Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:24:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 35174 пъти)
 
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« -: март 27, 2009, 18:42:46 »

Josepha, ето че дойде време да направим темичка и за теб !!! Много ще се радвам да разкажеш как върви подготовката при вас в последния месец преди големия ден !!! Вече знаем, че имаш прекрасна рокля Wink Избрали сте много хубав ресторант smile
Чакам с натърпение да разкажеш повече  good и ти пожелавам много спокойствие и радост около организацията !!!  give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 27, 2009, 19:13:44 »

Честита темичка Josepha, пожелавам ти много хубави емоции и една прекрасна сватба. Ще следя с интерес подготовката ти. Успех!  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 28, 2009, 14:58:53 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти да я напълниш много скоро с интересни истории около подготовката и много много снимки.
Ще следя с интерес как се развиват нещата тук smile
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #3 -: март 29, 2009, 00:58:49 »

А аз очаквам наред с другото да кажеш как е бил и гримът  Wink
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 29, 2009, 19:55:44 »

Josepha, забравих да питам дали уточнихте украсата със Скай Уей ? На какви цветове се спряхте ? smile
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 30, 2009, 18:06:08 »

 Честита темичка и от мен!:)
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 31, 2009, 11:09:36 »

Оооооооо, момичетааааааааааа yahoo Благодаря!!!!!
Аз съм пълно куку, както вече писах на Crystal - мисля само за кошници, бутониери, вратовръзки, букети  tease tease tease
Crystal , уточнихме с Моника от Скай Уей въпросът за украсата - спряхме се на оранжевия цвят и всичките малки детайли около късметчета, панделки, свещи, че дори вратовръзка на младоженеца ги решаваме в този цвят!!!
В събота си облякох отново роклята - вече с обувките, бижутата...мисля, че съм ок smile Може би съм твърде критична към себе си, но сигурно можеше и по-добре tease
siyana   мила, благодаря ти специално за съпорта около грим give_rose Иво е страхотен и съм убедена, че няма да ме направи като Клеопатра или пък да не се позная в сватбения ден
Stassi , tonibonboni благодаря ви много момичета!!! Надявам се, че всичко ще мине добре и после ще ви показвам мнооооооого снимки....дано фотографът се справи добре  beating  diablo
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 31, 2009, 11:39:21 »

Cinderella , на теб ще обяснявам в подробности и докъде съм стигнала с топенето на излишните 4-5 кг danceg Късно се сетих аз, но се надявам да има ефект....
Преди 10ина години, когато бях абитуриентка /леле, колко съм стара вече/ сестра ми беше на тези храни и беше ужасно доволна - косата й стана по-здрава и лъскава, ноктите също, беше отслабнала много...Като я гледам на снимките и не мога да я позная...

Иначе днес ходихме да си вадим медицински на Пиротска 10 - станаха за 30мин, поискахме да ни определят и кръвните групи - естествено с несъвместими резус-фактори  Yes ....После ни вдигнаха колата с паяк, аз тръгнах с маршрутка към работата и се сетих, че Хербалайфа ми е в колата и въобщееееееее....готин ден!
А и не знам как днес въобще успявам да пиша във форума - имаме разни забрани тук в офиса и обикновено не мога да пиша. Но в мойта си темичка успявам Bravo Bravo Bravo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 31, 2009, 11:40:05 »

Josepha, честита темичка и от мен. Сигурна съм, че на сватбения си ден ще изглеждаш блестящо. Казвам ти го от личен опит. И аз преди сватбата си мислех, че роклята ми е твърде обикновена и може още и много глупости от този род, но съм сигурна, че в сватбения си ден ще мислиш по съвсем различен начин. Имай предвид, че самият ден те прави неотразима, защото е специален.

Пожелавам ти само положителни мисли и приказен сватбен ден! Flower
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 31, 2009, 12:49:22 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти да имаш сватбата на товоите мечти give_rose
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 31, 2009, 14:21:18 »

Леле, момичета, много сте мили всички!!! Благодаря ви от сърце, ужасно ме трогнахте smile smile
Аз нали особено не мога да пиша през деня във форума, заради разните му забрани на системните администратори и въобще и не съм се надявала, че ще имам темичка. Пък днес такава приятна изненада  bigthanx bigthanx bigthanx

Имам още много неща да правя, много гости не са ми потвърдили дали ще дойдат или не, не съм правила пробна прическа, не съм си взела подаръчетата още...но сватбеното пътешествие го платихме вече yahoo
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 31, 2009, 18:13:12 »

Кой ще ти прави прическата ? А къде решихте да ходите за медения месец ?
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 31, 2009, 21:19:48 »

Сватбеното пътешествие ще бъде в Испания - Коста Дорада smile Надявам се, че ще прекараме готино, въпреки, че още не е активния им сезон
А за прическата - не съм особено сигурна във фризьорката. Гримьора, с който се разбрах да ме гримира, ми препоръча някаква мацка, с която се чух по телефона и честно казано не ми хареса много как ми звучи angry Малко по-агресивно се държа, отколкото очаквах - нахокаме на две на три, че не можело да идва у нас в деня на сватбата, че не искала да й се мотаят разни лели и баби в краката...Принципно е права, но за човек, с който се чува за пръв път, тези думи ми дойдоха доста в повече. Нито ме познава, още по-малко пък знае кой ще бъде у нас. Реално няма да има никой, освен мен и младоженеца....В един момент ще се появят моите родители и неговите, както и кумовете и до там...
Не знам дали ме разбирате ... Мойта коса е направо неуправляема - безнадеждно права, не подлежи на кой знае каква "обработка" и затова искам човекът, който ми прави прическата да е наистина опитен, да пипа здраво, без да се мотка, тюхка и тутка. Но съм решила да отида в салона на тая мацка и да я видя с воала - той е доста дълъг, тежък, аз искам да съм с пусната коса и въобщеееее - ще видим!
Единственото, което ме кара да я проверя тази фризьорка е, че я препоръчва гримьора, а на него много му вярвам, защото работата му е перфектна, според мен.
И така при мен - имам още за какво да мисля. А гримът и прическата са толкова важни, колкото и самата рокля...
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #13 -: март 31, 2009, 21:26:23 »

Искаш ли телефона на моята фризьорка??? Тя е сигурна и проверена. Много е вероятно и тя да е била в екипа с гримьора на предишната сватба, от която познаваш Иво??? Тя ходи в дома на булката и цената е 80 лв. Ако искаш, кажи, имам телефон?...
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 31, 2009, 23:34:10 »

Не се притеснявай Josepha всичко ще се нареди, пробвай я фризьорката щом ти я препоръчват, нищо че е сопната може пък точно тя да успее с косата ти. Много хубаво сте решили за медения месец, ние се колебаем още, ще чакам отзиви и снимки с нетърпение.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines