Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:32:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141959 пъти)
 
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 20, 2009, 10:24:11 »

Здравейте момичета smile Някоя от вас да има някакви отзиви от Венелин Мутафчиев (ДЖ)? Не можах да намеря никакви коментари за него из форума? Ние се срещнахме с него миналата седмица и като цяло ни остави с хубаво впечатение, но пък ми се искаше и да прочета нещо за него, когато е "в действие", но ударих на камък smile Сърдечни благадарности!

Прегледай малко по-напред в темата, някой беше питал, а аз написах това, което зная smile Съжалявам, но се обяснявам дълго, а сега нямам време да го правя отново...
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 20, 2009, 10:36:41 »

Момичета, един бърз въпрос - да сте чуали някакви отзиви, или да имате случайно лични впечатления от работата на Даниела - гримьор в М-сат? За Маруся вече четох, но винаги гледам да имам и втора алтернатива преди изобщо да се обадя.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 20, 2009, 12:13:39 »

за Даниела не съм чувала нищо аз,за другата добра която гримирва вижънките знам че е перфектен гримьор Грета се казва,ако искаш пробвай с нея Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 20, 2009, 14:02:31 »

Аз преди да стигна до решението да избера Маруся, се бях ориентирала към Даниела. Нямам лични наблюдения от нея, но съм гледала снимки на булки, правени от нея и си личеше че работи добре. А и две съседки я бяха избрали за своите сватби и казаха, че били изключително доволни от нея. Така че, Маруся, Грета, Даниела - доколкото знам и трите са имена във Варна, така че няма проблеми да избереш някоя от тях smile blum Wink
Активен
just_ani
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #229 -: юли 21, 2009, 09:00:22 »

Момичета, помагайте!
Препоръчайте ми сватбена агенция във Варна - трябва ми само украса на изнесен ритуал и укараса в ресторанта. Евентуално и координация в самия ден. В интернет - агенции много, но друго си е някой да препоръча. Може на лични. Предварително благодаря!
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 21, 2009, 12:59:01 »

Ако имаш време да изчакаш още 20 дена може да ти препоръчам нашата агентка. Сватбената агенция е "Вашата приказка", но докато не видя на деня какво ще спретнат не мога да ги препоръчвам. Иначе и ние като вас, украса за изнесен ритуал и частична украса в ресторанта  girl_wink

Допълнение

Момичета, някоя от вас поръчвала ли си е табела за колата? Аз искам да поръчам, но ми се иска да го направя като съм си във Варна вече, а там ще имам само 4 дена до сватбата, дали ще им стигнат да я направят? А също си мислех да е на латиница - "Just Married" как мислите дали ще могат да ми я направят?
« Последна редакция: юли 21, 2009, 14:01:18 от siiu » Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #231 -: юли 21, 2009, 14:27:00 »

Преди няколко месеца гледах в един магазин до Ритуална зала такава табелка. Ако искаш стандартна, предполагам няма да имаш проблем с откриването й!  Wink
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #232 -: юли 21, 2009, 16:17:12 »

Забравих да попитам! Някой беше писал преди време, но отговор не открих! Да знаете във Варна, къде може да ми напишат имената върху панделка или поне инициалите?  sad
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 21, 2009, 17:02:05 »

Аз бях питала за надписване на панделки, това което последствие разбрах е че ако не е варианта ръчно става на ситопечат, но излиза доста по скъпо. ако не се лъжа...40бр. абе хайде да не излъжа ще се обядя по-късно и ще питам за да докладвам с точност.

Аз пък друго искам да ме подсетите, макар че го обсъждахме преди мнооого време, не помня, къде продаваха листенца?!?
« Последна редакция: юли 21, 2009, 17:03:37 от siss » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #234 -: юли 21, 2009, 17:15:19 »

Много добра гримьорка във Варна  е Красито  работи с много скъпи продукти от скоро е във Варна просто е невероятна ако някой има интерес може да му пратя кординати на лични за грим взема 60 лв
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 21, 2009, 18:07:01 »

siss, ако имаш предвид листенца от рози ето какво съм получила като инфо от тук (съжалявам, но не помня кой ми помогна тогава, все пак благодаря!) Има в магазин за сувенири, който се намира на Варненчик, с/у Съдебната палата, в посока център, след Експрес Банк, третия магазин. Надявам се да си ме разбрала  girl_wink
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #236 -: юли 21, 2009, 18:32:00 »

Днес бях в големия магазин за изкуствени цветя и сувенири, за който мисля, че се говори в горния пост. Имаше торбички с изсушени листенца в лилаво, синьо и зелено. Други не запомних. Късмет!
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юли 21, 2009, 18:34:58 »

siiu  give_rose утре или в други ден ще ще сатне ясно дали съм те разбрала Wink

Иначе за надписите схемата беше: до 50бр.= 40лв, на д 50бр. * 0,80лв. Ако някой го устройва ще дам телефон.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 21, 2009, 18:37:14 »

Много добра гримьорка във Варна  е Красито  работи с много скъпи продукти от скоро е във Варна просто е невероятна ако някой има интерес може да му пратя кординати на лични за грим взема 60 лв
Ако говорим за едно и също Краси и аз съм с две ръце ЗА за нея.

siss мила какви листенца ти трябват.Има едни които са изсушени или и едни изкуствени.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #239 -: юли 21, 2009, 19:52:37 »

siss, много благодаря за инфото, но наистина идва скъпичко! Сега се сетих, че някой беше казал за маркери от Слънчоглед. Ще отида до там явно. А за лситенца, но не сухи, а  такива, които изпозлват за декорация, разпръстани по масите, от плат, има в Стоки от Скандинавия до Римски терми. Розови има със сигурност, за други не обърнах внимание.  smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines