Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:31:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141949 пъти)
 
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 02, 2009, 15:53:41 »


Всичко имам  girl_wink  Поканите вече са изрязани само да ги напечатам 
Върху каква хартия ще ги печаташ и раличен от черно ли ще искаш да ти е текста?Защото аз ще ги печатам на паус с черен шрифт и това може във всеки копирен център да ти го направят.А в Офис 1 е алко по-скъпо отколкото ако ги напечаташ където и да е.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 02, 2009, 15:54:22 »

ANETT Привет, такива салфетки и ленти за маса за които мисля че говориш има в един цветарски магазин зад Пикадили Чаталджа. Обособен е сватбен кът един вид и там има комплекти. Една ролка от 4,8м. е на цена 8,30лв. Показани са на самата опаковка за колко маси стигат според начина на слагане. Цветовата гама е изключително богата. Ако районът е удобен за майка ти може да отиде да ги види. Пада се точно на петте кюшета, до новата детска градина - като ориентир.
Иначе агенцията с която аз работя, дава под наем панделки по 1лв и вази според размера, мисля около 2-5 лв. Разбира се че спокойно можеш да ги вземеш под наем, без да ти правят те украсата, нали за това ги дават. Дано съм помогнала.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 02, 2009, 15:57:12 »

А аз си направих моите от части smile Купих си панерчета с желаната форма и им сложих дръжки от тези кошнички за цветя(майка ми имаше няколко и им взех само дръжките lol.Закрепих дръжките към панерчетата и ги опаковах с плата и мисля че станаха много добре,защото който ги е виждал на живо не можа да повярва че са правени .Ето ги http://forum.svatbata.bg/index.php/v/trinity_vn/11052009623.jpg.html?action=gallery  yahoo
  Bravo страхотно са ти се получили. Боже как се справяте само с украсата....
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #123 -: юли 02, 2009, 16:08:07 »

ANETT , Салфетки с морски мотиви има в скандинавския магазин за сувенири и декорации, на ул. Плиска, под Римските терми  smile
*Bibi* , ние ползвахме рекламна агенция Екстрийм, към тях има и печатница  good
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 02, 2009, 16:49:17 »

С какво закрепи дръжките към панерчетата.
Активен
ANETT
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #125 -: юли 02, 2009, 16:56:17 »

Много ви благодаря момичета, страхотни сте
 Слънце пращам още утре майка ми да провери
siss супер дано намери нещо подходящо, че не ми се мъкне от тук, а и ми излизат много по евтино, единственото лошо е, че не мога да ги видя, но няма значение, ще рискувам, излиза и доста по евтино, винаги остава възможността да ги донесе мъжът ми, така или иначе ще пътува по късно от мен
аз продължавам да ви засипвам с въпроси
къде има плаващи свещи и каква им цената, тук 12бр са 4евро
siss може ли координатите на твоята агенция
благодаря
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #126 -: юли 02, 2009, 16:59:49 »

Плаващи свещи има в същия магазин, който споменах, както и в повечето магазини за свещи и декорация (има доста такива във Варна)
Активен
ANETT
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #127 -: юли 02, 2009, 17:46:07 »

благодаря ви отново и извинявайте за глупавите въпроси, с който ви тормозя, но не съм се прибирала от доста време и ще разполагам само с две седмици, та най примерно и прилежно си записвам всичко и като се прибера хуквам да обикалям
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 02, 2009, 19:16:11 »

Върху каква хартия ще ги печаташ и раличен от черно ли ще искаш да ти е текста?Защото аз ще ги печатам на паус с черен шрифт и това може във всеки копирен център да ти го направят.А в Офис 1 е алко по-скъпо отколкото ако ги напечаташ където и да е.

Шрифта ще е черен,но си мислих да не объркат нещо защото поканите вече са изрязани си имат форма,а не е А4формат на пр.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 03, 2009, 08:55:52 »

Анет, това е сайта на агенцията http://galexanimato.com/
Там ще намериш координати. Аз се свързах с тях по скайпа. Ако имаш възможност, ще ти бъде по лесно. Мадамата се казва Жасмина, а мъжът Галин.

Разчисти си кутията, препълнена е и не може да ти се пратят съобщение на лични good
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 03, 2009, 12:29:49 »

Siss, относно късметчетата, вие няма ли да имате церемония за пред гостите. Ние сме в същото положения като вас, ще се подпишем в Германия, а в бг ще е само изнесената церемония на плажа, но аз си мисля че след самата церемония, е точния момент на късметчетата  pardon
trinity_vn,  чудесно си се справила с кошничката  good
Момичета, ние имаме ли булка за този уикенд  Girl_hide

За малко да забравя, Биби, виждам че ние с теб сме на една дата, може ли да полюбопитствам къде ще е вашата, кой ресторант и т.н.
« Последна редакция: юли 03, 2009, 12:32:05 от siiu » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 03, 2009, 12:41:34 »

Имамеее- Сисилия.
Аз да кажа, че Росица котюр си свършиха работата с шаферските рокли повече от перфектно и за 2 седмици са готови danceg yahoo Помня, че Пебълс имаше някакви проблеми със срока за роклята си и с голям страх бях, но всичко е наред-ходиха на 2 проби и вече се фръцкат, че са готови роклите абсолютно без забележки.
И моите кошнички са готови и тейбълките и те, обаче се притеснявам малко не станаха ли как да кажа..смешни, детски някакви (тейбълките де, кошничките си ги харесвам май)

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/mucito/za+na6ata+svatba/table+-ki.JPG.html?action=gallery
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 03, 2009, 14:09:20 »

mucito на мен пук много ми харесват тези корабчета. Аз бях гледал преди време подобни, но сини с някакви камъчета вътре и още тогава много ми харесаха.
Аз днес и купих всичко необходимо за направата на кошничката за късметчетата и трябва само да се наканя да я направя, но леко ме помързява. Тъкмо да се оплача, че напоследък не  ми е много предсватбено и не ми се занимава, дано по- бързо ми минат тези настроения и ми дойде музата за действие smile
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 03, 2009, 17:37:13 »

 Благодаря ви момичета за похвалите  give_rose
С какво закрепи дръжките към панерчетата.
Завързах ги с найлонова панделка от тези за цветя дето са.Но пък ги омотах с най-ралични възли така че да не може да се измъкне  Wink
Активен
ANETT
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #134 -: юли 03, 2009, 17:39:14 »

муцито на мен много ми допадат и дори си мислех въпреки, че вече имаме тейбълки (фона е мидичка за жените и рапанче за мъжете с много красив ръкописен шрифт) да направя и такива и вече като подреждам масата да избера, ще ги снимам и ще ви ги пусна
а поканата е в галерията ми, в кутийка е и завързана като папирус с шнурче с пискюли на което е закачен печат от восък с инициалите на малкия, когато я снимам в целия и вид ще ви я покажа надявам се да ви хареса
siss много благодаря за помоща
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines