Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:17:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 142031 пъти)
 
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 16, 2009, 09:43:26 »

bergeria е абсолютно права, в ритуална няма как да има проблем, ако имаше проблем щеше да има проблем и при женитба на български гражданин с чужденец. Но за църквата е друго нещо, има вариант също ако е католик, но трябва специален документ. Сестрами се венча така, но най-добре е да се пита на място и на двете места, ритуална и църквата, какви документи ще са ви необходими  good
Успех в подготовката!
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 16, 2009, 13:55:59 »

margito агенцията с която работя и ми предложиха изнесен ритуал е http://galexanimato.com/ там ще намериш координати.

Топките на pebbles  са страхотни, в нашият ресторант има такава украса по принцип и аз много я харесвам good
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 16, 2009, 14:03:47 »

Момичета-кокичета, кажете моля ви къде мога да намеря хубави хартиени салфетки, нещо в лилавичко търся  smile
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #213 -: юли 16, 2009, 15:24:16 »

Благодаря ти Siss smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 16, 2009, 15:35:18 »

Момичета-кокичета, кажете моля ви къде мога да намеря хубави хартиени салфетки, нещо в лилавичко търся  smile
В магазинчето Стоки от Скандинавия до църквата Св.Атанасий
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 16, 2009, 16:10:08 »

gucci   give_rose
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #216 -: юли 16, 2009, 18:42:30 »

Благодаря за отговорите ви. Само за гражданския брак се интересувам, защото ние няма да имаме църковен. Когато обикалям около ритуалната за нещица ще прескоча да ги попитам.
Активен
bebitta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #217 -: юли 16, 2009, 19:42:59 »

Току що разбрах, че фризьора, който си бях харесала няма да има възможност да ми направи сватбената прическа. Много се натъжих - представях си, че ще е той. Моля ви, препоръчайте някой добър фризьор във Варна. Може би някоя от вече омъжилите се дами ще помогне...   give_rose

Никой ли не може да помогне с координати на добър фризьор. Може и на личния. Мерси предварително.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 17, 2009, 07:35:02 »

Никой ли не може да помогне с координати на добър фризьор. Може и на личния. Мерси предварително.

Хайде, и аз чакам smile
Изобщо нямам опит с фризьорите във Варна, а двете сватби наближават girl_impossible Даже, ако някой има предвид фризьор, който работи и в неделя..., че кумуването е тогава
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юли 17, 2009, 10:31:50 »

Бих искала да ви помогна за фризьор ама и аз не ги знам. Аз съм се записала при фризьорката на майка ми като тя твърди че е много добра и прави готини прически. А пробната прическа ми е чак на 6-ти преди сватбата. После ще кажа как е ако не е късно за някои  pardon
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 17, 2009, 12:35:56 »

на bebitta писах на лични(нали съм от омъжените),та ако разгледате мойте снимки и Ви хареса как работи мойта фризьорка(където съм с прическа е от нея-на кумуването на сватбата на моминското..)
мога да Ви свържа,работи всеки ден,все пак е професионалист,то е ясно че сватбите са събота и неделя по принцип така че ще работи къде ще иде smile Само че незнам точен адрес,мога да ви дам телефон или да Ви заведа,салона и е близо до ул.Кракра.ХУбав ден!  give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 17, 2009, 12:39:07 »

Аз се доверих на фризьорският салон, който ползва и pebbles, ходя да и се подстригвам - доволна съм от резултата. става въпрос за "Естетико" на ул. Битоля. Скоро ползвах услугите на "Харем стил" - дойдоха в къщи и направиха една абитуриентка - справиха се чудесно. Ако някой иска координати мога да дам.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 17, 2009, 12:40:58 »

kikolina - книгата ти за гости е много изискана от къде се снабди с нея?

Аз пак забравих да попитам - знаете ли от къде мога да си купя лисчета с късметчета, нещо от сорта на тези които ги слагат при сервирането на кафе по някога?!?
« Последна редакция: юли 17, 2009, 12:47:33 от siss » Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 17, 2009, 12:46:11 »

всичко беше поръчано в американски сайтове от мен,Кумата ми беше в САЩ тогава и ми ги донесе.
Благодаря Ти  smile
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #224 -: юли 20, 2009, 08:20:44 »

Здравейте момичета smile Някоя от вас да има някакви отзиви от Венелин Мутафчиев (ДЖ)? Не можах да намеря никакви коментари за него из форума? Ние се срещнахме с него миналата седмица и като цяло ни остави с хубаво впечатение, но пък ми се искаше и да прочета нещо за него, когато е "в действие", но ударих на камък smile Сърдечни благадарности!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines