Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:26:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 121029 пъти)
 
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #150 -: март 03, 2009, 12:22:46 »

maj4eto и  darling Благодаря ви за отговорите  give_rose Надявам се да се получи и да минава по-бързо, че никак не е приятно.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 03, 2009, 13:12:19 »

И аз съм болна, имам хрема , боли ме гърлото, нощем не мога да спя, защото се давя и хъркам и се чувам сама и се будя, пих Осцилококциум, спуча Прополики, пия чай, но ефект няма. Хремата ми се засили, но си правих компрес на гърлото с ракия и черен пипер и ми мина, но хремата е ужас, главата ми е все едно под налягане cray
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 03, 2009, 13:56:25 »

Goldi на мен ми помогнах тампоните с ракия в носа, а на Роди, капки витамин С , а чувала съм и за физиологичен разтвор. От хомеопатичните мисля че Коризалия беше за хрема. Много е неприятно, аз се влачих 2 седмици и после още две с кашлица.
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 04, 2009, 08:02:28 »

Момичета моля ви помагайте! cray
Имам страхотни киселини,цяла нощ не съм спала,едвам станах сутринта да отида на работа....
Някой знае ли какво мога да пия,за да се облекча поне малко..
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 04, 2009, 09:36:35 »

Danielka, na men li4no mnogo mi pomognaha obiknoveni biskviti s mlqko sutrin. Izbqgvai za malko citusite, naturalnite sokove i bezalkoholno. Na obed si hapvah prepe4ena filijka samo sys sirene ili ka6kaval. Za piene samo 4ai s malko med ili mineralna voda. Ve4er po4ti ne ve4erqh. Nadqvam se da ti pomogna malko pone. Ve4e sym v 5 mesec i naylno otminaha kiselinite, taka 4e..ne se trevoji, 6te mine i pri teb.
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 04, 2009, 09:45:55 »

Bandidi благодаря ти за експресния отговор! @}->--Ще пробвам това с бисквитите и наистина трябва да намаля безалкохолното, че аз май най-много с него прекалявам.....
Аз съм в началото на 6-ти месец,но при мен тепърва започнаха киселините,незнам явно при всеки е различно..
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 04, 2009, 09:52:17 »

И аз за безалкохолното съм така, пие ми се страшно много кола, а сега взех да си купувам и швепс лимон:), ужас, грешна работа да се издувам така, но ми се пие, слава богу няма киселини вече. Незнаех, че си толкова напред с бременността:)  Bravo
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 04, 2009, 10:48:17 »

Хайде и аз да дам отчет от днешния преглед smile
Доктора каза МОМЧЕ Е
Иначе всичко е добре, пак ми взеха крав и урина за изследвания и ще трябва да си пия хаповете за химоглобина, че нали е нисък. Кръвното е добре, само малко да огранича тестените работи , а така ми се хапваттттттттттМилото за първи път влезе с мен и остана очарован особедно като му казаха че ще е момче  danceg tease yahoo
Всички си мислеха че ще е  момиче , само милото казваше момче и позна - много горд yahoo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 04, 2009, 12:26:32 »

Малееее Роди айде и ти в синия отбор  yahoo *YAHOO*много се радвам да е живо и здраво момченцето  Bravo Bravo

Ехее, още едно момченце, Роди, честита синя новина baby_boy
 За киселините - на мен много ми помогна газираната вода, а имах жестоки киселини. С времето научих и от какво ми се получават - аз с цитрусите нямам проблем.
 Голди, на мен още не ми е минала хремата, един месец вече ме мъчи нощем sad

Еее,още една мъжка мама danceg.Честито Роди Bravo.И при нас беше така,само таткото позна,че ще е момиченце Girl_hide.

Rodi, честити сини гащи  Bravo

Rodi, Честита синя новина!!! baby_boy Да се развива добре малкия мъж, а на теб леко бременеене до края. give_rose
« Последна редакция: март 04, 2009, 12:50:49 от goldi » Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #159 -: март 04, 2009, 13:49:33 »

Роди, честита  baby_boy новина  yahoo yahoo yahoo
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #160 -: март 04, 2009, 14:28:37 »

Здравейте!
Първо, Роди, честито момченце  baby_boy
И аз да се похваля, че бях на преглед и всичко е много добре. Бебето отговаря на 12+г.с Видяхме пръстчетата, ностната костица, гънката на вратлето и всичко е в норма. Сега очаквам това да потвърди и специалиста по ФМ в Петък  smile Дадох кръв за БХС и чакам резултати, надявам се пак добри  smile Лекарката изказа предположение, че е момче, но на следващия преглед след месец ще разберем. За килограмите изненадващо за мен съм +1, очаквах да са повече. Ами това е за сега. Хайде леко бременеене на всички!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #161 -: март 04, 2009, 15:24:55 »

Rodi  Bravo Честито за хубавата новина stork-boy Да видим утре дали ще ми кажат окончателно и на мен какво ще е и нашето бебче - уж момиче, ама лекарката все ми казва "май е момиче" и не е напълно сигурна.
mariana - супер, че всичко е наред и при вас  Bravo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 04, 2009, 15:46:13 »

Здравейте момичета!
Аз да ви се похваля, че от няколко дни започвам все по-осезаемо да усещам признаците на живот в мен, първоначално беше като леко почукване отвътре, а от два дни е нещо като гъделичкане. Не знам рано ли е късно ли е, но е факт. Днес обаче и повръщах доста сериозно, което не ми се беше случвало отдавна - уж признаците  изчезнаха преди доста седмици.
Роди честита синя новина!
За киселините да споделя - на мен ми се появяват, когато вечерям късно.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 04, 2009, 22:30:08 »

За киселините и на мен ми помага газирана вода.

Момичета, само аз ли не съм усещала бебо още? Започвам да се притеснявам, а и не сме били на преглед от 1 месец и не знам дали всичко е наред  huhhuh.gif

Иначе за съжаление продължавам да качвам кг - последно съм +4. Което не че е много, ама изведнъж за 1 месец започнах много прогресивно да качвам...
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 05, 2009, 07:40:38 »

Rodi честито и от мен! Bravo
Моят мъж реагира по същия начин като разбра,че ще е момче *THUMBS*Ще се пръснат от гордост нашите бъдещи татковци..
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines