Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141971 пъти)
 
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 19, 2009, 14:18:37 »

Съжалявам ако някой някъде е писал, но можете ли да ми кажете къде мога да намеря цветен паус, в Офис 1 имаха само сребрист и златист, а също и от тези перфораторчета за сърчица  give_rose ще съм ви много благодарна.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 19, 2009, 14:23:18 »

Видя ли в "Слънчоглед" Преди два дена гледах перфораторчета (не точно сърца), но пердполагам че там има и паус.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 19, 2009, 14:23:47 »

 Offtopic
ритуал е Да трите ленти на живота ( пусни в гугъл - лентите на живота и ще разбереш smile )

Летните булки,да си предвидите много вода ,някой да Ви носи постояно,преди ритуална зала тичахме за вода на булката,че умирахме от жега,после пак по времето на двете фотосесии се случи същото,явно притеснението + жегата = много голяма жажда,аз нали съм зимна булка и не бях предвидила водичка за сегашна сватба  girl_impossible
Тортата е от сладкарница Гес,беше вкусна с естествени цветя,както и тази която беше за мен само с различна глазура.
Още един съвет от мен ако позволите разбира се,погачата която поръчвате за ритуала с разчупване на питката в ресторанта,за да се види кой ще командва или носи хляба или кой както го знае... та,съвета ми е погачата да е вита,т.е. цяла,не на снобчета,че се разчупи още като я носихме и се наложи да чупят погачата от захранването (това беше единствения гаф на тази сватба)  pardon
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 19, 2009, 14:32:04 »

Kikolina и аз съм с Маруся за моята сватба yahoo. Нат перфораторчета има в Слънчогледа ,аз от там си го взех. 
   А да те питам този сребристия паус какво струва в Офис 1?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #19 -: юни 19, 2009, 15:02:32 »

Виждали ли сте някъде свещи, подходящи за ритуал (в църквата), които да не са тези типичните, които ги има в булченските магазини, че те нещо не ме впечатляват   nea

Аз намерих на едно място едни с хубава форма, но са доста изчистени и може би малко малки, чудя се  scratch one-s head
На Шипка има едно магазинче за свещи, където могат да ти нарисуват каквото си искаш, мисля 30 лв струваха. Ако не намеря други, сигурно от там ще си вземем. Така че, ако някй иска да си сложи инициали или мотив от сватбената тема, предполагам, че това магазинче ще ви е от полза smile

Още едно въпросче имам - не мога никъде в града да намеря скицник/тетрадка с твърди корици и бели листи за сватбена книга. Показват ми само някакви скицници, които са със спирала и кориците им не са хубави и твърди. А ако си харесам нещо като форма и корици, то пък вътре е с редове  crazy Знам, че преди в Слънчоглед имаше такива, но аз ходих преди две седмици и не видях. В сайта им иначе има. Пак ще мина де Wink
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 19, 2009, 15:13:54 »

то май всичко ми е със звезди на мен pardon
Муцито, и на мен всичко ми е със звездички  funnytooth Много ми е интересно каква ти е роклята, ако и там вкусовете ни си съвпадат просто ще падна от смях  funnytooth

Киколина, снимките са прекрасни  give_rose
Сисс, би трябвало в повечето рекламни агенции да предлагат такава услуга  pardon
Аз започвам вече да мисля за немската сватба и уж младоженеца обеща за нея повече да помага, ама аз като имам толкова много идеи пак сама май всичко ще си организирам  pardon Само го питам "това нали е хубаво мило" а той милия само клати положително глава и казва "е щом си решила вече мила"  pardon големи образи сме  gu6
Активен
flower
Регистриран

Публикации: 5


The key to happiness is having dreams.


« Отговор #21 -: юни 19, 2009, 15:17:16 »

Благодаря на всички за предложенията  good ... Моят бъдещ МЪЖ   girl_wink е от София и мечтата му е сватбата да е на самите пясаци или поне с изглед към морето. Обиколихме доста хотели, няма да ви казвам на какви глупости се наслушах !!Както и да е ,като се спрем на два три подходящи ,ще ви споделя техните изисквания... Сега обаче се чудим каде да ги настаним неговите гости. Имате ли идеи за хотелчета във Варна с нормални цени ?
Активен
flower
Регистриран

Публикации: 5


The key to happiness is having dreams.


« Отговор #22 -: юни 19, 2009, 15:21:53 »

На Шипка има едно магазинче за свещи, където могат да ти нарисуват каквото си искаш, мисля 30 лв струваха.

Къде точно е това магазинче ?
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 19, 2009, 15:23:41 »

Kikolina да ти кажа, че си страхотна кума, много ми хареса страхотен стил  Bravo. Аз да питам за роклята ти ако не е тайна дали ти я шиха по поръчка или си я купи от някъде, защото мойта кума търси подобен модел, т.е. всякаква информация ще ми е от полза.

 trinity_vn не са ми показвали как ще изглежда като варянт, но аз ходих преди 2 месеца и не бях и готова с желанията ми, просто те самите ми казаха, че като си избера модел могат да ми го направят и на малки тортички и цената е такава. аз в понеделник- вторник сигурно пак ще обикалям за торти, защото изпитите свършиха и ще имам врема, ако не ти е късно ще ти напиша какво е станало.
« Последна редакция: юни 19, 2009, 15:25:56 от bergeria » Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 19, 2009, 15:24:17 »

flower ние нашите чуждестранни гости ги настанихме ето тук http://www.alekta.hit.bg/ , но се спряхме на този хотел предимно защото е на 20 метра от ресторанта, а ето и ресторанта http://www.seaside.bg/gallery.php?lang=1&ptype=2 Аз може ли да попитам кога е вашата сватба  blush
Активен
flower
Регистриран

Публикации: 5


The key to happiness is having dreams.


« Отговор #25 -: юни 19, 2009, 15:42:14 »

flower ние нашите чуждестранни гости ги настанихме ето тук http://www.alekta.hit.bg/ , но се спряхме на този хотел предимно защото е на 20 метра от ресторанта, а ето и ресторанта http://www.seaside.bg/gallery.php?lang=1&ptype=2 Аз може ли да попитам кога е вашата сватба  blush

Благодаря ти.Сега ще го разгледам ... Сватбата ни е на 16 август. Нямам никакво време знам  Girl_hide
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #26 -: юни 19, 2009, 15:43:11 »

Къде точно е това магазинче ?
От центъра ако тръгваш нагоре, се пада от лявата страна. Там има магазин за перуки и за дрехи, близко е до Хали шипка. Витрината до скоро беше декорирана с морски неща smile
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 19, 2009, 15:49:03 »

trinity_vn струваха 0.60 листчето и се събират около 4 покани там ти го и печатат. С два картона и паус + печат ми излезе 0.90 лв.

Благодаря за информацията момичета, ще проверя там  give_rose
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 19, 2009, 15:50:19 »

flower, предполагам сте организирали повечето големи неща, а за малките 2 месеца са достатъчни, но ще ти дам един съвет побързайте с резервацията на хотела, особено ако ще имате много гости от други градове и искате да са настанени в един хотел  good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 19, 2009, 22:49:37 »

Бухтичка  - гледам твоята принцеса е още доста малка. Как ще присъства на сватбата ви - при теб, някои друг ще се грижи за нея - решили ли сте? Тя проходила ли е? Моята мома е голяма (на 3 год.) и разбира се - ще има рокля и ще е в центъра на събитията. Тя май се вълнува повече от мен smile
Не е проходила и като гледам няма и да проходи до тогава, много забавно се очертава crazy  При мен ще си е по принцип понеже много не иска да я оставям при други хора, а и още суче. Надявам се все пак да не мрънка много и да може бабите и дядовците да я погледат.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines