и просто нямам думи!! Страхотни сте, пожелавам ви много щастие и любов! twohearts
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 17, 2009, 22:13:32 »

Ani,благодаря ти за милите думи  give_rose Водещата е Ели от Ст.Загора,аз не я познавах и само се срещнахме веднъж с нея и брат й,който беше Dj  всичко изглеждаше,сякаш сме го репетирали,а си имаше и доста изненади за нас,не ни пощадиха pardon,за което сме много благодарни  smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines