Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:31:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172680 пъти)
 
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 01, 2009, 12:34:24 »

Аз да питам вие колко време преди сватбата раздадохте поканите? Аз сега отивам да ги печатя, а до сватбата има 1 месец  girl_impossible То всички знаят де, но трябва сега да раздаваме поканите
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 01, 2009, 13:13:28 »

emili85 - аз ги раздадох вече т.е 2 месеца преди събитието, но както казваш всички знаеха и това си беше една формалност, така че няма значение даил 1 или 2 преди сватбата.

vesince, *Bibi*   - честито ви готови покани и на двете поканите са много нежнии сватбени, абе по предназначение Bravo
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юли 01, 2009, 19:53:35 »

Браво момичета Bravo много са ви хубави поканите.А за даването аз си мислех да ги дадем края на този месец обаче  още незнаем със сигурност кои ще са ни кръстници girl_impossible и ще е останат за другия месец.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 01, 2009, 20:40:00 »

Ох и ние имаме проблем с кръстниците. Бяхме поканили познати от Англия, но няма да могат да дойдат, после поканихме още 2 двойки, които пак ни отказаха, т.к едните също няма да дойдат, а другите не са сигурни. Има 1 месец до сватбата, а нямаме кръстници  huhhuh.gif  sad Сега в поканите няма да пише кръстници, понеже незнаем накрая кои ще ни станат
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 02, 2009, 09:46:21 »

emili85  - много кофти ситуация, но това наистина не проблем за поканите. Успех в намирането на кумове good
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 04, 2009, 12:38:48 »

emili85, стискам палци по-скоро да намерите кумове!

Аз да споделя, че вече имаме покани! Всъщност, готови са джобчетата, остава само напечатаният текст, който ще се пъхне на картонче във всеки джоб  danceg

Та новите елементи са изложени в галерията ми  smile Доволна съм - още една задачка е отметната!

Приятна събота на всички!  give_rose
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 10, 2009, 17:20:17 »

emili85,не се отчайвай,мила и ние имахме проблем,но най-накрая го решихме,ще видиш,че и вие ще си отдъхнете скоро!А пък,ако искаш,ние с милото можем да ти кумуваме (никога не сме били кумуве,а това ни е голяма мечта)  blum blum blum
И за да не съм  Offtopic ще кажа,че нашите покани може да видите в галерията ми.Много ми се искаше да ги покажа,но явно има някакъв проблем с галериите,защото не мога да прикачвам снимки!
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 10, 2009, 19:05:21 »

mucito,пробвай пак,сега вече трябва да са там...

emili85Ако ни бяхте поканили,щяхме много да се радваме,и да направим всичко възможно за вас този ден да е неповторим...,но серадвам ,че сте намерили кумуве,които са ви близки-знаех си,че ще успеете!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 12, 2009, 17:45:46 »

 Момичетаааа,да ви се похваля и аз си имам вече покани  yahoo yahoo yahoo!!!Ето какво измайсторих и съм много доволна от себе си  Bravo  http://forum.svatbata.bg/index.php/v/trinity_vn/IMGP0163.JPG.html?action=gallery   Сега ми остава да измисля и за родителското тяло какви да са поканите и да почна картичките с имената.За текст и надписване на поканите ще почакаме още малко заради проблема ни   с кръстниците(още нямаме blum),но се надявама следващият месец да го разрешим.
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 13, 2009, 21:05:03 »

Момичета помооооощ!!
Как да залепя пауса с текста за поканата?
с лепило за хартия опитах и не става  cray
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 13, 2009, 21:34:21 »

силикон пробвай- от този за декорации - аз като си правех пробни покани си лепих с него - важно е да го изчакаш хубаво да загрее пистолета и може д слагаш по точица или цяла лентичка и понеже е безцветен ще стои добре... А ако те интересува какъв е този селикон - в темата за дреболийките доста са го обсъдили smile
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 13, 2009, 21:36:21 »

Става и с това сухото лепило, което е на стикче, но трябва да го нанасяш върху картона, а не върху пауса.
« Последна редакция: юли 13, 2009, 21:38:21 от Bianka » Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 13, 2009, 21:47:35 »

Мерси момичета, Бианка аз със сухото лепило пробвах,но бърху пауса го сложих и ....ужас   angry Много гадно стана, но милото измисли начин - режем картона в ъгълчетата и слагаме пауса(дано обясних добре) и се получи и без лепило  Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 14, 2009, 08:48:47 »

Ако нищо не става - пробвай с двойно лепящо тиксо
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 14, 2009, 09:01:23 »

*Bibi*  така с подпъхването в картона стои ли стабилно? Понеже и за моите покани се двуумя дали да ги лепя или не , та се чудех  crazy
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines