Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:23:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 142054 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 13, 2009, 11:42:39 »

Леле, какво объркване напарвих с тези имена на ДЖ-и mega_chok . Много, ама много съжалявам. gtgg  - благодаря ти за уточнението. Наистина Съни ми каза че е в София но може би ми е казал че и на 30 е ангажиран и за това да съм останала с впечатлението, че е в Сф включитело и на тази дата. mucito - пише все пак дали говори с него.
А иначе няма как някой от тяхната величина да неизпълни поет вече ангажимент.

trinity_vn  - поканите са  good, а като се затворят вижда ли се нещо през сърчицата?

margito  - тук (във форума) можеш да намериш инфо за всички, от които вече са били булки. Всъщност първо трябва да провериш кой е свободен за твоята дата и после да видиш между кой можеш да избираш...
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 13, 2009, 11:58:36 »

Ауу, какви са тези неволи с DJ-ите. Муцито, пиши веднага като разбереш. А относно това кого избрахме ние, ами Уили, при положение че Съни беше вече зает. Муцито, ако всичко е наред с ангажимента, според мен излишно се притесняваш че си взела единия, не другия. Аз и за двамата съм чела много хубави неща и съм сигурна че Съни няма да те разочарова  good
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 13, 2009, 12:23:49 »

 Благодаря ви моичета за хубавите думи.Амера сърчицата са правени с перфоратор от Слънчоглед. Siss  ще се виждат нашите буквички на пауса отдолу ама още не са напечатани Wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 13, 2009, 12:30:31 »

Да, говорих! разсмях го яко човека. Каза "на 29ти съм с Мадона, на 30-ти с Мария(аз). Не се шашкай, прибирам се сутринта и до вечерта ще съм свежарка". Момичета, честно ви казвам, направо се изцъклих преди малко. Май наистина трябва да успокоя топката малко huhhuh.gif
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 13, 2009, 13:04:18 »

mucito  и аз се чувствам като теб. Вчера се видяхме с пебълс - даде ми кошничките, които са много сладки - и аз се възползвах от възможноста да я разпитам за подробности, чак аз усетих колко се втелясвам в глупости, а тя изглеждаше страхтоно - спокойна, щастлива....
Може би наистина трябва по-спокойно да я раздава ме.
« Последна редакция: юли 13, 2009, 15:15:36 от siss » Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #185 -: юли 13, 2009, 13:23:05 »

Ами за моята дата всичките ДЖи са свободни smile Май наистина най-хубави отзиви има за Съни и Уили, но пък не мога да намеря никаква информация за Венелин Мутафчиев. Някоя от вас чувала ли го е и има ли някакви впечатления за него - лични или от приятели?
А за фотографите какво ще кажете? Май ще се спра на Мирела Видео - някоя от вас да има някаква информация отностно работата им?

Благодаря отново smile
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #186 -: юли 13, 2009, 13:24:40 »

trinity_vn, по-точно това, което е по-ръбовете какво е?  huhhuh.gif оф, май не мога обясня точно sad по-тъмно сивото, контура на сърцата как е направен?
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 13, 2009, 13:50:47 »

.............не мога да намеря никаква информация за Венелин Мутафчиев. Някоя от вас чувала ли го е и има ли някакви впечатления за него - лични или от приятели.....

Миналата година сестра ми беше на сватба, от която беше останала с много добри впечатления от ди джея, но не беше взела координати, но като дойде време и ние да се замисляме за събитието се поинтересувахме и се оказа, че е точно Мутавчиев. Като цяло май после четох и за и против (ама може и да се бъркам), а на една от срещите с друг ди джей стана въпрос точно за него, че май техниката му не била кой знае какво (ако това има някакво значение... аз не разбирам). И фотографите ми казаха, че май е по-добре да избера друг от списъка, който си бях направила със сбоводните за нашата дата... Все пак, както често казвам - въпрос на лично виждане. Сестра ми беше наистина очарована от работата му, но в крайна сметка, за добро или лошо, избрахме по-утвърдено име...
Имам предложение - като се срещаш с фото и ресторант (образно казано), попитай за мнения. Винаги има полза. Все пак хората се засичат често по такива събития и излиза доста полезна информация при срещите. Аз лично в началото не се бях сетила, но като минаха една-две срещи и видях как всеки си препоръчва разни колеги, споделя мнения... полезно е, така че не пропускай и тази възможност.
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #188 -: юли 13, 2009, 14:11:22 »

Благодаря ти за информацията, gtgg smile Ресторанта е Бриз 2 и там са с две ръце за Съни и Уили, така че явно ще е един от тях smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 13, 2009, 16:15:47 »

Аз от ошашавяне не видях на момичето на въпросите!
margito , първо-  Welcome
За Ди Джея вече си разбрала от не особено нормалните ми постове, че ще е Съни. Сега мога по-спокойно да обясня. Той и Уили (според мен да не се обиди някой) от тези, с които аз се срещнах разбира се ми направиха най-добро впечатление. Уили е изключително интелигентен и някак може би по-улегнал, много ми хареса, гледахме негови сватби- харесаха ми и те. Съни е по-майтапчия, някак "ме грабна" на срещата. Цената и на двамата е еднаква, но на мен лично Уили ми каза, че е с още един човек (5часа), а при Съни цената е за 6 часа и тъй като ние няма да сме голяма сватба и не мисля че ми трябват двама, избрах Съни. Сега вече и като се успокоих малко, мисля, че който и от двамата да избереш няма да сбъркаш.
За фотото и видеото- ние сме с Анни. Първо исках фотограф да ни е Ненов и се чудех само за видео, но за съжаление той беше зает за нашата сватба. От обиколките ми и това, което видях се спрях на тях, защото само те ми предложиха малко по-различно виждане за нещата (което всъщност се припокриваше с моето). Ама сега само така си говоря- истински впечатления мога да кажа чак след сватбата. Това е мнението, което съм си създала за тези хора сега.
За Фотеви четох хубави неща, но на мен лично техния стил на работа не ми допада.
Всичко е въпрос на усещане и лично мнение. Най-добре се срещни лично с хората, виж какво предлагат и им кажи ти какво търсиш. Иначе мнения много, но кое ще съвпадне с твоето?
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 13, 2009, 20:00:26 »

trinity_vn, по-точно това, което е по-ръбовете какво е?  huhhuh.gif оф, май не мога обясня точно sad по-тъмно сивото, контура на сърцата как е направен?
Ами това е контур за рисуване ,купих си го от слън4огледи и е за стълко ама стажа и за картон(за картон нямаха сребристо)
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 14, 2009, 10:52:55 »

Хей, момичета, не казвате как мина срещата вчера... smile

Аз да се похваля, или да се оплача какви ги свърших във вчерашния ден. Купих си обувки за сватбата (до тук добре), обаче са много високи (фал!  pardon ) Явно съм била много на романтична вълна, или прекалено уплашена, че почти не остана време... И така, влязох в един магазин и мерих обувки, които одавна гледах, даже май в началото на лятото ги пробвах даже... Бяха ми харесали, но се чудех дали да ги взема най-вече, защото са сатенени и освен на събитието няма къде да ги обуя после, но се решх. И като се прибрах вкъщи  shok ами те са по-високи от всички, които имам, къде съм спала, не зная  tease. Лошото е, че имам един такъв предразсъдък и много мразя в една двойка жената да е по-висока, а пък сега, за една идейка и така се получава заради тоя ток, дето не осъзнах, че не е за мен.
Е, споделих си, ама нещо не ми олеква...
Хайде някой да се похвали с нещо весело! Нещо малък застой усещам smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 14, 2009, 11:49:35 »

gtgg  не си ли запазила касовата бележка и да се опиташ да ги върнеш, ако нещата не са така както ти се иска.  Относно срещата беше доста весела. Посмяхме се хубаво.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 14, 2009, 12:17:44 »

bergeria, идеята не е лоша, но какво са ми виновни хората... То на днешно време рядко някой се съгласява да се върне нещо вече купено, а пък и нямаше друго, дето да ми хареса така в магазина, че поне да ги сменя. Както и да е, ще го мисля още. Сега ме успокоява мисълта, че мъжките по-официални обувки имат лек ток, ако мога така да го нарека и може и да изравним разликата, въпреки че това е по-скоро в кръга на евентуалностите smile , а и още не сме търсили нищо за младоженеца...
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 14, 2009, 12:31:51 »

Олеее още ли не може да се връщат неща по магазините в бг  shok ужас, тук няма значение че си купил нещо, ако го връщаш с касова бележка в същи я вид ако ще и след месеци да е няма никакъв проблем  crazy
gtgg, ако няма наистина да ги носиш, грабвай ги и обратно в магазина, обясни любезно че са ти високи и мисля че няма да има проблем да ги върнеш  smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines