Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:41:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160082 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 13, 2009, 08:51:55 »

Веси, нямаше час на 100%..около 45 мин някъде..абе определено си е по-бързо отколкото по масите, та и да те качват.. blum
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 14, 2009, 22:21:13 »

с този вид посрещане на гостите и приемане на подаръците за мен е най-удачно. При нас ще е по същия начин - успях да се преборя, а и в поканите е отразено, но мислия да има само питиета (шампанско или бяло вино). Вие бяхте 130 гости, нали. Ние сме 100тина и се надявам за 30мин да влезнат хората.
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 16, 2009, 11:18:41 »

Ето една визуална идея:
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 17, 2009, 21:12:35 »

evelina правилно ли разбирам идеята - на подходящо маса се слага книга за пожелания и там се оставят подаръците. Даже и да не съм разбрала правилно идеята много ми хареса. Тъкмо се чудех къде да вместя сватбената книга и как да премахна "ритуала" със събирането на подаръците - ужасен за мен.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юли 15, 2009, 13:56:50 »

Въобще не си заслужва да се притеснвате че welcome drinka и приемане на поздравленията ще отнеме много време, това за мен беше една от най-хубавите части от сватбата, дори по този начин се избягва тягостния момент с обикаляне по масите, когато музиката е тиха и тъпа и другите гости скучаят и се чудят какво да правят.
при нас welcome drinka беше в градината на ресторанта, бяхме наели музикално дуо виола и синтезатор, които свириха класическа музика,беше много приятна атмосфера, имаше шампанскои хората си говорихха,. а който искаше пък се настаняваше горе в ресторанта.
 наистина е една много хубава част и дори да е по-дълга, какъв е проблема
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 15, 2009, 16:19:03 »

roumyana а да те попитам, вие имахте ли подаръчета за гостите и кога и как ги дадохте. При нас ще е с уелкъм дринк и мислех да наредим подаръчетата по местата на масите, за да е и част от украсата. Но понеже имам и детски подаръчета, започнах да се замислям дали не е по-добре с уелкъм дринка, когато гостите дават своите подаръци, ние също да им дадем нашите.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 16, 2009, 10:27:10 »

ние много дълго се чудихме какви да са нашите подаръчета и кога да ги даваме. в крайна сметка давахме снимки, които няма как да са готови за уелкъм дринка и ги раздавахме по късно.
 но съм била на сватби където подаръците бях бутилка вино за семейство и шоколадови визитки и шаферите ги даваха на всеки гост след като минеше да поздрави малдоженците и се получава много добре. Другото което мислихме да подаряваме бяха бонбониери и се чудехме дали да ги дават шаферите или пък да ги оставим на всеки на мястото.Но зависи дали ще са сервирани салатите.
Валя вашите подаръци какви ще са, може би трябва да прецените според подаръците?
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 17, 2009, 08:52:56 »

Аз също се притеснявах, че ще се проточи welcome drink-а, но не отне ни 15-20 минути за 100 човека. А на входа на залата стоеше сестра ми и подаряваше подаръчетата.  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 23, 2009, 16:50:31 »

roumyana нашите са бонбониерки и мислех да ги слагаме първоначално на масите, но понеже имам и детски подаръчета, а няма да има тейбълки с имена, мисля да не стане объркване, а много държа децата да си получат своите. И май ще е най-удачно шаферките на уелкъм дринка да ги дават. а ето ги и тях


* podara4eta gosti.jpg (17.25 KB, 336x448 - видяно 414 пъти.)
Активен
mili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #309 -: юли 23, 2009, 20:28:12 »

Бяхме на една сватба в Америка много интересно беше, че имаше маса за подаръци и книга за пожелания близо до входа по пътя до булч. маса и там се оставяха подаръците беше доста добре
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 28, 2009, 14:43:27 »

roumyana нашите са бонбониерки и мислех да ги слагаме първоначално на масите, но понеже имам и детски подаръчета, а няма да има тейбълки с имена, мисля да не стане объркване, а много държа децата да си получат своите. И май ще е най-удачно шаферките на уелкъм дринка да ги дават. а ето ги и тях
страхотни подаръчета, мисля, че наистина е по-добре шафареките да ги дават на гостите , след като минат да ви поздравят всеки ще получи подарък, супер е!!!
Активен
leila79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #311 -: юли 30, 2009, 13:31:43 »

zdraveite predstoi mi svatba i to4no tazi tema mie  ebolnata ,obikalqneto po masite,molq vi predlojete mi ne6to originalno za da ne umiram ot sram,nie nqma da sme mnogo okolo 30 4oveka pove4eto priqteli,no vse pak.....ako nqkoi ima idei molq vi pi6ete smile


Цитат
Писането на кирилица е задължително!

Нарушаване правилата на форума т. IV
« Последна редакция: август 03, 2009, 19:37:57 от Teo » Активен
leila79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #312 -: юли 30, 2009, 14:08:11 »

znam 4e vaprosa koito zadodoh izglejda glupav sled vsi4kite komentari ,no prosto ne mi dopada nito edin variant ot zadadenite,az bqh dalgoo vreme v 4ujbina i sam hodila tam na svatba tam obi4aqt e predvaritelno ogovarq6 se s tqh na kafe,dava6 si im podaraka ili parite,i otiva6 na svatbata samo ako iska6 s buket za bulkata i tova e,mnogo e qko,no za sajalenie tuk ne e prieto i na vseki kogoto kazah be6e protiv  taka 4e neznam kakvo da pravq svatbata mi e na 8 avgust a az o6te ne sam re6ila kak da stane tova sas podaracite i parite bad


Цитат
Писането на кирилица е задължително!

Нарушаване правилата на форума т. IV
« Последна редакция: август 03, 2009, 19:29:16 от Teo » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 30, 2009, 14:44:00 »

Лейла ако хората са ти близки няма пречка да им кажеш предварително какво искаш, защото винаги всички питат и предварително да ви дадат подаръците, особено ако ще са подаръци и по-големи като перални, телевизори и тн.
Друг вариант е младоженците да посрещат гостите на входа на ресторанта и там да получите подаръците.
 но и не виждам нищо лошо да минете да кажете наздраве на гостите, във вашия случай ще са  малко и така всеки ще вии дадде подарък
Активен
leila79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #314 -: юли 31, 2009, 14:26:26 »

blagodarq mnogo,nakraq taka 6te stane 6te mina da si si pozdravq gostite v kraq na krai6tata tova si e tradiciq i vseki znae 4e sa6testvuva taka 6te e nai dobe.




Цитат
Писането на кирилица е задължително!

Нарушаване правилата на форума т. IV
« Последна редакция: август 03, 2009, 19:26:46 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines