Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:40:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161728 пъти)
 
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 14, 2009, 15:22:37 »

Tani4ka_  и за гражданския ли трябват свещи???
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 14, 2009, 15:32:29 »

Ами да. Тези изрисуваните свещи, които ги продават по сватбените магазини и се украсяват с панделки са всъщност за гражданския ритуал.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 14, 2009, 15:36:56 »

Леле аз наистина не знаех ,че и за там трябват....благодаря ти много smile
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: март 14, 2009, 15:56:43 »

Когато си записвахте час в гражданското не ви ли казаха какво е необходимо за ритуала- чаши, свещи и вино, мисля че само това беше.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 14, 2009, 16:01:47 »

Tani4ka_, видях на сватбените ти снимки, че сте ползвали в църквата и вашите свещи.
А това, че се ползват и в гражданското, за първи път го чувам. Добре, че каза give_rose.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: март 14, 2009, 16:24:30 »

Сега като погледнах снимките и видях, че наистина е така както казваш- в църквата до един момент сме с църковни свещи, а след това са ни дали другите свещи и на излизане вече сме с тях. Въобще не съм запомнила че е станала такав размяна. Явно много съм се била развълнувала щом ми се губят такива моменти smile. На мен ми е много интересно как така в гражданското не са ви казали, че и свещи се използват при ритуала. Вярно че нашия ритуал беше изнесен, но не ми се вярва да заеиси от това. Предполагам че ритуала винаги е еднакъв независимо къде е.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 14, 2009, 16:37:47 »

Ами ние не сме говорили за това какво ще трябва за ритуала,можеби като наближи тогава,когато си занесем медицинските и копията на личните карти
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 14, 2009, 16:44:26 »

Когато си записвахте час в гражданското не ви ли казаха какво е необходимо за ритуала- чаши, свещи и вино, мисля че само това беше.
за гражданския шампанско
за църковния вино
на нас като записвахме час за гражданския ни казаха ама така на бързо, че и ние не запомнихме
момичета за такива разсеяни булки като нас, трябват тефтерчета да си записваме smile
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #428 -: март 14, 2009, 20:53:49 »

sestri4kata, браво на теб! На коя дата ти беше сватбата? Аз имам повече от два месеца до сватбата, но вече имам всички важни неща - като се започне от булчинската рокля и се стигне до фотограф и украса.
Ами ние сме на 12.07. остана само да се разбере въпроса с гражданското в арбанаси,само това което ме притеснява,но дано всичко е ок  pleasantry
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: март 15, 2009, 11:14:18 »

Здравейте и от мен,  liva82 с такава динамика се развива всичко при теб, че почнах да се плаша,да ни покажесш снимки после моля give_rose blush....
А колкото до тортите  мен ме насочиха към Стратилат, и  още едно с много страно име което не се сещам но знам, че е до математическа гимназия(кадето и да се намира това)те били старите собственици на стратилат и сега имали там нещо и правели торти шедьоври shok проверете и там.



За "Стратилат" мога да кажа, че имат свой сладкарски цех и правят тортите за заведението в него, но аз лично не бих рискувала, много западна това заведение напоследък. Старите управители на "Стратилат" имат ново заведение, което се намира наистина някъде там, около ПМГ. Техни неща не съм виждала и опитвала, преди когато те бяха  в "Стратилат", тортите наистина изглеждаха страхотно, на вкус не бяха нищо особено, но може да провериш сега какво е положението. При всички случаи се приготви за стандартната цена от 4 лв/бр., тъй като цените им принципно са високи. Успех good 
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #430 -: март 15, 2009, 12:33:45 »

Момчета, задължително ли  гостите да ядат от сватбената торта на младоженците? Аз поръчах торта дизайнерска за разрязване, не много голяма,  за да си спестя момента с падането на тортата върху роклята ми  smile, а за гостите поръчах други 4 торти, които са някакви стандартни.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 15, 2009, 13:03:20 »

Момчета, задължително ли  гостите да ядат от сватбената торта на младоженците? Аз поръчах торта дизайнерска за разрязване, не много голяма,  за да си спестя момента с падането на тортата върху роклята ми  smile, а за гостите поръчах други 4 торти, които са някакви стандартни.
и друг път съм била на сватба и младоженците направиха същото, нямаше проблеми  good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: март 15, 2009, 14:09:11 »

Здравейте и от мен,  liva82 с такава динамика се развива всичко при теб, че почнах да се плаша,да ни покажесш снимки после моля give_rose blush....
А колкото до тортите  мен ме насочиха към Стратилат, и  още едно с много страно име което не се сещам но знам, че е до математическа гимназия(кадето и да се намира това)те били старите собственици на стратилат и сега имали там нещо и правели торти шедьоври shok проверете и там.


Да ви се похваля вчера бях в Асеновград... понеже те ще ми шият ролкята и тази на 3 шаферки и може би и на кумата ми направиха невероятна отстъпка...за сега от шаферските рокли ми отбиха по 60лв обувките ми ще са 50лв и отделно ще ми направят още отстъпка на края, хопрата клазаха, че когато шият толкова рокли и сумата е над 1000лв правят големи отстъпки...и друго да Ви се похваля ще ми ушият роклята на едната шаферка само по нейни мерки без да идва до там обещаха ми ако не и стане нещо роклята...да я пратя да я коригират...и това нещо всичкото за 3 седмици ще направят
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 15, 2009, 17:43:41 »

много се радвам за теб и нямам търпение да покажеш роклите  Bravo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 16, 2009, 12:04:45 »

какво става с твоята рокля докаде я докара...пусни да я видим give_rose Като стане моята ще я пусна сега съм затаила дъх какво ще стане...знаете ли тук някъде да се продават тиари за да видя как стоят различни видове...не че моята не ми харесва, н0 ако има по хубава..и да ви споделя чашите в Асеновград са невероятни и много етини 30-45лв
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines