Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 15:21:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 51789 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 06, 2009, 07:13:57 »

Мърче, я не ги слушай тези хора какво говорят diablo То бива бива гадини, ама някои прекаляват.
Излеждаш прекрасно в роклята, чудесна е и ти стои много добре. Я сложи една огромна усмивка, наслади се на последните организационни моменти и смело напред good. А в деня на сватбата да си най-щастливата булка give_rose
П.С. Чашите са страхотни- тези ли са за лев и нещо, то направооооо Oh my ...
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 06, 2009, 09:02:08 »

Мърче, изглеждаш ПРЕВЪЗХОДНО!!!! Я горе главата,бе, мацка, и какво, като си напълняла?? И аз напълнях и то много, сигурно гоня 15 кг да съм качила за две годинки, и кво...голяма работа. И аз от лекарства и от проблеми със здравето....Я сега чуй какво ще ти кажа...Жоро - бъдещото съпруг, дет се вика,  blum казва така : "Голям майстор - на голям тезгях работи...Ти сега, като си митръгнала да се вкарваш в некви филми за килограмите, кво, не ме признаваш за голям майстор ли...ааааама ха"  Wink Така, че, я спокойно - важното е да си здрава, пък и хич да не ти пука кой какво ще ти каже. Някой като ти каже нещо за килограмите, ти пък му кажи, че сега така е на мода и хич да не ти пука - горе главата и тва е....Да не говорим, че попринцип по-пълните хора остаряват много по-бавно, защото кожата стои опъната и гладка, а и много учени казват, че тези хора са по-щастливи и усмихнати. Ще се оправиш, мацка, не си го слагай, супер си!!!! С двете ръце съм за теб!!!
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 06, 2009, 09:03:00 »

Мърче, да не ти пука за хората. Аз миналото лято бях качила 10 кг..Не можех да се гледам, не можех да си намеря дрехи. По същия начин хората реагираха. Бях качила и в бюста и гледах да нося по - разгърдени блузки и потничета. И сега като ги свалих кг и се почна - ама бюста ти къде отиде?!? А не колко си отслабнала.. Горе главата и да не ти пука. А роклята е страхотна,но нещо като че ли и липсва  nea ... Струва ми се,че една голяма усмивка  girl_wink ... Изглеждаш страхотно.. И ще бъдеш една наистина божествена булка
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 06, 2009, 09:25:07 »

Мърче за килограмите, аз нямам какво да кажа, освен че те разбирам, че и при мен стана така, за около година и половина над десет килограма нагоре...А съм една табуретка  blum Та така, ама да е ти пука, това е, няма начин  Wink
Много ти е готско всичко и роклята и чашите, което ме подсеща да те питам има ли и други чаши - за червено и бяло вино питам конкретно?
Ти сега по Враца ли си си?  crazy
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 06, 2009, 09:44:38 »

Мърче, момичетата преди мен са ти казали всичко което и аз бих ти казала. горе главата, важно е мнението на човека до теб а не на хората. ще бъдеш една много сладка и красива булка. а за чашите немога да повярвам, то подобни чаши в свадбените магазини вървяр по 15-20 лв.
и малко  Offtopic важно е че сте открили проблема със здравето, ще се вземат мерки и постепенно ще свалиш килограми и ще се оправиш. аз също имах подобен проблем и всички като ме виждаха ме питаха дали не съм бременна че се бях надула цялата, но проблема се откри и се реши за 1 година си възвърнах старите килограми и което е по хубавото - поддържам си ги в норма. незнам при кой лекар ходиш, но ако искаш ми пиши на лични да ти дам кординати на моя.
и горе главата!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 06, 2009, 09:51:23 »

Мърче я горе главата мила good Това е ще бъде твоят ден, бъди с вдигната глава, покажи на всички, че си живяла за този ден, че няма по-щастлива от теб. Че ти си единствена и неповторима.
Страхотна булка ще си give_rose Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 06, 2009, 21:24:54 »

Момичета мноо ви блаодаря за милите думи. оляма част от идеите и начина за оранизация на сватбата ни и дъла на вас. Както казах избивам комплекси, ама ще мине.
Аз в моменат съм мноо щастлива, защото както ви споделих вчера си взех биу. Но като обякох роклята - не ми харес - уби се. Абе с две думи не е моето биу nea Цяла нощ се будя и първета ми мисъл беше как моах да си купя такъв боклук. Както казах, оляма слабост са ми ефекткните и стилни сребърни биута. И парфюмите.  blush Та днес ходих да си поръчам букета и украсата за колата и бутониерките и на път за маазина видях един за бижутерия. И сиурно щях да го подмина, обаче Иво ме спря и влязохме. И си взех висулка със верижка и обеци. Слагам снимка. Обеците не са комплект, но се различават само по мъничкото камъче в средата, което едва ли някой ще забележи. Ей много съм щастлива yahoo


* DSCN1830 (480 x 360).jpg (52.54 KB, 480x360 - видяно 207 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 06, 2009, 21:31:55 »

Така поръчах и бутонери и гривнички със живи цветя за кумата и шаферката. Букета ще е със бели рози, зелени хризантеми, рускус и едно растенейце дето не му знам името. Като малки зелени топчета. Прилагам снимка отдолу - може да го видите. В случай, че няма зелени топчета ще сложат гипсофила. Бутониерите ще са подобни, както и украсата за колата.
Украсата на ресторанта също ще е с зелените топчести хризантемки, бели рози и рускус, но там ще добавим и бръшлян.


* DSC_6508 (304 x 288).jpg.jpg (41.64 KB, 304x288 - видяно 1659 пъти.)
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 06, 2009, 21:34:15 »

Мърче, много ми хареса всичко показано дотук и най-много роклята. Отива ти страшно много!
Ще бъдеш чудесна булка!
« Последна редакция: август 06, 2009, 21:42:05 от minalina » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 06, 2009, 21:38:49 »

Поръчахме и бонбони от фабрика Милмекс - 150 бонбона във формата на розичка, увити в станиол ще струват около 35-40лв. Мисля да ги сложа всичките в една кошница и това да е едена часто от почерпката. Другата ще я направя през седмицата и ще пусна снимки. Момичата миналата събота наблюдавах една сватба във ВРаца. Гери знае пред ритуалния дом има кафенета и ние просто си седяхме. Като излязоха младоженците и бяха разположили 5-6 човека със сладки, бонбони - хората се объркаха откъде да си вземат по-напред. Като не са в станиол трябва да ги изядешх и веднага -беше голямо мазане, а някои и не взеха. Затова моята концепция е да има две или три неща, които човек да може да задържи в ръка.
Това е отчета за днес - утре трябва да заведа мама на фризьор за подстригване и боядисване и да почвам да украсявам свещници, чаши, тейбълки да правя. Така, че от утре отварям работилницата на дядо Коледа danceg
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 06, 2009, 22:00:40 »

Ей страшни са бижутата  Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 06, 2009, 22:04:44 »

Ани, много благодаря за оценката - нали каза, че си фен на среброто, затова твоята оценка ми е много скъпа.
Манилина - благодаря за милите думи.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 06, 2009, 22:16:27 »

Бижутата са  yahoo чудесно вървят неща ти, пу, пу...
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 07, 2009, 00:13:18 »

Мърче така като гледам си направила още една голяма стъпка напред в подготовката  Bravo.Бижутата са наистина прекрасни Wink,а също така и букета е много красив,ако е като този на снимката де.Очаквам с нетърпение и следващите ти произведения от работилницата на дядо Коледа  pleasantry
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 07, 2009, 07:09:53 »

Мърче Bravo, всичко е страхотно, бижутата много ми харесаха good Успех и с останалите нещица
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines