Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:28:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново  (Прочетена 161429 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 13, 2009, 17:47:59 »

торатата я чакат с нетърпение само младоженката и тия дето са се довлекли на сватбата да клюкарят и злорадстват (винаги има такива).аз досега за горчива или кисела тората не съм чувала...тя все си е сладка. на сватбата е по-важно да се забавляват младоженците и гостите,за това са се събрали - да празнуват,а не просто заради яденето...
според мен много по-голяма атракция от тортата е на първо мястото роклята на булката,а след това организацията на самото тържество - дж,оркестър,водещ,кой както е предпочел...
защото после е много по-добре гостите да казват:еййй ама как се забавлязахме,а не "умряхме от тъпня,ама поне тортата беше хувата"
ако тържеството е хубаво тортата е просто една подробност,навлязла през последните 20 години у нас и наложила се като мода...
не може да се разделят нещата така като ти си ги разделила цялото събитие е едно и всичко е еднакво важно защото прави облика на сватбата...малките неша като се съберат стават големи....
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 13, 2009, 17:52:45 »

с извинение,че се намесвам...ама ти и да си дипломиран фотограф ще тръгнеш ли да си снимаш собствената сватба...?между разписването в общината и ритуала в църквата ще си сложиш апарата да наснимаш гостите ли?не се заяждам,просто примера ми се видя нелогичен...
сори за офф-а
и аз се извинявам, това беше насочено като реплика към фотографа, който обижда всички нас в този форум с изказването си, цитирам
"То не може да  си на 25 години и да имаш три снимки у вас - една като си се родила една от първи клас и една от бала и да си поръчаш качествен сватбе фотограф за 400-500лв."
нито ни познава, нито знае кои сме как реши че сме на по 25 и имаме по 3 снимки и не разбираме от качествена фотография! beating
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 13, 2009, 17:53:21 »

интересно е че пита какво сте подарявали
да не се  окаже че е вашият фотограф
знам ли.......... нека той/тя каже дали е така, но се съмнявам, по скоро е прочел някъде из форума, че това сме подарявали
Активен
p_petrova
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #408 -: март 13, 2009, 17:53:54 »

казвам само,че тората общо взето е последна грижа... много по-голямо впечатление прави например какво дават младоженцията на гостите,когато се поздравяват (което е малко,но остава спомен,за всеки от присъстващите), също така аранжировката на масите,подредбата на самите гости... според мен ако тези неща не са  добре направени и най-приказната торта да се поднесе...все тая...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 13, 2009, 17:55:26 »

казвам само,че тората общо взето е последна грижа... много по-голямо впечатление прави например какво дават младоженцията на гостите,когато се поздравяват (което е малко,но остава спомен,за всеки от присъстващите), също така аранжировката на масите,подредбата на самите гости... според мен ако тези неща не са  добре направени и най-приказната торта да се поднесе...все тая...
Аз се опитах да кажа че нещата не трябва да се делят на важни и по-малко важни ,но явно с теб не може се разбра ......карай да върви tease


Моля не пишете само с главни букви
« Последна редакция: март 13, 2009, 21:22:02 от fiibi_bg » Активен
p_petrova
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #410 -: март 13, 2009, 17:59:42 »

и аз се извинявам, това беше насочено като реплика към фотографа, който обижда всички нас в този форум с изказването си, цитирам
"То не може да  си на 25 години и да имаш три снимки у вас - една като си се родила една от първи клас и една от бала и да си поръчаш качествен сватбе фотограф за 400-500лв."
нито ни познава, нито знае кои сме как реши че сме на по 25 и имаме по 3 снимки и не разбираме от качествена фотография! beating

на мен не ми се вижда обидно,защото не е насовено към някой конкретно.аз го виждам като образно казано и до някъде има резон.,защото има доста такива хора - с 3 снимки и 3000 преценки,че много разбират.
факт е,че не всички тук са такива,но не може да се отрече,че има и доста от гореспоменатите...
лично за мен фотографа на сватбата е много важен,накрая остават само спомените и снимките ( те всъщност са най-цветния спомен).искам един ден като разказвам на децата си за сватбата да има какво да им покажа и то да е наистина качествено,а не просто да обяснявам каква чудна сватбица сме си спретнали ама черно на бяло няма нищо,или още по-зле някаква мазня от любителските сапунерки на пияните кумове.просто така съм възпитана... не казвам,че съм права и не искам да обиждам.всичко е въпрос на приоритети,за мен е важно снимките от сватбата да са на ниво,независимо колко струва това удоволстие...
не споря,не обиждам и не се карам... просто казвам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 13, 2009, 21:24:23 »

Момичета за последно ви предупреждавам да не изпадате в безмислени спорове.При следващото предупреждение ще заключа темата.Все пак се погрижих всички постовена г-н Фотографа да бъдат изтрити,после ви предупредих един път ,така че мисля че е несериозно да продължавате коментарите.
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #412 -: март 13, 2009, 22:03:07 »

Здравейте момичета  Wink Да се похваля вече си капарирах видеозаснимането и украсата и съм много много щастлива,постепенно започнаха да се подреждат нещата yahoo
Вие кога мислите да си купите бутониерките,чаши,свещи и тези сладки подробности?Има ли булки ,които ще празнуват на Арбанаси Палас  chee Да си споделим кое как върви при нас Yes
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 13, 2009, 22:32:33 »

sestri4kata, браво на теб! На коя дата ти беше сватбата? Аз имам повече от два месеца до сватбата, но вече имам всички важни неща - като се започне от булчинската рокля и се стигне до фотограф и украса. Другите неща вече са по-лесни. Бутониерите ще си ги направя сама, не е толкова трудно начинание. Ще купя сатенени лентички от два цвята, перлички и така, ще има шев и кройка blum. Чаши все още не мога да си харесам, така че ще се позабавя с тях. Я чакайте да питам, че се сетих. Аз доколкото знам, май за катедралата няма нужда да се купуват свещи от друго място, те ни задължават да сме с техни. Вие какво знаете по въпроса?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 13, 2009, 23:51:10 »

В катедралата си купуваш свещи от там.На нас за 45 гости и за нас и кумувете ни излязоха около 30 лв свещите.
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #415 -: март 14, 2009, 00:04:18 »

Здравейте и от мен,  liva82 с такава динамика се развива всичко при теб, че почнах да се плаша,да ни покажесш снимки после моля give_rose blush....
А колкото до тортите  мен ме насочиха към Стратилат, и  още едно с много страно име което не се сещам но знам, че е до математическа гимназия(кадето и да се намира това)те били старите собственици на стратилат и сега имали там нещо и правели торти шедьоври shok проверете и там.



* predlogenie 1.jpg (15.12 KB, 345x115 - видяно 2587 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 14, 2009, 09:33:25 »

В катедралата си купуваш свещите за гостите, но не може ли да младоженците да бъдат с техни свещи, които са украсени?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 14, 2009, 10:42:49 »

anbibian, май не може. На мен ми казаха, че трябва нашите свещи да са купени от тях. Пък и на снимките на всичките търновски сватби на съфорумки, които гледах, са все с тези църковни свещи.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 14, 2009, 14:24:06 »

Не може. Украсените свещи са за гражданския ритуал, за църковния ритуал свещите трябва да са църковни. Поне доколкото аз знам, но това не пречи да питаш, може нещата да са се променили.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 14, 2009, 14:54:00 »

Не може. Украсените свещи са за гражданския ритуал, за църковния ритуал свещите трябва да са църковни. Поне доколкото аз знам, но това не пречи да питаш, може нещата да са се променили.
ясно, мерси  good
те ми казаха там нещо от сорта на 4.5 лв за свещи, ама аз много много не им обърнах внимани, преписах си всичко на един лист и си тръгнах
и без това ще ходя пак да се кръщавам май месец и тогава ще уточня подробностите
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines