Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 05:40:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 179049 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: март 11, 2011, 21:40:48 »

А някой да може да сподели нещо за р-т Тракия?  Нямам предвит куверти,а отношение,кухня и всичко което се сетите. Благодаря предварително!  give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: март 17, 2011, 20:50:04 »

Нина, нашата сватба беше в Тракия - върни се назад в темичката и прочети постовете ми. Предполагам, че за година и половина нещата едва ли са се променили. Тракия не работят с агенции - те си правят украси и всичко, ако искаш да си вкараш нещо твое - плащаш като поп. Иначе кухнята е ок, широко е, подходящо е за голяма сватба, могат да се вкарват допълнително торта, алкохол, безалкохолно, но трябва да се внимава да не изчезнат ...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 17, 2011, 23:11:05 »

Нина, нашата сватба беше в Тракия - върни се назад в темичката и прочети постовете ми. Предполагам, че за година и половина нещата едва ли са се променили. Тракия не работят с агенции - те си правят украси и всичко, ако искаш да си вкараш нещо твое - плащаш като поп. Иначе кухнята е ок, широко е, подходящо е за голяма сватба, могат да се вкарват допълнително торта, алкохол, безалкохолно, но трябва да се внимава да не изчезнат ...
Благодаря ти много. Да знам за агенциите,но исках да разбера за едно много мило момиче  как стоят нещата за да е спокойна,защото са в чужбина и нямат много време за инфо. Аз рових назад,но явно трябва доста по назад да търся.  give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #318 -: март 19, 2011, 01:38:54 »

Момичета от района, кажете си мнението - "Ливадите" или "Фантазия"? Ако сте били по късните часове там през лятото, става ли много хладно вечерно време и към/след полунощ? Ще е необходима ли връхна дреха, че ни се стори хем балкан, хем гора, хем открито село, а и сватба на открито?!?! Каквото споделите, ще ми е от полза  give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 24, 2011, 12:32:19 »

Здравей  мила,Аз  също  ще  правя  тази  година  сватба.От  цялото  си  сърце не  ти  препоръчвам  Фантазията.Няма  по-голяма  дебилщина.Ние  отидохме  да  питаме  за  куверт собственика.Искахме  много  да е  там.Отношението на  собственика  беше  меко  казано  ужасно,предложиха  ни  цени ,като за  елитен  ресторант  в  София,от  други  хора  знаем  ,че  там стане  ли  12ч. и почват  да  гонят   гостите.Ти  сама  си  избираш,но  аз  определено се  отказах  от  там.В  Ливадите  моя  бъдещ  съпруг ми направи  предложението smile,обслужването  и  храната  ми харесват,както  и  хотела.За  случая  се  бяха  постарали,макар  ,че  аз  въобще  не  се  усетих и  изненадата  се получи.Ако  трябваше  да  избирам  бих избрала  Ливадите.
Активен
Bubeto:0)
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Щастлива с мъжа до себе се!!!


« Отговор #320 -: март 25, 2011, 17:50:04 »

 smile Здравейте, на всички вече омъжени девойки и бъдещи булки който с трепет очакват звездния миг. КатиНка , привет честно казано ,не смятам че е чак толкова зле в Фазанарията ходили сме там доста пъти и съм убедена че е възможно да стане едно прекрасно тържество на което всички ще бъдат доволни. Има ред нодостатъци ,но ако превоза на гостите не те притеснява преди и след вечерта ще е романтично .Моята мечта беше сватба ни да е точно там ,но след не малко преговори, успяха да ме разубедят заради този пуст превоз, а пък и датата за сватбата се промени по ред причини в крайна сметка решихме  дата  да е  22.10.11г.Като първо отрицание смятам, настилката за доста грапава/ от рода на паветата/ и не е подходящо за дами с токчета който като чуят музика им трепери под лъжичката за танци . 2-ро може и да има по някоя жабка/и в басейна , но това може да мине и за предимство, все пак жабата е на късмет и пари така че.... danceg зави си колко сте гнусливи, ти си познаваш гостите.Комарчетата не са също за пренебрегване ,защото ако е ацката жега и се налага да раздаваш антекомаринчета за сватбен подарък / кофти/ nea, ни ти препоръчвам .Иначе прекрасна зеленина , ще станат страхотни снимки какво по-хубаво от това сватба на открито с изнесен ритуал / примерно/, басейнче-пиянско къпане , заря под открито небе и всички гости под нея без да се налага да ги извеждаш от ресторанта и т.н.... А за Ливадите не зная много , но в моите представи там като идея за сватба май надделява ,но само ако е отвън на басейна, не вътре в ресторанта не ми харесва обстановка.!!! Извинете ме за дългия пост , толкова много още искам да пиша , хайде следващия път!!! yahoo
Активен
batebo_99
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #321 -: април 13, 2011, 16:05:28 »

Здравейте,

С моята приятелка ще си организираме сватбата и естествено търсим фотограф.
Изчетох всички мнения, но не успях да разбера кой фотограф може да свърши тази работа най-добре.
Събрах доста имена, но контакти на тази хора няма. Моля ако може да ми препоръчате фотограф или имате контактите на изброените имена пишете.
Тони Ганчев
Димитър Яков
Кирил Милушев
Любо Петров
Студио Аква
Стоян Навущанов

Май аз съм единствения мъж който пише в форума.
Благодаря предварително.
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #322 -: април 18, 2011, 12:15:41 »

Здравейте на всички. Аз съм от Пазарджик, но сам се поотделила от там от доста време. Сватбата ми ще е в друг град, но ще идват да ме взимат от Пазарджик. Можете ли да ми споделите имената на добри фризьорки и техните салони. Ще ви бъда много благодарна.
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #323 -: април 20, 2011, 14:44:42 »

Много благодаря за информацията! А дали има и добри гримьори?
Активен
Anita23
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #324 -: април 22, 2011, 23:37:54 »

Стефи стил. Салонът и е на центъра в сградата срещу галерия Георги Машев. Над Моделиани
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 27, 2011, 10:44:39 »

Здравейте ,относно  фризъорите  и  аз  ще  бъда  при  Зори,тя  ще ми  прави  и  грима.Не  че  ми е позната,но  когато  отидох  да  ми  направи  пробата сама  направи  това което ми се  искаше,без  аз  да и  казвам,което  мн ме  изненада  и  ми  хареса,така  че вие  си избирате.Като  друг  фризъор  мога  да  препоръчам  Юлето,тя е  мн  готина и  работи  също  добре.Салона  и  се  намира  в  уличката  срещу  старата автогара,има  един  медицински  център,в  тази  сграда  на  3-тия  етаж  мисля  че  беше,мисля  че  ще  ви хареса.
А относно  фотографите аз  съм  си  харесала също  един познат,не  взима  скъпо,а  относно  снимките  мисля,  че  са  уникални.Казва  се  Георги  Георгиев,има  и  фейсбук,там може  да  видите  негови  снимки  от  различни  сватби.Хареса  ми с  това  ,че не са  типичните пози от  сватбите,а  уловени мигове,които са  снимани по  мн чаровен начин.
Успехи
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юни 25, 2011, 19:57:32 »

Стефи стил. Салонът и е на центъра в сградата срещу галерия Георги Машев. Над Моделиани
Напълно препоръчвам Стефи, клиентка съм от няколко години.  good
Активен
my_december
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #327 -: юли 06, 2011, 19:27:27 »

Здрвейте  Flower

Аз за сега само ще чета, тъй като съм булка в период на изчакване smile
Миналата седмица беше сватбата на мъжовият брат и бяхте доста полезни.
Искам само да споделя мнението си за Ливадите, тъй като останахме доста разочаровани.
Сватбата беше в ресторанта -около 70 човека. Като цяло всичко беше добре подредено и разпределено.
Разрешиха да внесем алкохола, безалкохолното и мезетата, а куверта беше 20 лв + 8 лв за украса на стол и лимузината като подарък.
НО... Персоналът беше от 3-ма сервитьори, които не стигаха до никъде. Храната беше вкусна, но поднесена много късно, мезето ни го донесоха след тортата.
След като свърши сватбата и платиха сметката се оказа, че капарото ( 200 лв ресторант и 200 лв хотел) не е приспаднато никъде и ако не се бяхме усетили, никой нямаше да си направи труда да каже. Управителката се беше скрила и казваха, че е много заета.
На другия ден, като отидохме да съберем каквото е останало от алкохола и мезето се оказа,че няма почти нищо. Да не говорим,че НЕ ВЪРНАХА И СВАТБЕНАТА ТОРТА  Oh my ..., а от нея бяха отрязах 5-6 парчета. Казаха, е няма останало от нея.
DJ беше Красимира. Уговорката с нея беше 350 лв и свири цяла нощ, но накрая се оказа, че е взела допълнително 120 лв.

На фона на всичко, сватбата беше много хубава и весела!  yea
« Последна редакция: юли 06, 2011, 19:30:05 от my_december » Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 11, 2011, 10:10:57 »

ммммммм  съгласна  съм  с мнението  за  Ливадите.На  скоро и  аз  бях там на  сватба  и положението  беше  същото,под  всякаква  критика.Мн  ме  разочароваха,не  бях останала  с  такова мнение  за  тях,имах  доста  добри моменти  там,но  явно  всичко  се променя.Наистина мн незадоволително обслужване.Определено не бих  препоръчала  вече  ресторанта и жкомплекса.
Активен
teriJ
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #329 -: юли 21, 2011, 09:20:24 »

Здравейте!
Сватбата ни ще е в Пазарджик, но все още нямаме DJ. Някой може ли да споредли координати на Митко Пильов? (Или на някой друг DJ, който би водил свабта в Пазарджик. )
Благодаря ви!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines