Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:40:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 35310 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 15, 2009, 20:08:54 »

elean , благодаря ти много! give_rose На теб също успехи в подготовката и в самия сватбен ден много слънчево настроение!

 Crystal , днес бяхме в Скай Уей за последни детайли. Моника е изключително внимателна и търпелива и се радвам, че не ми създава допълнително напрежение и нерви. Уточнявахме напитки, маси, украси, цветове - надявам се, че ще стане красиво! smile
Диджеят ни се казва Румен, ама нищо повече не казвам, защото пак ще ми се сърди, че го обсъждам във форума  biggrin

Didi85 , радвам се, че си запазила хладнокръвие и владееш ситуацията. Аз съм неспокойна натура и много емоции влагам girl_impossible. Желая ти прекрасна сватба и много-много щастие!!!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 16, 2009, 20:48:23 »

Josepha със закъснение честита темичка и от мен! Имаш толкова положителни емоции от всички ни, пък и събитието си е такова, че просто не се тревожи излишно. Аз имам един принцип: и най-хубавата програма ако не се обърка не е програма. Така като чета темичките на всички точно объркващите и изненадващите моменти от сватбата са най-вълнуващите и интересните. Иначе ще е малко като пиеса, хубава, ама режисирана. Като те слушам почти с всичко сте готови. Ти си прекрасна и с "излишните килограми", които нещо не ги виждам, така че стискам палци good good good
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 16, 2009, 22:06:35 »

murche , много си мила, благодаря ти от сърце за окуражителните думи!!!
Единственото, което искам е на следващия ден след сватбата да си кажа "Просто надмина очакванията ми!"  smile Всъщност го пожелавам и на теб и на всички момичета - един вълшебен, слънчев и усмихнат ден! give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 16, 2009, 23:17:43 »

ей момиче, не се вързвай на Пачоран. Има да мислиш за много по-важни неща, знам че палиш ама той нне заслужава това внимание. желая ти усмиввки и спокойствие
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 16, 2009, 23:23:00 »

Миличка честита темичка  give_rose,хайде стискам са палци и последните дни от прекрасната ти подготовка да минат неусетно и да дойде големия ден! good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 17, 2009, 08:41:26 »

Josepha,честита тема и от мен! Пожелавам ти от цялото си сърце сватбения ти ден да е една незабравима вълшебна приказка, след която да кажеш "Луда съм била, че съм се шашкала толкова!" Видях ти снимките и искам да ти кажа, че изглеждаш страхотно и хич не ми е ясно какво точно сваляш, но това е друга тема!  Желая ти да се отпуснеш и да изживееш всеки миг от Деня ви, да му се насладиш и да грееш от щастие! kiss2
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 17, 2009, 08:57:06 »

mucito , мерси много, мила!!!! В интерес на истината тея снимки с мойта рокля са ми доста гаднички. Там съм измъчена от 6 часово обикаляне из Асеновргад, но ти благодаря искрено за милите думи!  give_rose  give_rose
valia_diva , нямаш представа тоя Пачоран как ме ядосва! С такъв кеф чета форума, пиша в него, навсякъде всички са супер добронамерени, мили, искрени. Помагаме си със съвети, споделяме впечатления...а тоя дървен философ говори покровителствено, все едно ние сме някакви клошарки, дето ще се оженим в палатка и ще си пускаме музиката на грамофон! А той великия за един ден трябва да изкара хиляди левове, за да избие вложенията си.
Аз наистина не разбирам как модераторите не са го баннали....Навсякъде заради него има спорове, дразни форумците с наглостта и надменното си поведение  diablo  diablo  diablo  diablo  diablo  diablo  diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 17, 2009, 09:04:32 »

Ехоооооооо, честита темичка с много голямо закъснение. give_rose

Много хубави са ти нещата.
Не се шашкай, нормално е последните метри да са най-трудни и да мислиш хиляди неща преди това.На Пачоран никакво внимание, направо се абстрахирай от него, то аман от разбирачи.
Едно съветче от мен намери един ден за себе си, а на самата сватба забрави за всичко, за организация и т.н. за да можеш да и се насладиш на 100%. give_rose give_rose
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 17, 2009, 19:20:59 »

магито , благодаря ти от сърце!!! Ще приема съветите ти, защото знам, че си много права!!! Искам всичко да свърша тея дни и да имам поне 1 ден, в който да се успокоя и настроя за тържеството.  good Иначе тичане, тичане и накрая какво? всичко минало като един миг...
Няма да го позволя и ще се опитам нищо да не помрачи деня ми smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #54 -: април 19, 2009, 23:38:00 »

лелеее, то не остана!

Много красива рокля и ти стои страхотно! Къде са ти излишните килограми и аз не разбрах, ама и сестра ми твърди, че лицето и е квадратно  crazy има ги такива като вас  girl_impossible Луда работа. ще замаеш главата на младоженеца и ще забрави какво да прави и говори!

Стискам палци да мине всичко като по вода и преди и повреме на тържеството!
абстрахирай се от всичко, което не те зарежда с положители емоции и се наслаждавай на последните дни от подготовката, че повече няма да има  Wink Да си ги прекараш незабравимо!
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 20, 2009, 09:17:55 »

Amelia , благодаря ти, мила!!! Наистина не остана време - чак не мога да повярвам, че се случва на мен...
От време на време се чувствам така, сякаш скоро наближава класното ми по математика - хахахаха!!! Вярно, че съм доста далеч от ученическите си години, но това вълнение ми е останало в съзнанието - като някакво гигантско събитие, което ужасно ме питеснява
Благодаря ти за пожеланията и на теб приятна подготовка!!
Остава да си платим кувертите, да предвидим напитките и да си занесем твърдия алкохол. Доста се чудехме освен домашна ракия какъв друг твърд алкохол да предвидим и накрая решихме да вземем няколко еднолитрови бутилки уиски и това е. Другото ще е бира и вино от ресторанта...
Дано етикетите на сватбената ракия ни се получат добре.
До скоро, ще пиша пак
« Последна редакция: април 20, 2009, 09:23:30 от Josepha » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 22, 2009, 07:19:52 »

Ей момиче ти се изгуби.Как са последните метри преди големия ден?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 22, 2009, 08:45:35 »

Мдаааа... и си чакаме да покажеш етикетите на сватбените бутилкиии!  blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 22, 2009, 09:18:50 »

Жозефка, ще започваме обратно броене днес при теб: 3..2..1 и smile
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 22, 2009, 23:59:26 »

Момичета, тук съм - още мърдам! Уж владея положението  tease Разхождам се важно с един тефтер из къщи и правя списъци - "Да свърша в четвъртък", "Да свърша в петък, "Да свърша в събота". Време не остана!
Много ме притеснява и времето - дано не е студено и мрачно като днес. Трябва ми слънце и ведро небе, за да направим хубави снимки...
В отпуска сме и двамата и днес дори се правихме на алхимици и разреждахме ракията, наливахме я в бутилки, оправяхме етикетите - ще се опитам да ги пусна, ако са големи - ще ги сложа в галерията.
Хем се готвим от толкова време, хем все изскача по нещо. Бели лентички за колите, балони за у дома, балони за колите...Между другото купих много хубави - 100бр. за 8лв, от борсите на София прес.
В петък ще ходя да видя и цветята за букета и за украсата на колата...Едно момиче взе присърце моите вълнения и ми звъни всеки ден - обсъждаме кои да са розите, какви да са зеленините...
Другото готино е, че се мотая у нас по анцунг и булченски обувки, за да ги разтъпквам - много съм елегантна!  yahoo нямам думи!!!
Я да ви покажа етикетите.  Кажете как ви се струва?

За два дена още ни остават толкова много неща, че чак ми се вие свят...Утре ще събираме родителите за последни детайли. Не сме купили още подарък на кумовете, но мислим да бъде дигитална фоторамка. Не знам как е като идея, но нищо друго не можем да измислим
Междувременно си избираме разни подаръци - кафемашини, микровълнови печки, тинтири-минтири

И така, момичета, ще гледам да пиша утре пак, да ви държа в течение какво е положението. Утре ще плащаме кувертите и ще караме твърдия алкохол. Стискайте палци и до скоро!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines