Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:16:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 145161 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 06, 2009, 14:45:29 »

Били, ако питаш за сватба, на нас за догодина, май месец ни каза 570 лв - фото и видео.
Активен
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #406 -: ноември 07, 2009, 09:41:29 »

Здравейте момичета,
новите булки как сте? Как е семейния живот? Как минаха сватбите? Споделете впечатления, снимчици.
Чакаме с нетърпение да споделите радостта си
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 07, 2009, 19:27:52 »

mistral, твоята  сватба кога ще е? избрали ли сте си  ресторант, Агенция  която да се  грижи за  украсата и организацията. Разкажи ни малко  повече до  къде сте стигнали с подготовката. Ще   помагаме с  каквото   можем....
Активен
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #408 -: ноември 07, 2009, 20:56:40 »

Ами нашата сватба ще бъде през юни и мисля, че е още малко раничко за подготовката. Спряли сме се като идея на фото ДУКС, но не сме разговаряли с тях. DJ Ники Колев, вече го капарирахме, и до тук. Но имаме намерение да се доверим на някоя агенция за цялостната организация на сватбата, така че ако имате препоръки момичета, сме отворени за тях. Очаквам впечатления от скоро омъжилите се дами.
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #409 -: ноември 07, 2009, 22:08:52 »

Момичета, а какво бихте споделили за водещите/диджеите в Стара Загора и околността? Въз основа на предишни постинги във форума съдя, че най-оборотните имена са /не задължително в тази последователност/: Ники Колев, Лети, Йовко и Веско, Джими Върбанов, Ели и Жоро. Имате ли конкретни впечатления от тях? "За" и "против"? Предвид на цените, на които се работи в Стара Загора, ми се струва, че това е особено важен въпрос /без по никакъв начин да омаловажавам труда на съответните професионалисти/.
Особено ценно ще бъде мнението на бившите булки - ако са искрени и разбира се, уточнят и в какъв стил са били насочени музикалните им предпочитания. Имахте ли списък на песните, които искате да звучат и съответно черен списък на тези, които със сигурност не сте искали да чуете? Имаше ли неща, които не бяха изпълнени според предварителните договорености?

Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 08, 2009, 10:15:36 »

Здравей, melusina!
От тези които си изброила, съм била на сватби, където са водили двама - Йовко и Веско и Джими Върбанова. От тия първите не съм особено впечатлена - имаше песни, които искахме, бяха си известни, а те ги нямаха, а и ритуалите им не са нищо особено... От Джими съм много възмутена, на сватбата на която бяхме искаше пари за всеки поздрав за младоженците, почти не се съобразяваше с нашите желания, още в началото пусна всичките хора (ама в самото начало, едно след друго) - беше доста странно... а и неговото "водене" не беше нищо особено и на няколко пъти скапваше цялото настроение (а само преди година, на сватбата на братовчедка ми се представи мноого добре - не знам защо е тази промяна).
За Ники Колев съм чувала, че се води най-добрия, но вимал доста скъпо и много се натрапвал, т.е. много говорел, много игри и т.н.
За Ели и Жоро - май само хубави неща съм чела тук, но ни6то друго не знам.
А Лети...ами с две ръце съм за нея! Тя беше на моята сватба - беше страхотна. Ритуалите и са мноого по различни и по - КРАСИВИ, в сравнение с всичко друго което съм виждала. В смисъл - пак си има платно, вино и т.н., но тя ги придружава с едни хубави думи - на няколко пъти щеше да ме разплаче... (а и мъжа ми smile ). Освен това, при нея няма "няма". Който каквото пожела - стана, дори една песен която я нямаха, а кумата искаше да я чуе, я получиха по блутуут и все пак и угодиха. И, да, тя се интересува какво искаш, какъв стил, какво да няма, как да изненада някой и т.н. - за другите, незнам, но предполагам че всеки от дж-те се интересува (въпросът е доколо те чува какво искаш)
Надявам се да съм била поне малко полезна! Успех  give_rose
Активен
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #411 -: ноември 08, 2009, 10:49:36 »

Момичета, не знам какво толкова харесвате на Лети. Четох форума и впечатлена от вашите думи реших да и се обадя и да поискам да видя диск със сватба водена от нея, но ми беше отказано. В крайна сметка имам право да видя за какво става въпрос нали, след като ще плащам. Потърсих от познати диск и изобщо не се впечатлих. Даже бях рзочарована. Ами тя през цялото време не успя да вдигне гостите да танцуват, дансинга беше празен, а виждах само млади хорапо масите. Непрекъснато говореше и след всяка песен някакви странни коментари. Ритуалите нищо по-различно от другите водещи. В крайна сметка решихме да е Ники Колев, колкото и скъпо да взема. Все пак сватба се прави веднъж. А за игрите, ако кажете че не искате, никой не ви ги натрапва.
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 08, 2009, 11:30:12 »

Странно, на нашата сватба дансинга беше претъпкан през цялото време - без значение бавна/бърза песен. И младите, и възрастните се забавляваха постоянно, стояхме до 5 само в ресторанта, в смисъл че на никой не му хрумна да ходи на дискотека за по весело, накрая едвам си тръгнаха гостите... (може би зависи и от това какви гости имаш на сватбата си...)



(не искам да се заяждам, и ако не бях толкова доволна от Лети и екипа и, нямаше въобще да пиша, но тъй като съм наистина щастлива от избора си, бих я препоръчала на всеки мой приятел)


поиска, от мъжа ми... и то за поздрав за младоженците, затова бях възмутена. Но както казах на сватбата на братовчедка ми преди година беше страхотен, не знам защо беше тази промяна...
« Последна редакция: ноември 08, 2009, 12:16:03 от rosi09 » Активен
dan71
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #413 -: ноември 08, 2009, 11:36:12 »

Здравейте, изненадан съм от някой от последните коментари и затова се включвам:

rosi09, звучи ми невероятно Джими да иска пари за поздравите. По скоро някой си е платил за поздрав и затова неговия да е минал по напред или нещо се е шегувал..., но да кара някой да плаща... (?!), ако е пуснал всички хора в началото, едва ли това е станало без да е било пожелано от важните гости.

С Ники Колев, определено може да се разбереш колко и какви игри да има, това че е скъп, няма да коментирам, изписа се много по темата с цените.

mistral, ти сигурна ли си, че си гледала сватба, водена от Лети от СА"Ами сега"? Щото в Стара Загора има май още две Виолети, които нямат нищо общо. Описанието, което даваш на сватбата е по скоро на една от другите Виолети. Друг вариант е да си попаднала на невероятно тъпа сватба (извинявам се за израза, ама и такива има), която и Слави Трифонов да я води пак ще го гледат като голям камък... Ако питаш мен - трябвало е да уредиш срещичка и да говориш лично с Лети, да ти покаже тя видео и тогава да споделяш впечатления. Все пак rosi09 се изказва като доволен клиент а не по впечатления от някакъв запис smile

Йовко и Веско правят купон и сватбата става по дискотечен тип.
« Последна редакция: ноември 08, 2009, 11:40:46 от dan71 » Активен
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #414 -: ноември 08, 2009, 12:13:07 »

Странно, на нас Лети не ни показа диск и затова тръгнах да търся "някакви записи". А нали все пак в записа е събрано най-доброто от вечерта. Е може и да не е било най-доброто попадение. Все пак направихме своя избор и не съжалявам.
 dan71 за същата Виолета става въпрос. Присъствала съм на сватба на другата Виолета, но при нея пък няма кой знае какво водене, само пуска музика и почти не отдумва, което също не е добре. За третата даже и не съм чувала.
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 08, 2009, 22:39:42 »

Логично е всеки да направи  презентация на това което предлага. За да  добие  човек  представа  за  услугата  която  ще  наеме.
Не  спорете кой, коя  сватба е  гледал  и на коя Виолета е  била. Фактите говорят, има много доволни от дадеан  фирма ,има и такива които не са  останали изобщо  впечатлени.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 08, 2009, 23:34:37 »

Момичета, в СтЗ дали някъде продават от тези захаросаните бадеми за късметчетата за хвърляне? Едва ли, но все пак да попитам.
В краен случай не е проблем и с друг вид бонбонки да са good
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 09, 2009, 08:23:04 »

velvet, преди време съм взимала захаросани бадеми от Билла , сега  незаня  дали има  все още. Провери в  по - големите  магазини, Меркатор, Кауфланд и  Метро.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 09, 2009, 10:09:19 »

Мерси, Исе, ще проверя good Може днес през Меркатор да минем поне, че ни е на път след работа smile
Активен
Letta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


www.amisega.net


« Отговор #419 -: ноември 09, 2009, 10:27:20 »

Velvet, не търсиш ли бял захаросан бадем? Тези, от които се слага в късметчетата?
Ако става въпрос за такъв, то не си губи времето в големите магазини - няма да намериш!
Можеш да си поръчаш на Aegean paradise, да ти изпратят на грамаж. При тях има и разнообразие на цветове и форми, и цената е съвсем нормална. В София на Женския пазар, също се намират по арабските магазинчета, но там са пакетирани на килограм и последните, които купувахме бяха стари (с неприятна миризма). Понякога има и при Зоя в Асеновград, но там също са само на килограм.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines