Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:22:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 121017 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 27, 2009, 10:50:32 »

Отностно снимките на Жасмин, тя беше писала в друга тема, че се влиза в галерията, от там в празна галерия и свали снимка. Дано съм помогнала.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #136 -: февруари 27, 2009, 11:52:51 »

jasmine аз и вдругата тема писах, но и тук да отбележа, че изглеждаш много добре и си с много сладък корем give_rose Bravo
Активен
Andy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #137 -: февруари 27, 2009, 23:54:34 »

Момичета, кога трябва да започна да усещам бебка?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 28, 2009, 08:33:16 »

Момичета, кога трябва да започна да усещам бебка?
Вече би трябвало да я усещаш   good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 28, 2009, 10:12:58 »

Анди вече трябва да я усещшваш малко по малко ослушвай се внимателно  smile
Само недей да се притесняваш че още не си я усетила нормално е
Активен
Andy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #140 -: февруари 28, 2009, 18:44:45 »

Може да е наистина странно, но не мога да я усетя. Всички лекари, след като я видят на видеозон, казват, че е доста 'палава'. Постоянно се върти и прави лупинги... Не разбирам, защо не го чувствам...
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 28, 2009, 19:44:01 »

Може да я усещаш но да не разбираш и това е възможно няма се плашиш щом си шава няма проблем най скоро време ще ни се похвалиш  yahoo yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 28, 2009, 19:51:17 »

 Изобщо не се притеснявай! Една колежка е усетила сина си чак в шестия месец и много се е била шашнала.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #143 -: март 01, 2009, 09:58:49 »

Andy, ако ще те успокой, аз съм в края на 19-та седмица и също не усещам бебето. Бях писала по-назад, че акушерката ми каза, че ако плацентата е разположена много на високо, бебето започва да се усеща малко по-късно. Знам за едно момиче, което усети бебето в 24-та седмица и за това, до тогава, съм решила да не се притеснявам.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 02, 2009, 08:12:25 »

Не се притеснявайте  smile
При всяка една мама е мнооогоо различно,аз например усетих беба в 17г.с.,даже док не ми вярваше,но аз знаех,че е моето слънчице,та скоро и вие ще се радвате на едно сладко пърхане,а после едни силни ритничета  danceg danceg
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 03, 2009, 10:58:26 »

Да,не мисля,че това е за притеснение.В една от книгите на "Д-р Спок"пише,че е нормално отначало да се усеща много рядко или изобщо да не се усеща плода,но е притеснително ,ако в 9 месец не се усеща,защото тогава трябвало всеки ден да го усещаш как шава.Аз усетих това побутване *db*в края на 4 месец,не се сещам коя седмица беше.
Аз да ви кажа ,сега най-много шава вечер като легна пред телевизора,направо това дете ще ме побърка funnytooth.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #146 -: март 03, 2009, 11:10:23 »

jasmine и при мен е така вечер smile Даже понякога сякаш изчаква да спра телевизора и аха да заспя и започва да шава непрестанно - все едно не иска да заспивам, а да си стоя будна с него  funnytooth
А и още нещо - вече бебчо се показа и пред тати - все спираше да шава, когато той си сложи ръка на корема ми, ама явно срама ни вече си отива  yahoo Беше му много странно  pardon
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #147 -: март 03, 2009, 11:49:02 »

Да ви се оплача - от вчера ме боли гърлото, а не ми се иска да пия лекарства и пия чайове. Ям и мед. Резултат обаче няма за сега. Дайте ми някоя идея какво да правя...  sad
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 03, 2009, 11:51:32 »

Ами аз ти препоръчÄвам да си останеш на мед,чайче и лимон pardon Не ти препоръчвам да взимаш хещо друго...а е и доказано че с лекарства настинката си отива 1 ден по-рано,отколкото без... pardon така че не се притеснявай,мила smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 03, 2009, 12:03:49 »

Mamcheto  и аз ти препоръчвам много лимони с мед, както и от хомеопатичните Осцилококциум. При мен проблъмът с гърлото продължи доста време и взех някоколко хексоралитен ЕН, тогава аптекарката каза че лекокалните апарати не са толкова опасни.
А като си говорите за усещане аз от 3-4 дни мисля че усещам бебчо, колкото и странно да е това.  crazy crazy Знам че при втора бременност това става по-рано, ама пък толкова  crazy Усещането е основно когато съм легнала и напълно спокойна и винаги в ляво сравнително високо. Не се самонавивам  и си казвам че ако е бебо ще продължа да го усещам smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines