Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:19:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145167 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: ноември 09, 2009, 10:49:04 »

Letta, благодаря! Аз видях, че те предлагат, но незнаех, че може и на разфасовка. Пише си килограм само.
Активен
desi_i_rado
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: ноември 09, 2009, 11:45:23 »

Момичета, а какво бихте споделили за водещите/диджеите в Стара Загора и околността? съдя, че най-оборотните имена са /не задължително в тази последователност/: Ники Колев, Лети, Йовко и Веско, Джими Върбанов, Ели и Жоро. Имате ли конкретни впечатления от тях? "За" и "против"?

Аз съм с две ръце за Веско и Йовчо!Те водиха моята сватба - много са весели и атрактивни и правят невероятен купон.Това пък да нямат известни песни, изобщо не го вярвам, ние каквото поискахме си ни го пуснаха.Не видях и да се затруднят нещо с песните.Абе , за мен те са супееееер!  yahoo
Ходила съм на сватба, водена от Джими Върбанов - също много ми хареса.Води много добре и има много приятен тембър.Не съм чула да е искал пари за поздрави - не го и вярвам това.Сватбата беше страхотна,мисля че в Тифани беше.
Ники Колев - ясно е,който може да си го позволи,да го наема.Той води сватбата на моята приятелка и бях впечатлена приятно.
Тези другите дето са изредени, не съм ги чувала и не съм присъствала на тяхна сватба. Момичета, тоя форум нещо като фен клуб на тази Лети ли е?  crazy Гледам не приемате друго мнение! Или е за всички булки!?  Wink
melusina,надявам се да съм ти помогнала  smile
Активен
dan71
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #422 -: ноември 09, 2009, 11:51:06 »

rosi09, сега видях в подписа ти сватбения албум - http://www.album.bg/sem.rukanovi - поздравления: има изключително добри попадения - добра работа на фотографа, който и да е той! Наистина личи страхотно настроение - права си: "зависи и от това какви гости имаш на сватбата си..."
Активен
sun_riZe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: ноември 09, 2009, 12:16:37 »

    Здравейте и от мен! Скоро не съм се включвала във форума, но не съм представала да чета  smile! Малко по малко напредваме с организацията. В събота капарирахме ресторант "Кипарис", запазили сме дата и час в църквата и гражданското, вече мога поне за това да си отдъхна  yahoo.Сега обаче ни предстой да си изберем DJ. От досега прочетеното ми стана ясно кои са най-предпочитаните и хвалените.
    За тези двамата- Веско и Йовко, от позната, която е била на тяхна сватба разбрах, че са били добри. Наистина, каза тя са пеели, имало игри за младоженците, гостите, било е весело и на нея й е харесало.
    За Джими Върбанов от "първа ръка" разбрах, че е нямало такива работи да иска допълнително пари за поздрави.  И домакините и гостите са си изкарали перфектно.
    Искам да ви попитам някой има ли информация за работата на DJ Петко Сербезов, DJ Даниел Делче и DJmusic Company? Координатите ми ги даде един фотограф, при който ходихме и с които той е работил, но ми се ще да чуя чуждото мнение какво е huhhuh.gif
Предварително благодаря за помощта на всеки отзовал се  give_rose!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: ноември 09, 2009, 14:10:34 »

Sun rize, кога ще ви е сватбата? Че се чудя дали е рано още за запазването на нашата дата...
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #425 -: ноември 09, 2009, 15:22:37 »

Velvet, вече от личен опит мога да ти кажа, че никога не е рано - по-добре, ако имате набелязана дата, да резервирате всички услуги, които искате, защото в Стара Загора очевидно има много сватби (което всъщност е прекрасно за демографската картина и означава, че и икономическото положение в държавата ни не е толкова зле) и хората действат. Аз започнах да прозвънявам от близо месец и първите два опита бяха неуспешни, т.е. съответните фирми вече бяха ангажирани, макар че през август повечето твърдяха, че за дата през април 2010 г. трябва да се обадя през декември.
Е да, ама не...
Само за сравнение, във Франция и Германия например ресторанти, диджеи, кетъринг, зали, църкви и т.н. се запазват поне ... година-година и половина преди сватбата  Oh my .... Е, явно и в България вече се получава така ...
Също така, благодаря на всички, които дадоха искреното си мнение по "музикалната" тема! Определено е много полезно човек да чуе различни мнения good.
« Последна редакция: ноември 09, 2009, 15:52:29 от melusina » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: ноември 09, 2009, 15:49:36 »

Ами аз си имам вече фото и видео, както и ресторант, но да не се повтарям. Имах предвид запазването на датите. Особено за църквата, защото гражданският ни ще е през седмицата.
Относно ДЖ и ние още не сме ги проучили и избрали.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: ноември 09, 2009, 16:13:19 »

Velvet щом сте си избрали вече дата по-добре си запазете часовете в църквата и ритуалната, за да ти е по-спокойно. Като гледам сватбите на почти всички във форума са през месец май, а и сигурно има още доста, които не са регистрирани. И ако ти е зает часа, който си планирала не е приятно, така че моят съвет е да запазваш good
Активен
sun_riZe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: ноември 09, 2009, 17:22:17 »

Velvet сватбата ни е на 06.06 2010г. Мисля че сега е подходящото време за запазване на датата и в църквата и в гражданското. Още от сега има и други двойки, които вече са го направили. Но всеки сам си решава, аз съм от тези хора, които се чувстват по-спокойно като нещата са им организирани и подсигурени от рано. Все пак благодаря за съвета. Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: ноември 09, 2009, 17:24:46 »

Velvet щом сте си избрали вече дата по-добре си запазете часовете в църквата и ритуалната, за да ти е по-спокойно. така че моят съвет е да запазваш good
good good good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: ноември 09, 2009, 21:02:35 »

А, аз никъде не съм твърдяла, че съм спокойна. Просто работата ми не позволява отсъствие. Ако се налага, трябва да си вземем ден направо. Затова предпочитам да съм сигурна, че вече записват дати - да не стане "Ми елате другия месец" и само да ни изгори за нищо деня. Просто не можем да си го позволим, и двамата pardon
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: ноември 09, 2009, 21:43:57 »

velvet ,точно за хората  без  свободно  време, са  сватбените  агенти и координатори girl_wink
Активен
tania_vass
Любопитен
*
Публикации: 28


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 09, 2009, 22:30:31 »

Момичета, здравейте и от мен. След няколко дни чудене, реших и аз да се включа във вашите разговори. Чета ви с голям интерест и вашите мнения ми бяха от голяма полза за нашата сватба, която се състоя съвсем наскоро на 31.10.2009. Още съм под емоциите на това невероятно събитие и искам да го споделя с вас и в същото време да ви бъда полезна с мнение и информация.
Първо искам да отбележа, че и аз се присъединявам към ”фен клуба” на Лета и съм от щастливките, на които тя помогна с невероятна организация и ентусиазъм. Въпреки, че с вече настоящият ми съпруг сме много заети и живеехме извън Стара Загора, тя ми помогна да организираме събитието до най-малките детайли.
Но най-важното за организцията на една сватба е да вложите цялото си сърце и душа и да го направите по собствен вкус. Не забравяйте да се наслаждавате на всеки един момент  и детайл от организацията и вашето тържество. Лично аз бях от скептиците, които смятаха че сватбата в излишно ”нещо” и може и без ”него”. Вярвайте ми изживяването  е толкова незабравимо, че си заслужава всички усилия.
Активен
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #433 -: ноември 09, 2009, 23:27:59 »

 tania_vass, какъв пакет бяхте избрали?
Активен
tania_vass
Любопитен
*
Публикации: 28


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: ноември 09, 2009, 23:40:27 »

Всичко, което можеш да се сетиш. Запазване на часове за ритуална зала и църква, поръчка и отпечатване на покани, изготвяне на закички и късметчета, украса на бутилки, чаши, кола; естествено украсата на самия ресторант и водене на самото тържество. Понеже до преди сватбата живеехме извън Стара Загора, наистина нямахме възможност да отделим много време и помощта на Виолета беше незаменима. Ако има нещо специфично, което те интересува съм готова да ти разкажа по-подробно как се получи при нас.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines