Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:26:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 142074 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 01, 2009, 17:19:04 »

И ние сме при Галин Алексиев, добре че се подсетих, че тези дни търябва да му се обадя, че не съм се обаждала от както сме го резервирали. Аз да попитам кога горе долу  е нормално да се обадят за първа проба на роклята?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 01, 2009, 23:09:41 »

Защо ще чакаш те да ти се обадят? Ако закъсняват,Ти им се обади! Вие не се ли разбрахте кога ще ти е пробата като поръчваше роклята?!
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 01, 2009, 23:20:06 »

Момичета поканите ми пристигнаха  yahoo сега се чудя каде да ги дам да ги изпечатат.Някакви идеи???
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #108 -: юли 02, 2009, 09:22:18 »

В някоя рекламна агенция или провери направо в Офис 1. А ти имаш ли хартията, върху която ще се печата?  Hmmm
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 02, 2009, 10:11:17 »

Защо ще чакаш те да ти се обадят? Ако закъсняват,Ти им се обади! Вие не се ли разбрахте кога ще ти е пробата като поръчваше роклята?!

Еми те ми казаха, че ще ми се обадят, то май по-добре наистина да отида и да проверя, просто не искам да ги притеснявам, все пак ми казаха месец и 2 седмици за изработка.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #110 -: юли 02, 2009, 10:26:04 »

ами според мен сега е подходящо време да се започне да се шие роклята. Все пак е добре да е готова 1-2 седмици преди сватбата, че ако има някакви корекции да се правят да разполагате с нужното време. Това си е лично мнение все пак!   Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 02, 2009, 10:58:42 »

Искам да попитам, тези кошнички които украдявате от къде ги купувате?!? Немога да се сетя да съм виждала някъде.
« Последна редакция: юли 02, 2009, 14:13:36 от siss » Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 02, 2009, 13:20:54 »

siss, ако говориш за кошничките с късметчета, то предполагам че в повечето вериги магазини от типа на Практикер, трябва да има нещо такова. Иначе предполагам и в цветарските магазини има. Аз моята си я запазих от един огромен букет, който ми бяха подарили и само я уркасих със сатенена лента  blush
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 02, 2009, 14:12:29 »

Да, именно за тях питах. Браво на теб! Аз преди време имах такава, ма кой да знае да я зпази.
 Offtopic Въпреки, че аз се чудя относно късметчетат и ще моля за мнения. Ситуацията е такава, че ние няма да имаме църковен брак, а в Ритуалната зала ще подписваме предварително.Така цялото събите остава в ресторанта. Та се чудя тези късметчета къде и кога да се хвърлят?!? От друга страна пък натежава факта, че това е за късмет....сватба без късметчета?!? Нещо не ми звучи. Как мислите да ги има ли в моя случай или не?
Активен
ANETT
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #114 -: юли 02, 2009, 14:21:57 »

Привет момичета
първо искам да ви пожелая успех в подготовката в най красивия ден в живот, може би и най хубавия, казвам може би тъй като ние започнахме малко от зад напред, първо се роди синът ни, най прекрасния ден в живота ми, раждането, сега подготвям кръщене и черпя идей от вас, имам доста въпроси, тъй като живеем в чужбина, подготвям всичко сама и то от разстояние, горката ми майка само я пращам отиди тук отиди там, слава богу имаме най важното ресторант и запазена дата за църквата, поканите са готови, оставя да ги изпратя, благодарствените папируси оставая да се сглобят (да се залепят за канелените пръчки и да им сложа връзките с печата), получих и кутийките за подаръците за гостите, остават само прословутите бомбони, част от украсата е купена
а до година за сватбата, пак вие ще помагате
та ето и въпроса ми
къде мога да намеря на сносна цена стъклени цилиндри и сфери или да ги наема от някоя агенция и дали ще се съгласят да ми ги предоставят след като няма да ползвам услугите им за украса
каква материя трябва да е панделката която се вързва за стола, тази която се слага върху калъфа, съжалявам за глупавия въпрос и от къде мога да я купя
както и могат ли някъде да ми направят бомбони по поръчка, в определена форма, не ми се иска да нося от тук бомбони, като се има в предвид, че началото на септември тук е около 40 градуса не знам дали биха оцеляли
http://www.bombonesblasi.com/prod_frame_cast.htm става въпрос за такива които са като мида
от къде мога да си взема сълфетки с морски мотиви и има ли и къде ако има, тук вместо карета и плат не знам как да го обясня, слагат вид карета, който са хартиени, но приличат на плат и са комплект със салфетките, продават се на рола и изглеждат много оригинално, не знам дали ме разбрахте
много ви благодаря и лек и спорен ден
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 02, 2009, 15:27:51 »

Подобни бонбони съм виждала в Mall Varna на първия етаж има един щанд, има различни форми, не се сещам сега името на фирмата. Не знам дали правят и по поръчка, но определено имат огромно разнообразие, но са малко скъпички.
Активен
ANETT
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #116 -: юли 02, 2009, 15:37:58 »

благодаря деси ще помоля майка ми да провери, тук ми излизат 1,20 евро на бомбон, едва ли ще е по скъпо, поне ще съм сигурна, че от топлото няма да се стопят и обезформят
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 02, 2009, 15:41:45 »

Тези са на грамаж, но най-добре на място за повече информация
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 02, 2009, 15:48:36 »

В някоя рекламна агенция или провери направо в Офис 1. А ти имаш ли хартията, върху която ще се печата?  Hmmm


Всичко имам  girl_wink  Поканите вече са изрязани само да ги напечатам 
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 02, 2009, 15:51:16 »

Искам да попитам, тези кошнички които украдявате от къде ги купувате?!? Немога да се сетя да съм виждала някъде.
А аз си направих моите от части smile Купих си панерчета с желаната форма и им сложих дръжки от тези кошнички за цветя(майка ми имаше няколко и им взех само дръжките lol.Закрепих дръжките към панерчетата и ги опаковах с плата и мисля че станаха много добре,защото който ги е виждал на живо не можа да повярва че са правени .Ето ги http://forum.svatbata.bg/index.php/v/trinity_vn/11052009623.jpg.html?action=gallery  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines