Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 05:37:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 179048 пъти)
 
yakata_rabota
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #210 -: март 29, 2010, 09:08:28 »

Zdraveyte, ne sam ot Pazardjik,no i na men mi predstoi svatba tuk. Poneje se o4ertava gostite da nadhvarlyat 200 choveka, angajirahme Trakiya, no ne6tata koito 4eta za tozi restorant sa napravo frapira6ti.
Nyakoy moje li da mi kaje ne6to hubavo za tam ili....
Osven tova imate li predstava kolko vzimat za ukrasa??
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 29, 2010, 13:55:27 »

yakata_rabota , прочети назад в темата, бяхме споделяли цени, които биха могли да те ориентират.
Активен
yakata_rabota
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #212 -: април 01, 2010, 14:50:33 »

Добре дошла, yakata_rabota . Ресторант  "Тракия" си има и своите предимства - достатъчно просторен е, има голям дансинг, само с калъфи по столовете става достатъчно празнично, можете да внасяте алкохол и безалкохолно без ограничение, както и торта, която да не е правена в тяхния цех, предлагат ви апартамент, в който да останете след празненството - така беше септември месец миналата година.
Просто в деня на сватбата трябва някой да следи какво се случва с алкохола и безалкохолното - ние решихме този проблем като голяма част от алкохола беше наредена по масите лично от родителите и за бялото вино носеха шампаниери с лед. Всичко е въпрос на организация smile 
Кога е сватбата, вечерна или дневна е?


Сватбата ще е на 18ти септемвпи, вечерна.
Активен
nincheto_kircho
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #213 -: април 07, 2010, 17:40:16 »

Kadriana , много съм доволна от работата на Любо Петров- фотограф. Той има и видео екип. Четох някъде в предишните постове и похвали от други хора за него. Мога да ти услужа с мобилен: 0885374963. Надявам се да сме били полезни! smile
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 08, 2010, 11:46:23 »

Kadriana , много съм доволна от работата на Любо Петров- фотограф. Той има и видео екип. Четох някъде в предишните постове и похвали от други хора за него. Мога да ти услужа с мобилен: 0885374963. Надявам се да сме били полезни! smile

Благодаря nincheto_kircho! Лични ли са ти впечатленията от него? т.е вашата сватба ли е снимал? ако да, може ли да качиш малко снимки?
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #215 -: април 14, 2010, 19:57:26 »

Привет момичета give_rose
Да се похваля доста напреднах с подготовката:
вече имаме ресторант,днес си взех рокля,чаши,покани,подарачета за гостите....до края на седмицата ще си уточня и прическата с фризьорката и букета с кумата *YAHOO*толкова се радвам вече и доста се успокоих,нали вече имам рокля  Bravo

Исках да ви питам дали някъде в Пазарджик има фигурки за торта освен тези стандартните по магазините, имам предвит нещо такова

Или да знаете някои сайт и да си поръчам good
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #216 -: април 18, 2010, 11:32:52 »

Момичета,спешно ми трябва помощ shok
Има ли в Пазарджик шивачка която би се съгласила да поправи булченската ми рокля?
Не говоря за поправка а за доокрасяване,понеже се оказа,че роклята ми е същата като на една позната cray...имам идея но немога да го направя сама nea
Моля помогнете ми cray
Активен
nincheto_kircho
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #217 -: април 19, 2010, 08:24:45 »

Kadriana, извинявай за грешката: Мобилния на Фотографа Любо Петров  е 0885347963.   Опитах да кача снимки, но не успях. Ние лично сме невероятно доволни  от работата на екипа.  Нямахме никакъв проблем с тях. Много спокойно и професионално работиха и ни подариха чудесни спомени като резултат. yahoo
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 19, 2010, 08:31:55 »

venelinaaa, здравей! От ebay можеш да поръчаш фигури за торта - като напишеш в търсенето wedding cake topper
http://cgi.ebay.it/New-Wilton-NOW-I-HAVE-YOU-WEDDING-CAKE-TOPPER-funny_W0QQitemZ220447828127QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3353b6e89f
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 19, 2010, 10:50:47 »

venelinaaa за фигурките и аз щях да ти препоръчам еbаy тъй като в Пазарджик никъде няма такива нестандартни ( и в Асеновград също ). Ние нашите ги купихме от английския ebay.co.uk  и бях супер доволна защото са точно като на снимката а и ми излезнаха по-евтино от тези грозните които ги има в Пз дори! ( има снимка в галерията ми) Само имай предвид датата на сватбата ти-като гледам май е след 3 седмици? Защото ако ще ги поръчваш от там трябва да се задействаш още сега..на нас нещата които сме поръчвали до сега ни пристигат все по за седмица, но все пак... А колкото до шивачката - аз ползвам услугите на една жена която се намира в Тракия на последния етаж в дъното - от всички шивачки в града при които съм ходила за преправяне на дрехи съм най-доволна от нея! Обаче за булченска рокля незнам..ако имаш някоя позната също е вариант..но нищо не ти пречи да отидеш и да попиташ и да обясниш какво искаш а тя да ти каже какво може да направи! Успех  give_rose
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #220 -: май 07, 2010, 13:15:30 »

Здравейте give_rose give_rose give_rose
Незнам дали от приготовлвния или от друго,не съм писала от доста време angry
Много и различни неща ми се се случиха през последните няколко дни....
За начало ще започна с лошите и после с добрите,за да разведря малко pleasantry
На 3.05 отивам аз супер ентусиазирана да подготвим менюто за ДЕНЯ,след около половин час чакане,дойде управителя който с ехидна усмивка ми каза:"А вие ли сте?Много съжалявам,но не мога да ви пусна в ресторанта за сватбата,ресторанта още не е готов.Ако искате някои друг път!"..... на които думи аз унемях и незнаех какво да правя shok в главата ми се въртееше какво ли не Oh my ... "ами сега 12 дни преди сватбата сме на нула Oh my ...".........но след два дни,като по чудо вече имахме ресторант. yahoo
Тортата е поръчана,"Ния" ще я правят,фотото и видеото са от Konika,една много приятна жена,ще ни снима smile.... Остана само проблема с роклята,но мисля,че и на това намерих решение,случчаино попаднах на една шивачка,която се съгласи да я поправи,"ателието" и е срещу сладкарница Радост(до пазара) Bravo
Скоро ще кача и снимки smile smile
Активен
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 10, 2010, 20:31:23 »

Здравейте момичета искам да се присъединя към вас.Аз също ще бъда булка в Пазарджик и с голям интерс следя вашия форум.Успях да си създам някаква представа за някой неща , но аз сега тепърва започвам  girl_wink
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 11, 2010, 10:10:30 »

Момичета, ние скоро се прибираме в Пз и започваме да се стягаме сериозно за Събитието  danceg Та първата ни работа ще са поканите.
Исках да ви попитам къде в Пз има сватбени покани, ако някой е търсил. Защото аз гледам само в интернет и си харесвам разни в ателиета в София, но едва ли ще мога да ходя да обикалям по София само за едни покани. А знаете ли в Асеновград дали предлагат в булченските магазини?Там така или иначе ще ходим за рокля.
Успех на всички с подготовките  good
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #223 -: май 13, 2010, 02:42:56 »

здравейте smile
Не съм от Пазарджик, но май се очертава нашата сватба да е там.
Не съм ходила в никой ресторант и нямам представа за какво става дума.
Но докато четох тук някъде мернах ресторант Гарден, Хотел Елбрус на които видях снимки в интернет и ми харесаха. и Ханче Луда Яна, за което не намерих нищо
Някакви впечатления за тези трите?

Иска ми се ресотранта да е просторен и светъл... и много бих се радвала ако има хубава градинка за изнесен ритуал. Гостите ще са около 100, а сватбата евентуално ще е септември
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 13, 2010, 19:06:38 »

 Welcome на Pipilota  и Пламена, успешна и изпълнена с много приятни емоции подготовка за един от най-прекрасните дни в живота на всяка жена:)

Pipilota, дано форумът ти е полезен за идеи smile

Плами, за ресторант Гарден нямам никаква информация за съжаление. Ресторант Елбрус има доста направени украси в сайта на агенция Амур и оттам можеш да придобиеш представа.
Ето снимки и от ханче Луда Яна - http://album.svatbata.bg/DesiVenci/bg/welcome.html. Надявам се Деси да не се сърди, че пускам линк към нейния сватбен албум.
Свекърва ми бяха април месец там на сватба, но каза, че е малко схлупено, иначе било доста евтино - куверт 23 лв, който включва салата, рулца по чешки, скара с гарнитура зеле, боб и лютеница (гарнитура, която според мен не е подходяща за сватба), мезе. Мисля, че позволяват вкарването на алкохол, безалкохолно, ядки и торта. Имат и градинка, но не знам дали ще е достатъчно голяма за изнесен ритуал за 100 човека. За съжаление нямам повече информация sad

Кадриана, доста голям избор на покани от най-евтини до скъпи има в един офис център точно до банка ОББ в посока ритуалната зала.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines