Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 11:13:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 51683 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 08, 2009, 21:05:37 »

Мърче кой филм гледаш? Че аз зяпах тоя по Нова и сега съм малко под напрежение hunter
Тейбълките са  good
Дени и аз искам да дойда, може да ходим заедно  Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 08, 2009, 21:27:34 »

И аз гледах този по Нова.
Елате, елате и двете
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 08, 2009, 22:10:40 »

 Bravo Честити тейбълки Мърче,много са красиви.За пореден път се обеждавам,че си майстор сръчко!И за пореден път се ядосвам,че не живея в София sad
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 09, 2009, 06:42:53 »

Блаодаря ти Муцанка. Ама защо се ядосваш, че не ивееш в София
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 09, 2009, 07:15:42 »

Защото всичко хубаво се случва в Софияяя  cray cray cray
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 09, 2009, 08:13:57 »

Не е съвсем така. Тук наистина има много неща и много събития, но и по-малко възможности да се възпозваш. Повярвай ми. За да отида на един концерт или на кино или на театър трябва да предвида по час отиване и връщане, 20 лв за такси /с кола къде ще паркираш/ и ентусиазмът ми пада и се отказвам. София си има предимства, но и много недостатъци. Нямаш си напредстава колко съм щастлива, че сватбата ще ми е във Враца, а не  София.
Май малко съм  Offtopic, ама нали си е моята темичкаааааааааа
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 09, 2009, 09:37:34 »

Нали сме в твоята темичка и аз да кажа че искам или в София или в някой мъничък и кокетен град като Вършец например, дори Мездра ми харесва повече от Враца...Враца хем има недостатъците на големия град - шумно е, има много хора, все по малко място за паркиране... Хем за разлика от големия град няма развлечения! Няма театър, я имало 5 театрални постановки за година, я не, нямаме си кино, имаме една дискотека и един-два ужасни басейна... NO Ако можех да избирам никога не бих избрала Враца  NO
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 09, 2009, 11:15:18 »

Мърче, браво за песента  Bravo много е хубава и да ти кажа, че за музиката сме от една партия  girl_wink
Тейбълките са много хубави  Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 09, 2009, 12:14:11 »

Момичета да ви разкажа една случка от днес. Тръгнах да украсявам шампанското и чашите. Честно да си призная хич нямах никаква концепция за украса и нещо хич и не ми се украсяваше. Но няма за кога. Та скалъпих нещо - май не е съвсем това дето го исках де, ама...здраве да е. И нали ви разправях, че от Завод Дружба намерих много евтини чаши. Взех си две за ритуалната и после още 12 за вкъщи ей така да си имам. Тези дето ги взех за вкъщи после като ги разгледах повече ми харесаха, ама си казах, че не трябва да развалям комплекта, пък и другите са наречени. Та украсих шампанското и чашите и отиддох да взема фотоапарата да ги снимам. И се чу само нещо тряс. А тя мама рашила да ги премести на по-тъмната секция да давало по-голам контрас и едната чаша без да знае как паднала и се счупила. Такъв рев удари тая жена. Аз се чудя стъкла ли да събирам (чашата беш станала почти на сол) мама ли да успокоявам. Та в крайна сметка взех две чаши от комплекта и тях украсих. Не знам...то нали счупеното носи щастие, ама имам усещането, че с тия чаши не ми върви. В крайна сметка това вече ми е третия комплект. Мислех да купувам нови, но първо не ми се обикаля, второ то и почти не остана време -имам други работи да върша. Та ще сме с тези. Нищо, че са част от комплект. Ето и снимка. Казвайте си мнението, че аз нещо не съм много сигурна nea


* DSCN1849 (480 x 360).jpg (34.16 KB, 480x360 - видяно 184 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 09, 2009, 12:15:28 »

Сега виждам, че снимката е излязла малко тъмничка. По шишето линийките са от перличките, които използвам за цялата украса. А в панделките на чашите има и от зелената панделка, която я има и по двата ръба на шишето. Вижда и се или да правя нова снимка?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 09, 2009, 12:21:57 »

Aз поне добре си ги виждам blum На мен ми харесват тия чаши, излишно е да купуваш нови, пък в комплекта ще останат по малко чаши и така....  good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 09, 2009, 15:45:25 »

Мърче на мен чашите много ми харесват. Не се ядосвай, мен ако питаш така е трябвало да стане, за да спреш с колебанията. Ти не си разваляш комплекта, какво пречи след сватбата когато ползвате тези чаши с приятелите ви да си пиете  от тях smile Украсате  е доста нежничка, само да попитам за зелената панделка на живо дали се вижда по- ясно, защото на мен леко ми се губи от цвета на бутилката.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 09, 2009, 16:01:08 »

Мърче, я не се тормози за такива неща. Wink Гледай по-ведро. Много добре се е получило, наистина.
Единствено това което казва Бергилия ме притеснява, дали на живо се откроява достатъчно тази зелена панделка.
И горе главата. С теб сме. give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 09, 2009, 16:24:19 »

Мърче, чашите са супер. Украсата е много нежна, както казват момичетата трудно се вижда зелената панделка, но предполагам, че това е от по-тъмната снимка и на живо са супер. Не се притеснявай за подобни неща и не виждам смисъл да купуваш нови чаши. Може по-нататък да си купиш две чаши и да си допълниш комплекта като искаш да имаш 12 за вкъщи и да ги ползваш като ти дойдат гости.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 09, 2009, 16:42:27 »

Благодаря ви момичета. Аз честно казано хич не се ядосах, нито съм се притеснила. Зелената панделка по се откроява на живо да. Снимката е доста тъмна. И перлените нанизчета по шишето повече се виждат. После ще направя по-ясна снимка. На мен чашите всъшност си ми харесват, колебанията ми бяха за шампанското. Нещо не съм 100% сигурна в тази украса, но не ми се занимава повече.
Ние сега с мама майсторим едни сладки за почерпка след съвета. Сега е пробно де. Ще пусна довечера снимки. Иво и татко лепят етикетите на шишетата.  И с шишетата стана малка разминавка - ние събирахме шишета от Пещерска. И етиката е направен за Пещерска. И свъкър ми като видя етикета каза, ама защо има етикети само за македонската ракия на Киро /баща ми/, а за моята? Аз изобщо не знаех, че и той иска да даде. Хубаво - етикетите ги променихме на бърза ръка, ама шишета? И не успяхме да събъреме и татко миналата седмица ходи до стъкларския завод и купи. Единственото кофти е, че тези от завода са по-светло зелени. И етикета малко се разминава, ама се надявам като ги лепна и напълня да не стои много зле. И за шишетата ще пусна снимки. Отивам да помагам за сладките. Целувки и до скоро.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines