Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:22:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 183760 пъти)
 
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 16, 2010, 08:43:20 »

И ние мислим да отидем до там.Фотографа който наехме работи в това студио и мисля че са много добри.До края на седмицата ще отидем да видим какво предлагат
Активен
tina_pz
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #256 -: юни 16, 2010, 23:43:34 »

Здравейте искам и аз да се впиша във вашата страница и да споделя част от незабравимия ми сватбен ден.И аз като всички вас пръпнех в очакване и нетърпение за самата сватбена вечер, която беше организирана перфектно.Тържеството се състоя в комплекс "Вионас",много приятно местенце,и най-вече красиво ,допадна ми.За организацията и воденето на тържеството се доверихме изцяло на Dj Ceco ( Dj Цецо) освен хубавата музика ,направи ефектни ритуали.Препоръчвам ви го няма да сгрешите ако  му се доверите.Отлични суперлативи за видео и фото заснемването на Студио Аква,много разбрани хора,на достъпни цени и качество.Целия персонал на комплекса са много готини-доволна съм аз и моя съпруг,още ме тресе тръпката от тази незабравима вечер.Нямаше как да не я споделя дори и част от нея с вас-бъдещи булки,които четят този сватбен форум.
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #257 -: юни 17, 2010, 23:03:55 »

здравейте пак:)
Ние стигахме до избора на DJ, фото и видео. Може ли да ми препоръчате някои на по народни цени ако може:)
За фотограф ми се иска и някои снимки да видя...  много ще съм ви благодарна:)

Сватбата ще е в гр. Септември
Активен
rss050
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #258 -: юни 18, 2010, 09:32:55 »

Здравейте на всички.
Имам един въпрос относно сватбените чаши. Може ли някои да ми каже къде мога в Пазарджик да ми ги надпишат?
Благодаря предварително.
Активен
tina_pz
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #259 -: юни 18, 2010, 12:21:00 »

здравейте пак:)
Ние стигахме до избора на DJ, фото и видео. Може ли да ми препоръчате някои на по народни цени ако може:)
За фотограф ми се иска и някои снимки да видя...  много ще съм ви благодарна:)

Сватбата ще е в гр. Септември

Здравейте,както писах по-горе ние сме много доволни от нашия диджей и фотото и с две ръце бих ви ги препоръчала-изключителни професионалисти.Най-добре да говорите с тях по договаряне.Срещнахме се с Dj Ceco и той ни обясни много хубаво за ритуалите ако искате ще ви оставя телефона му също и на фотото ,което беше на нашата сватба smile
Активен
tina_pz
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #260 -: юни 18, 2010, 20:19:48 »

Здравейте на всички.
Имам един въпрос относно сватбените чаши. Може ли някои да ми каже къде мога в Пазарджик да ми ги надпишат?
Благодаря предварително.

здр.не знам точно за какъв вид текст говориш-ръчна изработка ли?моята гримьорка ,която ми направи грима за сватбата-изключително съм доволна,  Петя се казва,ми направи ръчно някои от аксесоарите за  сватбата -възглавничката за халките,ръчно ми рисува чашата,която се чупи в началото,украси ми също и бутилката ,както и ми декорира сватбения албум и това, което ми хареса беше,че можеш да си кажеш точно как си представяш нещата и тя успя да ги реализира.Останах мн доволна,чесно казано. smilesmile
Активен
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 20, 2010, 13:36:43 »

Здарвейте да се похваля че вече избрахме поканите за гостите и ткаста за тях.Сега ми остана да избера тези за родителите и кумовете.Искам да попитам някой  дали има впечатления от сладкарски цех Лиляна Васева.Препоръчаха ми го но незнам чудя се още.Споделете мнение ако някой е използвал техните услуги
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #262 -: юни 20, 2010, 22:48:48 »

аз много се колебая между изнесен ритуал и ритуал в залата в Пазарджик. Някоя от вас може ли да ми каже как е там, доволни ли сте? Широко ли е? Има ли украса и музика или не? и ако може някоя снимчица да дадете:) мерси предварително
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 21, 2010, 09:14:30 »

pipilota_85, аз лично не съм очарована от тортите на Лиляна Вацева, пробвахме две различни торти и на мен не ми харесаха, въпрос на вкус ...
Бих ти препоръчала "Захарната къщичка", там са по-скъпи (към 2 лв парчето като много зависи каква украса ще има самата торта), но наистина можеш да избираш от много видове. Ако поръчваш оттам, те съветвам да отидеш по-рано, защото имат само няколко стойки и връщат клиенти, както се случи с нас sad
Нашата торта я поръчвахме в "Ния" срещу бившата мебелна къща и останахме много доволни, парчето беше към 1 лв, а тортата за кумовете към 10 лв, не оставяхме депозит за стойката, те си имат грижата в деня на сватбата да доставят тортата в ресторанта и да си подредят.

Най-важното е да знаеш какво искаш - дали тортата да е на няколко отделни етажа или слепени, дали е със сметана или фондан, дали ще има много захарни цветя по нея, всичко това определя цената и цеха, в който да я поръчаш smile

Пламена
, досега не съм била на изнесен ритуал в Пазарджик, но ритуалната зала хич не е лоша, доста голяма е, изчистена е, мисля, че е в бяло, побира над 100 човека, за съжаление нямам много качени снимки в албума от ритуалната зала, за да добиеш по-добра представа. Лично аз съм доволна, пък и изнесеният ритуал е 200 лв, а подписването в ритуалната 40 smile
« Последна редакция: юни 21, 2010, 09:16:02 от merilen » Активен
lusa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Важното е младите да се обичат...:)


« Отговор #264 -: юни 21, 2010, 18:29:25 »

http://az-jenata.bg/article/10260/Razbrahte-li-koy-shte-se-zheni/ good
Активен
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 22, 2010, 19:18:51 »

Много съм горда със себеси че вече 80 % от нещата сме капарирали е има още доста но като цяло ми останаха само дреболийки.Много съм благодарна и на ВАС god че толкова мнго ми помогнахте lol))
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 23, 2010, 16:44:43 »

Здравейте, момичета! И аз да се похваля - вече си имам рокля yahoo  Днес си я взех от Асеновград, точно каквато исках danceg Още не мога да и се нарадвам:))))
Активен
mano
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4



« Отговор #267 -: юни 24, 2010, 20:04:55 »

Здравейте,
за пръв път пиша в този форум и понеже съм от Пазарджик реших да се включа. Искам да ви дам едно предложение за ресторант и по-точно Фазанарията. Нямам никакви връзки със собствениците, но преди време снимах там една сватба и останах много очарован. Вярно, че е на открито, но пък си заслужава.
Активен
Anita23
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #268 -: юни 25, 2010, 22:07:37 »

Здравейте, момичета! Включвам се в темата, за да споделя опит. Моята сватба беше на 9 май тази година.  Сестра ми се омъжи година по-рано, тъй че за 12 месеца натрупах почти двоен опит. За диджея - с две ръце съм за митко пильов. Направи страшен купон никой не седна цяла вечер.  За фотото и видеото мога да кажа две имена. Сватбата на сестра ми е снима оператор от Телекабел, видеото е супер, снимките обаче не са много добри. На моята сватба фотото и видеото бяха от Стоян Навущанов, изключително сме доволни и снимките са направо уникални. Не работи към фото, има си екип. Междудругото преди сватбата с мъжо ходихме в Кониката и Аквата  и в двете ни убеждаваха колко са добри и колко хубави снимки правят, но това което видяхме като мостри не ни хареса въобще. По отношение на ресторанта сестра ми бяха във Вионас,  с малки забележки всичко беше ок. ние бяхме в новотела в Пловдив.
Активен
Iva888
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #269 -: юни 29, 2010, 03:14:46 »

Zdraveite, i az shte oravq svatba tazi godina prez Septemvri v Pazardjik. Mnogo se zaradvah, 4e otkrih tolkova komentari otnosno resotrantite. Na men tova mi e nai-trudniq izbor. Iskame nesho malko i ujutno i s dobro obslujvane. Vijdam, che ste posochili kato dobro mqsto retorant "GARDEN", nqkoq ot Vas pravila li si e svatbata tam? Ako da, molq kajete otzivi.

Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines